Rüyada Resim Görmek

Rüyada altın ve gümüşten yapılmış resim görmek, dünyalığa erişmeye işarettir. Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek, kıymetli bir hediye almaya delalettir.

Rüyada manzara resimlerini -özellikle duvarda olursa- görmek; ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa işarettir. Natürmort (sebze-meyve resmi) görmek, misafire yahut hayırlı nimetlere delalet eder.

Rüyada portre görmek, yüz görmek gibidir, “Yüz” maddesine bakınız. Hayvan ve insan figürleri bulunan resim görmek, dünyanın kendine has zorluk ve mutluluklarına işarettir.

Rüyada siyah-beyaz resim görmek; eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye, aile resimleri iyi ve kötü hatıralara delalet eder. Vesikalık resim, resmi bir görev yahut yolculuğa; resim görmek, bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder.

Rüyada zengin insanlar için resim görmek, iyi ve hayırlıdır. Bu rüyayı fakir birisi veya bir kadın görmüşse, hastalığa işarettir.

Rüyada resim yaptığınızı gördüyseniz, yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Bu rüyayı fakir birisi görmüşse, eline bir miktar para geçeceğine yorumlanır. Rüyayı gören zengin insan ise, iyi anlamdadır. Ayrıca, çevrenizde gerçek olmayan arkadaşlarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada güzel resimler görmek, çevrenizde sahte arkadaşların bulunduğuna işaret eder. Resim yaptığınızı gördüyseniz, şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Güzel haberdir. Resimdeki şeyi de aynen yorumlamak gerekir.

Rüyada resim görmek, gurbette olan bir yakınınızdan haber alacağınıza veya yakında ona kavuşacağınıza delalet eder. Bilmediğiniz, tanımadığınız bir kimsenin resmini görmek, bugünlerde bir iş teklifi alacağınıza işarettir.

Rüyada bir manzara veya çiçek tablosu görmek ve basılmış bir resmini görmek, yakında bilmediğiniz bir memlekete yaptığınız bir yolculuğa delildir.

Rüyada resim yaptığını görmek ne demek: Rüya sahibinin bir hata yaptığını ve yaptığı hatanın telafisini yapmaya çalıştığını ama bir türlü başaramadığına yorumlanmaktadır. 

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Minyatür, Çerçeve, Albüm, Fotoğraf, Portre 

Resim

“Rüyada Resim Görmek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir