Rüyada Çay Görmek

Çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire, Çayı tarlasında yeşil görmek sevince, Kullanıma hazır kuru çay rızka delalet eder.

Rüyada çay içmek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmiyeceğini belirtir .

Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

Rüyada çay içmek, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

Rüyada çay içtigini görmek iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaslariyla birlikte çay içtigini gören, isinde ve hayatinda mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettigini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayi içtigini görmek, herkes tarafindan saygi gören bir kişi olduguna ve bütün tanidiklari tarafindan sevildigine delalet eder. Bir dükkandan paketle çay satin aldiğini görmek, uzak bir akrabasinin gönderdigi kiymetli bir hediyeyi alacagina, veya bir büyük adamdan menfaat görecegine işarettir. Eline aldigi bir çay fincanini veya bardagini kaza ile üzerine döktügünü görmek, yap-mak istedigi önemli bir isi yapamayacagina, bunun için büyük bir engelle karsilasacagina delalet eder. Rüyada çay görmek iyiye yorumlanır. Rüyada çay görmek, is ve duygusal hayatinizda iyi yolda oldugunuza işarettir. Bir misafir-likte veya kahvede size çay ikram edildiğini görmek, yeni bir is ve-ya memuriyet veya büyük bir kismete ulasacağınıza delalet eder. Çay bardaginizi kasikla karistirdiğiniz halde sekersiz oldugunu fark ettiğinizi görmek, yapacaginiz her hangi bir iste size en-gel olacak birilerinin bulunduguna, limonlu çay içtiginizi görmek, bir kişiden yardim göreceginize işarettir. Bazilarina göre rüyada çay içmek, zevke, neseye ve keyfe isa-rettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek hayir ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir esten hayirli bir evlada delil-dir. Çay bulanik ve çok koyu renkte olursa keder ve akintidir. Ça-yin çok sicak olmasi hastaliga, sekersiz olmasi kedere, toprak ça-nakta çay içmek, rizkta darliga, adi bir kapta çay içmek fakirlige delalet eder.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Çay

“Rüyada Çay Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Mesai arkadaşım (Hülya) rüyasında beni çayına şeker koyduğumu görmüş.Normalde çayını şekersiz içiyor bu yüzden tepki vermiş.Başka bir şey hatırlamıyormuş.

  2. Ben rüyamda Hz. Ali’nin gözyaşında büyüyen çay bitkisini gördüm ama Hz. Ali’nin kendisini görmedim. Fakat onun gözyaşı olduğunu biliyordum ve çaydan da içmedim. Acaba bunun anlamı ne olabilir?

  3. Evimizdeki çaydanlığın içini çay dolu gördüm. İçerisinde karanfil vardı. Sanırım çayı ikram edecektim çaydanlığı açıp baktığımda gördüm sonrasında uyandım. Şimdiden teşekkürler.

  4. Rüyamda Neşet Ertaş’ı karşımda Çayla elini yüzünü yıkadığını, aynı zamanda saçlarını da çayla ıslatıp taradığını gördüm. Çay büyük bardaktaydı ve koyu idi. Ve konuşuyorduk. Rehberde aramama rağmen buna yaklaşık bir rüya bulamadım. Acaba bana yardımcı olur musunuz? İyi haberler bekliyorum. Saygılar ve Selamlar.

  5. 10-14 yaşları arası, yüzü hafif kızıl renkte bir erkek çocuk görüyorum. Ben bir çay demliyorum ama demlik yok. Çayı demlediğim yer ise çocuğun kafatasının içi. Çay tiflerini görüyorum ve çocuğun ismini soruyorum adının BEYTULLAH olduğunu söylüyor birisi. Şok oluyorum o anda çocuk canlı ve ben çocuğun kafatasının içine çay demliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  6. Günaydın. Senelerdir bu siteyi kullanan ve her aradığımı bir tek burada bulan bir kullanıcı olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Hızlı arama çubuğunu bence oradan kaldırın çünkü bir işe yaramıyor. Aradığınız kelimeyi yazınca birçok anlamsız şeyler çıkıyor. Harf bloğunuza acaba var mıdır? Diye inatla bakmasaydım, şu anda başka sitelerde bunu arayıp size bir daha uğramayacaktım. Umarım bu söylediklerimi görme şansınız olur. Sevgiler…

  7. Rüyada düşmanımızın elinde iki koli çay olduğu halde bizden çay satın alması ne anlama geliyor?

  8. Ben bir kahve gibi yerde oturuyordum. Ben istemeden çay verdiler. Çaydan 5-6 kere içtim. Çayın tadı kötüydü. Bayat gibiydi. Bende tepki olarak çay çok kötü bu nasıl çay hem ben istemedim diyerek para vermemek için çıktım.

  9. Rüyamda iki kişiydik diğerine normal çay ikramı oldu aynı anda bana çay bardağını boş bir şekilde ikram edildiğini gördüm. Neye çıkar görüşlerinizi alabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir