Rüyada Açık Görmek

Rüyada açık görmek, yakın bir müddet içerisinde arkadaşlarınız ve yakınlarınıza  karşı kötü bir davranışta bulunacağınızı gösterir. Etrafınızda bulunan art niyetli insanların iyi niyetinizi suistimal ederek, size kötülük yapmak isteyeceğini işaret eder.

Ayrıca bkz: Kilit ve Kapalı Yerleri Açmak, Açık Yer Görmek

Rüyada açık bir kapı görmek, bahtın açık olacağına delalet eder.

Rüyada açık bir kapı gören kimse, iş arıyorsa iş bulacak, eğer bir işi var ise de yeni ve daha iyi bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada açık bir kapı görmek, kişinin aradığını bulmasına işaret eder. Hayatındaki tüm zorluklar yavaş yavaş ortadan kalkacak, yaşamının her alanında kapılar teker teker açılacaktır.

Kişinin rüyasında açık bir pencere görmesi ise gönül huzuruna işaret eder. Rüyada açık pencere, ferahlık ve iç huzur anlamına gelir.

Başka bir rivayete göre de; rüyada açık pencere, çok küçük bir rahatsızlanma demektir.

Rüyada Açık Mezar Görmek

Rüyada açık mezar görmek, yaşantınızda zaman zaman uğursuzlukların olacağını ve yaptığınız yanlış seçimler ile zarar göreceğinizi işaret eder. Hayal kırıklıkları yaşayacağınızı ve umutsuzluğa kapılacağınızı gösterir.

Rüyada Üstü Açık Araba Görmek

Rüyada üstü açık araba görmek,  iş ve ailenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanacağınıza, iş yerinde fazlasıyla güven kaybına uğrayacağınız işaret eder. Yakınlarınızdan birinden hainlik göreceğinizi, bir tanışma gerçekleşeceğine ve problemler yaşayacağınızı gösterir. Uzun taksitli borçlara girip problem yaşamadan ödeyeceğinizi gösterir. Stressiz, huzurlu bir yaşam süreceğinizi gösterir.

Rüyada Açık Mavi Elbise Giymek

Rüyada açık mavi elbise giymek; aşk hayatınızda mutlu olacağınıza, çok seveceğinize ve mutlu zamanlarınız olacağını işaret eder. Kırgınlık yaşadığınız bir dostunuzun sizi affedeceği ya da sizin bir dostunuzu affedeceğinizi gösterir. Sevgi, saygı içerisinde diyaloglar kuracağınızı işaret eder. Aile yaşantınızda güzel gelişmeler yaşayacağınıza, sorunlarla başa çıkmak için manevi destek alacağınıza işaret eder. Yaşamda ve iş hayatında itibarlı bir yere yükseleceğinizi gösterir.

Rüyada Başı Açık Namaz Kılmak

Rüyada başı açık namaz kılmak; beklenmedik birisinden zarar göreceğinize, Allah yolunda hayırlı işler yapacağınıza, art niyetli insanların sizinle ilgili kötü amaçlarına ulaşamayacağını işaret eder.

Rüyada Açık Yara Görmek

Rüyada açık yara görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize, edindiğiniz mal/mülklerin kaybına uğrayacağınızı gösterir. Hakkınızda dedikodu yapıldığını, dikkat etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Açık Çay Görmek

Rüyada açık çay görmek, olmasını arzu ettiğiniz şeylerin bir süre daha gerçekleşmeyeceğini ve hafif hastalıklar geçireceğinizi işaret eder. İş yaşantınızda başarılı olacağınızı ve etraftan örnek gösterileceğinizi gösterir. Sağlıklı bir yaşam süreceğinizi işaret eder. Yaşantınızda manevi ve maddi dalgalanmalar yaşayabileceğinizi gösterir.

Rüyada Açık Elbise Görmek

Rüyada açık elbise görmek, üzüntülerinizin son bulacağına, anlaşmazlıkların son bulacağına işaret eder. Zorlukla geçen bir hayatınız olacağını, yaşama gücünü yitireceğinizi gösterir. 

Rüyada Açık Denizde Yüzmek

Rüyada açık denizde yüzmek, mal varlığınızın çoğalacağına, işlerinizin iyi gideceğine ve yaşadığınız maddi sıkıntıların biteceğini işaret eder. Yaptığınız iş  girişimlerinde fazlasıyla başarılı olacağınızı gösterir. 

Rüyada Açık Deniz Görmek

Rüyada açık deniz görmek, başarılı işler yapacağınızı, iyi makamlara geleceğinizi işaret eder. Sorunlarınızın biteceğini gösterir. Planladığınız, istediğiniz işlerin gerçekleşeceğini işaret eder. 

Rüyada Açık Büfe Görmek

Rüyada açık büfe görmek, ilgi duymadığınız bir yönde kariyer yapacağınızı gösterir. Uzun yolculuklar yapıp, değişik yerler göreceğinizi işaret eder.

Rüyada Açık Gelinlik Görmek

Rüyada açık gelinlik görmek, güzel, mutlu bir evlilik yapacağınıza işaret eder. Evliyseniz, çocuğunuz olacağını gösterir.

Rüyada Açık Tuvalet Görmek

Rüyada açık tuvalet görmek, ev içerisinde fazlası ile üzen maddi ve manevi anlamda sıkıntılar yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Açık Yeşil Elbise Giymek

Rüyada açık yeşil elbise giymek, güzel günler yaşayacağınıza, işlerinizin bereketli olacağına işaret eder. Sıkıntılı zamanları atlatacağınızı ve yaşantınızda bulunan art niyetli insanlardan kurtulacağınızı gösterir.

Rüyada Açık Ayakkabı Giymek

Rüyada açık ayakkabı görmek, iş yaşantınızda başarıyı işaret eder. Günlük yaşantıda ve ev hayatında yoğunluk yaşadığınızı gösterir.

Rüyada Açık Alanda Namaz Kılmak

Rüyada açık alanda namaz kılmak; doğru yolda ilerlemek istediğinizi, ev yaşantısında huzura ve bereketli zamanlar olacağına işaret eder.

Rüyada Açık Saç Görmek

Rüyada açık saç görmek, sıkıntılarınızın zamanla biteceğini, ağır bir sağlık problemi yaşamayacağınıza işaret eder.

Açık 

“Rüyada Açık Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda evimin kapısı sonuna kadar açık ve sevdiğim adam kapıma gelmiş. Fakat yanlışlıkla bir üst kata çıkarken, ben onun orada olduğunu bilmeden kapıya geliyorum. Yanında bir kadın var ama komşu veya kapıcı, o tanımıyor. Ve bana bakıyor. Rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. (Not: Bu ara aramız iyi değil.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir