Rüyada Ispanak Görmek

Rüyada yaprakları solgun ıspanak görmek, gam ve kedere; ıspanağı salata yahut zeytinyağlı yemek, hasta için şifaya delalet eder.

Rüyada görülen ıspanak yeşil ve güzel ise zenginlik, bol para, servettir. Pişmiş ıspanak yemek ise harcamaktır.

Ayrıca bkz: Aş Görmek, Yemek yemek

Rüyada ıspanak görmek gam ile, bir rivayete göre, hasta için şifa ile tabir olunur. Ispanak aldığını veya pişmiş olarak yediğini gören kedere duçar olur. Eğer rüya sahibi hasta ise şifa bulur. Bazılarına göre: Rüyada ıspanak görmek sağlıkla yorumlanır.

Rüyasında ıspanak yemeği yediğini gören, hasta ise iyileşir, borcu varsa borcunu öder, eşi hamile ise bir çocuğu olur. Çarşıdan yeşil ıspanak aldığını gören murada erer.

Bir başka rivayete göre de: Bir adamın rüyada ıspanak yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Rüyada taze yeşil ıspanak yemek; bol para, kazanç, zenginlik ve servet sahibi olarak yorumlanır. Buna karşın pişmiş ıspanağı yemek para harcamak olarak yorumlanır.

Rüyada ıspanak yediğini görmek, muradınıza ereceğinize işarettir.

Ispanak

“Rüyada Ispanak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda kayınvalidem olacak kişi (Yani daha olmadı. Evli değilim henüz.) Bana ıspanaktan yapılmış bir elbise yaptırmış, hediye olarak. Uzun bir elbise. Çok acayip biliyorum ama ne demek, acaba bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir