Rüyada Tahta Görmek

Hayırlı iş, bolluk, bereket olarak yorumlanır.

Rüyada tahta görmek kadina, ese, metrese işarettir. Direk kazik ve benzeri seyleri görmek, inanilir hizmetçiler ile tabir olunur. Arkasinda odun tahta ve benzeri agaçtan yapilmis bir şey tasidiğini gören, kötü bir kişinin hizmetinde bulunur.

Tahta

“Rüyada Tahta Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda tahtayı indiriyordum. Mobilya tahtayı pazara gösterip satmak için. Birde futbol oynuyordum. Birde motor bisiklet görünüyordu, onu sürdüm.

  2. Rüyam hakkında bana yorum yazar mısınız? Rüyamda sağ elimin parmak ucu öyle bir kaşınıyor ki parmak ucunu kaşıyarak parmağımın içinden yuvarlak törpü çıkarıyorum sonra kolumun içinden ufak tahta parçası çıkartıyorum. Cevap yazar iseniz sevinirim…

  3. Denizin üzerinde bir tahtada oturduğumu gördüm. Yan tarafımdan denizde giden motorlardan geçti 1 tane ve dalga yarattı tahtada. Ben de ayağı kalkıp bütün ağırlığımı tahtaya verip tahtanın üzerine atladım. Yavaş yavaş batmaya başladım. Bir hızla batarken nefes alıyorum suyun altında, burnumu bile kapatmadan ama ben herhalde ölüyorum diyorum düşüncelerimde. Daha sonra sıçradım yataktan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir