Rüyada Tarla Görmek

Rızık ve hayra, ekim ve dikimi yapılan şeylere; Tarla kişinin karısına, Tarlanın güzelliği eşin ve rızkın güzel olmasına, onda görülen eksiklikler kazanç ve geçimde görülen sıkıntılara delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Çiftlik.

Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir.

Rüyada tarla görmek çok bol para kazandıracak, karlı işlere girileceğinin işaretidir. Rüyada tarla ekmek emeklerinin karşılığını alacak demektir.

Yeşil ve meyve-sebze dolu tarlalar, bolluk ve bereketin simgesidir. Kuru veya terk edilmiş bir tarla fakirliğe işaret eder.

İyi kısmet, paradır. Tarla yeşil ise hazır iş ve hazır paradır.

Boş bir tarla henüz ortaya çıkmamış bir iş, bir kısmettir. Yeşillerin bitmeye başladığı bir tarla bol para getirecek iş veya hazır paradır. Tarlayı eken, biçen kazanç sağlar.

“Rüyada Tarla Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda bir tarladayım tarla ham, toprak, taş, çakıl vs. yok yeni sürülmüş yeni islenmiş gibi koyu kahve ettoprağa sahip. Tarlada yürüyorum etrafı yeşillik ağaçlar çimen vs. gezerken tarlada topraktan para çıkmaya başlıyor, ben de toplamaya başlıyorum lakin toplamakla yetişemiyorum. Bu rüyanın manasını rica edebilir miyim sizden? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

    1. Bence; kafayı paraya çok takmışsın. Haklısın da. Para olmaz ise kuru kalabalıktır insanlar. Her şey paradır, para. Hayır, hasenaat, sağlık, sıhhat, hitap, muhabbet, güzellik, bakımlılık, değerli olmak, değer verilmek. Hepsi de paradır, para. Bizi bu maddeye bağlayanlar utansın be kardeş. Rüyan hayır olur inşallah. (Eskiden insana değer verilirdi. Şimdi ise paraya değer veriliyor.) Güzel rüya güzel. İnşallah tarladan topladığın para gibi nasibin açılır paraya kavuşursun. Ammaaaaaa ! yaşantını ve insanlığını inşallah kaybetmezsin. Hayır olsun.

  2. Merhaba ben rüyamda köyüműn tarlasında meyveler vardı yemek için gittim ama başkaları topluyordu. Ben az bir meyve alabildim bunu nasıl yorumlayabilirim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir