Rüyada Beyaz Renk Görmek

Ayrıca bkz: Beyaz Kürk, Beyazlık, Beyazlatıcı

Rüyada yanağın bembeyaz olduğunu görmek, izzet ve ikram ile tabir olunur. Kişinin yüzünün eski halinden daha ziyade beyaz olduğunu görmek de hastalık işaretidir.

Rüyada üzerine yazı yazılan beyaz bir sahife görmek, yemine delalet eder.

Rüyada bekar birinin beyaz yatak görmesi, evleneceğine; hasta bir adamın kar üzerinde yürüdüğünü görmesi, hastalıktan şifa bulacağına işarettir.

Rüyada kar üstünde yattığını görmesi de gam ve gussadan kurtulmaya delalet eder.

Beyaz Renk

“Rüyada Beyaz Renk Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Beyaz bir yatağın üstündeki beyaz yorganı kaldırınca, içinde bir çift siyah ayakkabı ve aynı yerde yüzükoyun yatan dayım kalkıp, bana yeşil rengin ve tonlarının hâkim olduğu bir kartondan bir dosya veriyor. Bu ne anlama gelir?

  2. Rüyamda uykumdan uyanıp, mutfağa gittim. Kafama yukarıdan beyaz alçıdan yapılmış ufak fil bibloları düştü. Buzdolabını açtım, bir poşetin içinde 2,3 dilim pastırma gördüm. Ancak yemedim. Dolabı kapattım. O arada dikdörtgen şeklinde beyaz bir ışık kümesi belirdi ve beni koridorda yürürken ve oğlumun odasına girdiğimde de takip etti. Oğlumun yatığı odaya girdim. Yatağın üzerinde bembeyaz bir örtü seriliydi. Kapıyı içerden kapattım ancak beyaz ışık devam etti. Uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir