Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek, yeni adımlar atacağınız işlerde sağlam temeller oluşturacağınıza işarettir. Bu sayede tüm işlerinizin uzun vadede kalıcılık sağlayacağına yorulur. Risk almadan garanti olmasını hedefleyeceğiniz yeni işlere alamettir. 

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyada tekerlekli sandalye görmek, çalışma hayatınızda ya da özel hayatınızda vermiş olduğunuz bazı kararlardan pişmanlıklar duymaya başlayacağınıza işaret eder. Bu sebeple yeni değişiklikler arayışına gireceğinizi gösterir. 

Rüyada Sandalyede Oturmak

Rüyada sandalyede oturmak, toplum bazında iyi işler başaracağınıza ve genel çevreniz tarafından sevilen bir kişi olacağınıza alamettir. Yüksek makamları simgeleyen bir rüyadır. 

Rüyasında sandalye satın alan veya rahat bir sandalyede oturan kimse, mesleğinde başarı elde edeceğine; evlenmemiş bir kadın için, mevki sahibi birisiyle evleneceğine; çalışan bir kadınsa, bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.

Rüyada bir sandalye üzerinde oturduğunu görmek, hayırdır. Yeni bir sandalye satın aldığını gören yeni bir hizmetçi alır. Ebu Sait El-Vaiz’e göre; bir sandalyede oturduğunu gören, halk arasında sevilir ve onlara iyi hizmetlerde bulunur.

Rüyada Beyaz Sandalye Görmek

Rüyada beyaz sandalye görmek, umutlandığınız ve emek verdiğiniz bazı işlerden eli boş döneceğinize yorulur. Bu sebeple uzun bir süre kendinizi maddi ve manevi olarak toparlayamayacağınıza işarettir. 

Rüyada Sandalye Almak

Rüyada sandalye almak, ümit ederek beklediğiniz bazı haberlerin beklediğinizden daha iyi şekilde size ulaşacağını müjdeler. Sonrasında heyecanla işe koyulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sandalyeden Düşmek

Rüyada sandalyeden düşmek, kazancınızın bol olacağı yeni bir projeye işaret eder. Bu projenin sonuçlanmasının ardından beraberinde birçok yeni sorumluluk alacağınıza yorulur. 

Rüyada Mavi Sandalye Görmek

Rüyada mavi sandalye görmek, genel anlamda hayatınızın her alanında mutlu ve huzurlu olacağınız şeklinde tabir edilen rüyalardandır. Olumsuz gözüken şeylerin bile olumluya döneceği bir dönem geçireceğinize işaret eder.  

Rüyada Eski Sandalye Görmek

Rüyada eski sandalye görmek, yeni planlanan bir iş için verdiğiniz bazı kararların ilerleyen dönemde sizi tökezleteceğine yorulan uyarıcı bir rüyadır. Aynı zamanda bu kararları alırken yakın çevrenizle fikir alışverişinde bulunacağınıza yorulur.

Rüyada Plastik Sandalye Görmek

Rüyada plastik sandalye görmek, eğer evliyseniz evlatlarınızın iş hayatlarında hep yüksek yerlerde olacağını gösterir. Eğer bekarsanız da ileride kuracağınız aile hayatınızda çok konforlu şartlarda yaşayacağınıza işarettir. 

Rüyada Siyah Sandalye Görmek

Rüyada siyah sandalye görmek, uzun zamandır hayalini kurduğunuz işlere kendi emeklerinizle ulaşacağınıza alamettir. Her kapıyı ve her fırsatı kendi kendinize yaratacağınız şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Sandalye Kırılması

Rüyada sandalye kırılması, üzüleceğiniz birtakım olayların yaşanacağına delalet eder. Yaşanacak sıkıntıların sizi epeyce yoracağına ve köşeye sıkışacağınıza işarettir. 

Rüyada Sandalyede Oturan Birini Görmek

Rüyada sandalyede oturan birini görmek, zarara uğradığınız işlerden sıyrılarak yakın zamanda kara döndüreceğinizi müjdeler. Bu konuda ailenizden ve yakınlarınızdan büyük destek göreceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sandalye Vermek

Rüyada sandalye vermek, hayal kırıklığına uğradığınız için kaybettiğiniz özgüveninizin yerine geleceğine işarettir. Edindiğiniz tecrübelerden ders çıkarttığınıza ve daha emin adımlar atacağınıza yorulur. 

Rüyada Sandalyeye Çıkmak

Rüyada sandalyeye çıkmak, gerçek hayatta da hayalleriniz için bu şekilde basamaklar çıkacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda hedeflediğiniz işler konusunda büyük adımlarda bulunacağınıza yorulur. 

Rüyada Sandalye Kırmak

Rüyada sandalye kırmak, gerçek hayatta istediğiniz her durumu hırsınız ve azminizle söküp atacağınız şeklinde tabir edilir. İstediğiniz hayat şartlarını kendi ellerinizle alacağınıza yorulur. 

Rüyada Sandalye Masa Görmek

Rüyada sandalye masa görmek, yeni bir kurulumu simgeler. İş hayatıyla ilgili yeni bir büro ya da ofis, maddi anlamda yeni bir yatırım şeklinde yorumlanır. Resmi bir kuruma da işaret eder. 

Rüyada Sandalyede Namaz Kılmak

Rüyada sandalyede namaz kılmak, yaşadığınız bazı kaygı ve umutsuzlukları geride bırakarak önünüze bakacağınıza alamettir. Cesaretinizi kullanacağınız yeni adımların habercisi olarak görülür. 

Rüyada Renkli Sandalye Görmek

Rüyada renkli sandalye görmek, şansınızın ve bahtınızın bir an olsun bile önünün kapanmayacağını müjdeler. Bu sebeple girdiğiniz her işten sıfır sıkıntıyla çıkacağınıza alamet eder. 

Rüyada Sandalyede Uyumak

Rüyada sandalyede uyumak, özel hayatınızda tesadüfi gerçekleşecek birtakım hareketlenmelerin habercisidir. Hep aşk hem de dostluk anlamında güzel ilişkiler yaşayacağınızı müjdeler. 

Rüyada Sandalye Yıkamak

Rüyada sandalye yıkamak, göz önünde olacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceğiniz bir döneme işaret eder.  

Rüyada Sandalye Tamir Etmek

Rüyada sandalye tamir etmek, maddi ve manevi bir yükseliş yaşayacağınıza alamet eder. Bunun sonucunda istemsizce de olsa hane içinde meydana gelen anlaşmazlıkların son bulacağına yorulur. 

Rüyada Sandalye Minderi Görmek

Rüyada sandalye minderi görmek, bazı planlar uğruna açtığınız borçları hızlıca ödeyeceğinizin habercisidir. Tüm sorunları ve borçları geride bırakarak önünüze bakacağınıza işaret eder.

Sandalye

“Rüyada Sandalye Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda beyaz plastik bir sandalyenin üzerine çıkmaya çalışıyorum ama sandalye kırık gibi sallanıyor, eğiliyor. Düşerim diye korkuyorum ve çıkamıyorum. Başka bir sandalye koyuyorum, onun yerine. Ona çıkmaya çalışıyorum ancak o da sallanıyor. Fakat yine de çıkmayı başarıyorum, bu kez. Rüyamı yorumlar mısınız?

  2. Rüyada tekerlekli ofis sandalyesinde (müdür koltuğun da) yokuş tırmanmak ve zirveye ulaşmak ne demektir?

  3. Rüyamda iş yerimin önünde bir sürü boş sandalye gördüm. Sonrasında sandalyeler insanlarla doldu ve bir şeyler yiyorlardı. Rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir