Rüyada Açık Görmek

Rüyada açık bir kapı görmek, bahtın açık olacağına delalet eder.
Rüyada açık bir kapı gören kimse, iş arıyorsa iş bulacak, eğer bir işi var ise de yeni ve daha iyi bir iş teklifi alacak demektir.
Rüyada açık bir kapı görmek, kişinin aradığını bulmasına işaret eder. Hayatındaki tüm zorluklar yavaş yavaş ortadan kalkacak, yaşamının her alanında kapılar teker teker açılacaktır.
Kişinin rüyasında açık bir pencere görmesi ise, gönül huzuruna işaret eder.
Rüyada açık pencere, ferahlık ve iç huzur anlamına gelir. Başka bir rivayete göre de; rüyada açık pencere, çok küçük bir rahatsızlanma demektir.

Açık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Açık Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda evimin kapısı sonuna kadar açık ve sevdiğim adam kapıma gelmiş. Fakat yanlışlıkla bir üst kata çıkarken, ben onun orada olduğunu bilmeden kapıya geliyorum. Yanında bir kadın var ama komşu veya kapıcı, o tanımıyor. Ve bana bakıyor. Rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. (Not: Bu ara aramız iyi değil.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir