Rüyada Manzara Görmek

Rüyada manzara görmek başarılı ve saygı sahibi olacağınız anlamında dır.

Rüyada manzara görmek başarılı ve saygı sahibi olacağınız anlamında dır.

Güzel manzaralı bir yerde durmak, başarılı ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir.

Sıkıcı, tatsız olayların geride kalacağını ve huzurlu günlerin yaklaştığına işarettir. Manzara ne kadar güzel ise kişinin umutları gerçekleşecek ve mutluluğa erişecek demektir.

Rüyada görülen manzara, hastaliga işarettir. Bazi tabirciler güzel bir manzara dünya nimetlerine işarettir, demislerdir.

Başarılı ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir.

Başarılı ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir.

Manzara

“Rüyada Manzara Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyada beyaz bir boru gibi bir şeyin üzerine bindiriliyorum. Sonra inanılmaz derecede yükseğe çıkartılıyorum. Oradan bir manzaraya bakmam söyleniyor, bakıyorum ve eşsiz bir manzara bütün şehri bir arada görüyorum. Herkes şaşırıyor. Ben de gördüğüm manzara karşısında şaşırıyorum.

    1. sevgili ferihan ruyanın tabırını bılıyorum inşaallah senin ruyanda yuksege cıktıgını soyledın ve butun sehrın ayaklar altında oldugunu soyledın sonra dedinki herkes bana bakıp sasırdı ve bende sasrdım dedn 1 ınsan olunce muhtesem bır yukseklığe cıkartılır ve butun dunya onun ayagı altındadır tıpkı butun sehır senın ayakalarının altında oldugu gıbı o essiz manzara dedığın seyde olume yaklaşan herkesın gordugu bir manzaradır sen eger buyuk bir gunah ıslemişsen ordakı insanların sasırtısı sende allahım benım boyle bır gunahım varken nsıl olduda buraya geldım demektır ey kardesim sen bu ruyanı bır camı hocasına git sor ama ufurukçuye gitme ve ruyanı kımseye anlatma sadece hocaya anlat ben hastanede yogun bakımda olumden donenlerle senın ruyan aynı gıbı ınsallah en dogru yanıtı bulursun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir