Rüyada Tahta Görmek

Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.

Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese isarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir sey tasidigini gören, kötü bir kisinin hizmetinde bulunur.

Tahta kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Tahta Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda tahtayı indiriyordum. Mobilya tahtayı pazara gösterip satmak için. Birde futbol oynuyordum. Birde motor bisiklet görünüyordu, onu sürdüm.

  2. Rüyam hakkında bana yorum yazar mısınız? Rüyamda sağ elimin parmak ucu öyle bir kaşınıyor ki parmak ucunu kaşıyarak parmağımın içinden yuvarlak törpü çıkarıyorum sonra kolumun içinden ufak tahta parçası çıkartıyorum. Cevap yazar iseniz sevinirim…

  3. Denizin üzerinde bir tahtada oturduğumu gördüm. Yan tarafımdan denizde giden motorlardan geçti 1 tane ve dalga yarattı tahtada. Ben de ayağı kalkıp bütün ağırlığımı tahtaya verip tahtanın üzerine atladım. Yavaş yavaş batmaya başladım. Bir hızla batarken nefes alıyorum suyun altında, burnumu bile kapatmadan ama ben herhalde ölüyorum diyorum düşüncelerimde. Daha sonra sıçradım yataktan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir