Rüyada Ispanak Görmek

Yaprakları solgun ıspanak görmek gam ve kedere, Ispanağı salata yahut zeytinyağlı yemek olarak hasta için şifaya delalet eder.

Yeşil ve güzel ise zenginlik, bol para, servettir. Pişmiş ıspanak yemek ise harcamaktır.

Rüyada ıspanak görmek gam ile, bir rivayete göre, hasta için şifa ile tabir olunur. Ispanak aldığını veya pişmiş olarak yediğini gören kedere duçar olur. Eger rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Bazılarına göre: Rüyada ıspanak görmek saglikla yorumlanir.

Rüyasinda ispanak yemegi yedigini gören, hasta ise iyileşir, borcu varsa borcunu öder, eşi hamile ise bir çocugu olur. Çarşıdan yesil ispanak aldigini gören murada erer.

Bir baska rivayete görede: Bir adamin rüyada ıspanak yediğini görmesi, hastaligindan şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sikintidan kurtulacagina isarettir.

Rüyada taze yeşil ıspanak bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır buna karşın pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak yorumlanır.

Rüyada ıspanak yediğini görmek; muradınıza ereceğinize işarettir.

“Rüyada Ispanak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda kayınvalidem olacak kişi (Yani daha olmadı. Evli değilim henüz.) Bana ıspanaktan yapılmış bir elbise yaptırmış, hediye olarak. Uzun bir elbise. Çok acayip biliyorum ama ne demek, acaba bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir