Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Ayrıca bkz: Yaldızlı Kağıt

Rüyada üzeri yazılı beyaz bir kağıt veya sayfa kişi, istediği ve arzuladığı hedeflerini gerçekleştirmek için kendisine yemin eder. Rüyada görülen beyaz kağıt, yakın zamanda hayatınızda yapacağınız köklü değişimlerin de habercisidir. 

Rüyada boş beyaz bir kağıt imzalamak hayatınızda sizin karar vermediğiniz ama yaşamak zorunda kalacağınız bir takım olaylar ve durumlar olacağına işarettir. Rüyada boş beyaz bir kağıdı yaktığınızı görmek, geleceğinizle ilgili bazı konuları değerlendirmeyeceğinizin ve verdiğiniz kararlardan dolayı bazı fırsatları kaçıracağınızın işaretidir. 

Rüyada beyaz bir kağıdın üstüne yazı yazmak görmek yeni bir işe niyetleneceğinize ve bu konuda çok planlı ve programlı davranacağınıza işaret eder. Rüyada beyaz kağıtlardan olan bir tomar gördüyseniz birçok insanın hayatını olumlu yönde etkileyecek hareketler yapacak bir çok kişinin yeni başlangıçlar yapmasına vesile olacaksınız demektir. 

Rüyada beyaz bir kağıdın başında oturup ne yazacağınızı bilmiyor bir haldeyseniz bazı konularda çok ciddi kararsızlıklar yaşayacak ve bu konuda sıkıntı yaşayacağınızın habercisidir.

Beyaz Kağıt

“Rüyada Beyaz Kağıt Görmek” üzerine 15 yorum

 1. Rüyamda bir yerde domuz eti doğruyordum. Azı dişimden bir ses, geldi elimi ağzıma götürdüm ve aldım sonra ona elimde baktım şaşkınlıkla daha sonra beyaz bir kağıta yazman gerenken bir şeyler varmış. Bir kırmızı kalemle denedim yırttım sonra mavi kalemle denedim yırttım. Bir türlü bitiremedim, en son boş bir sürü beyaz kâğıt vardı elimde rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

  1. Sevgili Ece, Rüyada beyaz kağıt görmek hayatınızda yapacağınız ciddi değişikliklerin habercisidir. Rüyada et doğradığınızı görmek bir işe niyetlenmenin ötesinde elinizi kolunuzu sıvayarak gireceğinize işaret eder. Ağzınızdan bir diş düşmesi aile içinden birinin sizinle bu iş konusunda aynı fikirde olmayacağı bu konuda sizden ayrı düşeceğinin habercisidir. Belki bu yüzden belki de başkaca kaygılardan dolayı hayatınızı değiştirmeye karar vereceğiniz noktada çok kararsızlıklar yaşayacaksınız bir mavi bir kırmızı kalemle yazmaya çalışırken beyaz kağıdı zaman kaybedeceksiniz demektir. Bir çok boş beyaz kağıt olması da ne olursa olsun hangi kararsızlık olursa olsun bu değişikliği muhakkak öyle ya da böyle gerçekleştireceğinize işaret eder.

 2. Son zamanlarda rüyamda karışık haller gördüm. Sitenizden yorumlara baktım ama içim rahat değil. Sırası ile aktarmak isterim. Rüyamda elimde cam bir sürahi içi su dolu, içi temiz ve ben elimdeki sürahiyi havaya kaldırıp, indiriyorum. İçindeki su döküldü ama azalmadı. Toprak gördüm. Su toprağın üstünde akıyordu ama üzeri topraktı, tomurcuk olmuştu. Toprak koyuya yakın bir renkte kahverengiydi. Diğer rüyamda ihlas suresini okuyordum birde Mekke’yi uzaktan gördüm fakat ben her sabah ihlas suresini okurum. Diğer rüyamda karanlık bir yerde arazi gibi gördüğüm domuz değildi ama ben sanki domuz görmüşüm gibi oldum. Diğeri evimde bir odada kapı açık, diğer odadan bana ateş ediyorlar, ben sadece eğiliyorum ama ne ateş. Sonra abimi gördüm ona beddua ediyorum. Yakasından tutup yere yatırıyorum ve elimdeki gazete kağıtlarını yırtıyorum sonra üst üste koyup tekrar yırtıyorum. Bu ve bunun gibi rüyalar görüyorum. Sizden ricam rüya görünce ne yapmalıyız? Ben Allah hayırlara yazsın diyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 3. Annem rüyasında ölmüş anne ve babasını görmüş. Şimdi rüyasında bir evdeymiş ama kendi evimiz mi, yoksa başkasının evi mi, bilmiyor. Her neyse, evin içinde hiç tanımadığı insanlar varmış ve bir kadın kucağında bebekle evin içinde dolanıyormuş, sürekli. Annemin de yanında o sırada anneannemle dedem oturuyormuş. Dedem sağ, anneannem sol tarafındaymış. Dedem anneme, üzerinde yazılar olan bir beyaz kağıt uzatmış ve eline kalem vermiş. Sonra kağıdı işaret ederek, imzalamasını istemiş. Annem kağıda bakmış, kendi ismini görmüş. Böylelikle imzalamış. Sonra reel hayatta kardeşimin telefonunun alarmı çalmış, annem uyanmış. Bana bu rüyamı yorumlarsanız çok çok çok seviniriz. Şimdiden Teşekkür ediyoruz.

 4. Rüyamda elimde beyaz bir kağıt var erkek arkadaşım bana şiir yazmış kenarlarında koyu mavi laleye benzeyen çiçek desenleri var. (Kağıt çok beyaz çiçek deseni çok koyu ve canlı mavi.) Ben kağıdı okurken annem gelip zorla elimden alıp okumaya başlıyor.

 5. Rüyamda tanıdığım bir amcama evlenmeyi düşündüğüm kişiyi anlatıyordum. Ona bu evliliğin nasıl olacağı hakkında rüyaya yattığımı söylerken o bana “Rüyaya yat” dedi. Orada üzerime baktım üzerimde uzun bej renginde bir palto vardı. Sonra amcanın önünde beyaz bir kağıt vardı. Bu amca kağıda ay-kamer gibi bir şey yazdı. Daha sonra ben amcaya istiare namazını anlattım o da kağıda yazdı. Ben tam namazın ikinci rekatını anlatırken de annem beni sabah namazına uyandırdı. Ben istiare namazı kıldım ve bu rüyayı gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.

 6. Beyaz kağıt üzerinde kırmızı, sarı, yeşil çiçekler yapılmış kağıt elime verildi.

 7. Ben rüyamda da uyuyordum, elimde kağıt vardı içinde bir şey yazıyordu. Annemler bir yere gittiler, bana not bıraktılar diye düşündüm. Çokta uykum vardı, uyudum rüyamda.

 8. Rüyamda bir yerde oturmuş, elimde boş beyaz kağıt bir de kalem vardı. Sanki kağıda bir şeyler yazıyordum sonra yanıma sevdiğim kız geldi, o da kağıda bir şeyler yazdı herhalde. Bu rüyanın yorumu ne olabilir?

 9. Arkadaşımın oğlu bir suçtan dolayı cezaevinde. Ben rüyamda birkaç arkadaşımla bir yerde oturuyorum, içeriye arkadaşımın oğlu giriyor. Ben ona “Aa cezaevinden çıkmışsın. Çok sevindim” diyorum. O bana gülümsüyor ve elinde bir beyaz kağıdı bana uzatıyor. Yazılı mı, değil mi, içine bakamadan uyanıyorum. Lütfen yorumunu yapar mısınız? Teşekkürler.

 10. Elimize verilmiş beyaz kağıtta sayılar yazılı ve kura çekilecek kura da okunan sayılar kimin elindeyse o kişiler aynı yerde kalacakmış. Benim sayım 168 ve 178miş. İnce yapılı, genç bir erkekte de aynı sayılar varmış ve ikimiz aynı yerde kalacakmışız. Otele gidiyoruz soruyorum, “Senin elindeki diğer sayı kaç?” diye, cevap alamıyorum. Kiralık odalar, tek katlı, yan yana aynı yerde. O çocuğun annesi veya ablası bilemediğim bir kadın da kalıyormuş o yerde. Kadını arkasından görüyorum. Ve istihareye yatıyorum bu rüya için. Annesinin adı neydi, babası Mustafa mıydı, diye düşünüyorum. “Annesinin adını biliyorum ya babasını bilmesem de olur” diyorum. Rüyamda annesinin adını bildiğim kişi için yatılmış istihare rüyası. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 11. Eski sevdiğim kız rüyasında bana mahkemede beyaz bir kâğıt uzattığını görmüş bu neye işaret?

 12. Rüyam da yeğenim bana bembeyaz bir kâğıt uzattı. Birde dinen önemli bir Hz. görmek ne anlama gelir?

 13. Beyaz kâğıda kırmızı büyük harflerle yazılı ismimi gördüm. Yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim

 14. Rüyamda yüzünü göremediğim birisi beyaz kağıdı uzatıyor ve erkek isimi yazıyor. Ve öldüğünü bildiriyor. Bunu yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir