Rüyada Manzara Görmek

Rüyada manzara görmek başarılı ve saygın biri olacağınız anlamına gelir. Rüya sahibinin iş hayatında büyük başarılara imza atacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, kendisini çevresi tarafından saygı duyulacak bir konuma getireceğine işaret eder.

Manzara görmek; sıkıcı, tatsız olayların geride kaldığına ve huzurlu günlerin yaklaştığına işarettir. Manzara ne kadar güzel ise kişinin umutları o derece hızlı gerçekleşecek ve mutluluğa erişecek demektir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Resim, Tablo, Göl

Rüyada görülen manzara yıkık dökük ise hastalığa işarettir. Bazı tabirciler güzel bir manzara dünya nimetlerine işarettir, demişlerdir.

Rüyada Dağ Manzarası Görmek

Rüyada dağ manzarası görmek rüyayı gören kişinin yüksek mevkilere geleceğine; saygın, itibar edilen bir kişi olacağına; hayatını refah ve huzur içerisinde geçireceğine delalet eder.

Rüyada Manzara Fotoğrafı Çekmek

Rüyada manzara fotoğrafı çekmek rüya sahibinin uzun süreler emek verdiği, çabaladığı, çok istediği bir işin boşa gideceğine; sağlık durumlarının kötüye gideceğine ve rüya sahibinin ekonomik sıkıntılar çekeceğine delalet eder. (Bkz. Fotoğraf Makinesi)

Rüyada Yüksekten Manzara Seyretmek

Rüyada yüksekten manzara seyretmek rüyayı gören kişinin ilim irfan sahibi olacağına, eğitim hayatında ve iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, ailesinin gurur duyduğu bir evlat olacağına işaret eder. (Bkz. Yüksek Yer)

Rüyada Manzara İzlemek

Rüyada manzara izlemek rüya sahibinin çektiği maddi sıkıntılardan kurtulacağına; sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat süreceğine; iş hayatında itibar kazanacağına ve rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına delalet eder.

Rüyada Manzaralı Ev Görmek

Rüyada manzaralı ev görmek rüyayı gören kişinin yakın bir dostundan çok büyük iyilikler görüp destek alacağına yorulur. Hayatındaki sıkıntıların, dertlerin son bulacağı; sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Manzara Görmek

Rüyada yeşil manzara görmek rüya sahibinin yüklü miktarlarda helal kazançlar elde edeceğine, borçlarını ödeyeceğine, maddi açıdan refaha kavuşacağına yorulur. Ayrıca çevresindeki yardıma muhtaç kişilere yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Pencereden Manzaraya Bakmak

Rüyada pencereden manzaraya bakmak rüyayı gören kişinin endişe duyduğu, başına gelmesinden korktuğu bir olaydan sıyrılacağına rivayet olur. Aynı zamanda aradığı mutluluğu, huzuru bulacağına ve sevdiklerine yardımda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Balkondan Manzara Seyretmek

Rüyada balkondan manzara seyretmek rüya sahibinin hedeflerine ulaşacağına; beklediği, hayalini kurduğu bir olayın gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada Şehir Manzarası Görmek

Rüyada şehir manzarası görmek, rüyayı gören kişiyi parlak bir geleceğin beklediğine, onun hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğine, hatta hayallerinin de üstünde güzel şeyler olacağına delalet eder.

Rüyada Orman Manzarası Görmek

Rüyada orman manzarası görmek rüya sahibinin hayatına çok donanımlı, yetenekli ve iyi niyetli insanların gireceğine, rüya sahibinin bu kişilerle beraber büyük işlere gireceğine ve bu işlerde başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Boğaz Manzarası Görmek

Rüyada boğaz manzarası görmek rüyayı gören kişinin kurduğu gelecek planlarının adım adım gerçekleşeceğine; aile hayatında yaşadığı küslüklerin sona ereceğine; ailesiyle beraber mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Manzara İzlemek

Rüyada yeşil manzara izlemek rüya sahibinin çok bereketli bir mal varlığına kavuşacağına; böylece yaşadığı ekonomik sıkıntılarından, borçlarından kurtulacağına ve hayat standardının artacağına delalet eder.

Rüyada İstanbul Manzarası Görmek

Rüyada İstanbul manzarası görmek rüyayı gören kişinin hayatında sıkıntılı günlerinin başlayacağına, psikolojik açıdan sıkıntılar çekeceğine ve rüya sahibinin bir buhran içerisine düşüp çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada Kar Manzarası Görmek

Rüyada kar manzarası görmek rüya sahibinin ailevi sıkıntılarının sona ereceğine, iş hayatında büyük kişiliklerin dikkatini çekeceğine ve rüya sahibinin saygın bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Deniz Manzarası Fotoğrafı Çekmek

Rüyada deniz manzarası fotoğrafı çekmek rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar çekeceğine, haram kazanç elde edeceğine, doğru yoldan çıkacağına, rüya sahibinin ailesi ve dostlarıyla sıkıntılar yaşayacağına ve bir süre ruhsal olarak kötü günler geçireceğine işaret eder.

Manzara

“Rüyada Manzara Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyada beyaz bir boru gibi bir şeyin üzerine bindiriliyorum. Sonra inanılmaz derecede yükseğe çıkartılıyorum. Oradan bir manzaraya bakmam söyleniyor, bakıyorum ve eşsiz bir manzara bütün şehri bir arada görüyorum. Herkes şaşırıyor. Ben de gördüğüm manzara karşısında şaşırıyorum.

    1. sevgili ferihan ruyanın tabırını bılıyorum inşaallah senin ruyanda yuksege cıktıgını soyledın ve butun sehrın ayaklar altında oldugunu soyledın sonra dedinki herkes bana bakıp sasırdı ve bende sasrdım dedn 1 ınsan olunce muhtesem bır yukseklığe cıkartılır ve butun dunya onun ayagı altındadır tıpkı butun sehır senın ayakalarının altında oldugu gıbı o essiz manzara dedığın seyde olume yaklaşan herkesın gordugu bir manzaradır sen eger buyuk bir gunah ıslemişsen ordakı insanların sasırtısı sende allahım benım boyle bır gunahım varken nsıl olduda buraya geldım demektır ey kardesim sen bu ruyanı bır camı hocasına git sor ama ufurukçuye gitme ve ruyanı kımseye anlatma sadece hocaya anlat ben hastanede yogun bakımda olumden donenlerle senın ruyan aynı gıbı ınsallah en dogru yanıtı bulursun

  2. Bu gece rüyamda şimşek sesiyle uyanıp mutfak camından dışarıya bakıyorum bir de ne göreyim İstanbul Boğazı, gece her yer mavi nurdan sanki,dolunay koskocaman, şimşek aynı zamanda çakmakta yorumlar mısınız rica etsem ? 🍃

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir