Rüyada Sandalye Görmek

Bakınız; Masa

Rüyasında sandalye satın alan veya rahat bir sandalyede oturan kimse, mesleğinde başarı elde edeceğine; evlenmemiş bir kadın için, mevki sahibi birisiyle evleneceğine; çalışan bir kadınsa, bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.

Rüyada sandalye satın alan veya sandalyede oturan, işinde ilerler,başarılı olur demektir. Bekar bir kadın için, makam sahibi birisiyle evliliğe yorumlanır. Çalışan kadın için bugünkü durumundan daha başarılı olur üst makamlara çıkar demektir. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kimsenin ölüm haberini alacaksınız demektir. Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Temiz ve sağlam olması koşuluyla yeni iş, evlilik ve kısmettir.

Rüyada bir sandalye üzerinde oturduğunu görmek, hayırdır. Yeni bir sandalye satın aldığını gören yeni bir hizmetçi alır. Ebu Sait El-Vaiz’e göre; bir sandalyede oturduğunu gören, halk arasında sevilir ve onlara iyi hizmetlerde bulunur.

Rüyada süslü ve yüksek bir sandalyede oturduğunu gören, büyük bir makarna geçer ve halk tarafından sevilir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada sandalye görmek, makam ve rütbeye işarettir. Rüyada sandalye görmek; memuriyet, mansip ve makarna işarettir.

Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.

Önemli bir görevi yerine getiremeyeceksiniz. Bir kişinin hareketsiz sandalyede oturduğunu gördüyseniz, yakında bu kişinin ölüm haberini alacaksınız demektir.

Sandalye

“Rüyada Sandalye Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda beyaz plastik bir sandalyenin üzerine çıkmaya çalışıyorum ama sandalye kırık gibi sallanıyor, eğiliyor. Düşerim diye korkuyorum ve çıkamıyorum. Başka bir sandalye koyuyorum, onun yerine. Ona çıkmaya çalışıyorum ancak o da sallanıyor. Fakat yine de çıkmayı başarıyorum, bu kez. Rüyamı yorumlar mısınız?

  2. Rüyada tekerlekli ofis sandalyesinde (müdür koltuğun da) yokuş tırmanmak ve zirveye ulaşmak ne demektir?

  3. Rüyamda iş yerimin önünde bir sürü boş sandalye gördüm. Sonrasında sandalyeler insanlarla doldu ve bir şeyler yiyorlardı. Rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir