Rüyada Beyaz Görmek

Ayrıca bkz: Beyaz Renk, Beyaz Kürk, Beyaz Peynir

Rüyada yanağın bembeyaz olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur. Kişinin yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir.

Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delalet eder.

Rüyada bekar birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine delalet eder. Hasta bir adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada kar üstünde yattığını görmesi de gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.

Beyaz

“Rüyada Beyaz Görmek” üzerine 11 yorum

  1. Merhaba rüyamda 5 adet küçük beyaz köpekleri üzerime doğru gelirlerken uyandım. Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. İyi günler. Ben rüyamda beyaz bir binek arabası gördüm ve ikisini çokta birleştiremedim. Yalnız sadece gördüm. Dayım satın almış ve ben arabaya binmedim. Şimdiden teşekkürler…

  3. Rüyamda evli hatta bir çocuğu olan kuzenim düğün tazeliyor. Evlilik yıldönümünü düğün gibi kutluyor. Gelinlik giymiş, fotoğraflar çekiliyor. Ortamda beyaz renk ağır basıyor. Masada çikolatalar var. Annemden çikolata istiyorum alıp kendisi yiyor. “Neden yedin, ben istemiştim” diyorum.  Alıp ben de yiyorum.

  4. Merhaba, rüyamda saçlarımı kestirdim, saçımı ördürdüm. Birde üzerimde krem bir elbise vardı. Rüyamı yorumlayamadım yardımcı olur musunuz?

  5. Merhaba, rüyamda bir abimiz var o ölmüş köye cenazesi getiriliyor. Cenazeyi görmüyorum ama gelen başta otobüs olmak üzere bütün araçlar beyaz ve evin kapı girişi karanlık gibi ama arılar dolu. Nedir acaba?

  6. Rüyamda yeni bir eve taşınmışım, ev çok şirin. Evin iki girişi vardı, bir kapıdan içeri girdim, diğer kapı beyazdı. Onu açıp önünde geniş bir balkonu vardı. Balkona çıktım ve çok geniş bir caddeye bakıyordu.  Balkon çok güzel bir yerdi.

  7. Beyazlar içinde ölmüş eşinin mezarında ölmüş eşi kendisi için dua ediyor olarak gördüm komşumu.

  8. Rüyamda birisi ölü diğeri hayatta iki samimi arkadaşımı tepeden tırnağa beyazlar içinde gördüm.

  9. Benim bir çakım var. Kulpu naylona benzer siyah karışımı. Rüyamda çakı’yı açacam. Ama kulpunu beyaz görüyorum. Açıklar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir