Rüyada Orman Görmek

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir.

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder.

Ormanda kaybolmak iş hayatında bazı sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.

Yemyeşil, ulu ağaçlardan oluşan orman murad, başarı, mutluluk, bolluk, servettir.

Rüyada orman görmek, feyiz ve berekete yorumlanır. Bir ormanda biriundugunu ve yolunu kaybedip çikamadiğini görmek, kendisine verilen zor bir isi yapmaya çalistigina, fakat bir takim engellerin buna mani olduguna delalet eder. Eger yolunu bulup da ormandan çikabilirse, islerinin yolunda devam edecegine delalet eder. Ormanda gövdesine sarmasiklar sarilmis büyük agaçlar görmek, kendisinden bir takim iyilikler bekleyen insanlarin bulunduguna delildir. Ormanda vahsi hayvanlara rastladiğini ve onlarin kendisine hücum ettiklerini görmek, bir takim kiskanç kimselerin aleyhinde çalistiklarina delildir. Vahsi hayvanlarin kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar görecegine, hiç bir şey yapmadan önünden kaçip uzaklastiklarini görmek ise bunlarin kendisine zarari dokunamayacagina delalet eder. Rüyada bir ormanin içinde oldugunuzu görmek, is hayatinizda bir zorluk içinde oldugunuza yorumlanır. Ormandan çiktiginizi görmek, o zorluklarin ortadan kalkacagina delalet eder. Bir ormanda kayboldugunu görmek, islerinizde çikar bir yol aradiğiniza işarettir. Ormanda vahsi hayvanlarin üzerine saldirdiğini görmek, is hayatinda rakiplerinin ve düsmanlarinin bulunduguna işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada orman görmek, korku ve yalnizliga işarettir.

Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.

Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.

Orman

“Rüyada Orman Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Şeytanın çıkardığı bir orman yangınını söndürme ve akabinde gerçek hayatta korku içinde sabah namazına uyanma.

  2. Rüyamda sadece bir kesit hatırlıyorum. Özel kesilmiş, yemyeşil çim şeklinde bir bahçe içerisindeyim ve bu bahçenin altında çok güzel bir orman ve hemen altında berrak bir göl manzarası. Sadece bahçe içerisinden bu göl ve orman manzarasını izliyorum. Teşekkürler.

  3. Rüyamda biri elime bir ufak çizik attı ve ben de karşılığında para istedim 750 liralık çek yazdı bana ama bu kişi bana hayran hayran bakıyordu, takım elbiseli bir erkek, yanımda iki kişi vardı. Biri çok sevdiğim ablam, diğeri de galiba diğer ablamdı ama onu tam hatırlamıyorum. Bir karanlık ormanda ilerledik ve bir hastaneye gidecektik hasta ziyaretine ama giderken ben paramı onlara vermek istemiyordum onlar da hiç istemedi zaten. Yol boyunca ben bir kutu buldum içinde renk renk boya vardı. Biraz daha ilerledim ve bir kutu renk renk lastikli küçük tokalar buldum ama tokaların yanında bir iki lira da para vardı. Hastaneyi karşıdan gördüm ama gittik mi, gitmedik mi hatırlamıyorum. Lütfen yorumlar mısınız? Not: Ben evliyim, iki kızım var ve hiç aklımda olmayan şeylerdi gördüklerim…

  4. Rüyada korumakla yükümlü olduğum ormanın kesik olduğunu görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir