Rüyada Çay Görmek

Ayrıca bkz: Çay Bardağı, Adaçayı, Çay İçmek, Çay İbriği

Rüyada çay içmek sıhhate, çay ikramı misafire; çayı tarlasında yeşil görmek, sevince; kullanıma hazır kuru çay, rızka delalet eder.

Rüyada çay içmek ne demek iş ve aşk hayatınızda başarıya alamettir. Misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza işarettir. Çayı devirip dökmek birtakım planlarınızın gerçekleşmeyeceğini belirtir.

Rüyada misafirlere çay doldurmak iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Başkalarına çay ikram etmek o insanın çevresinin genişleyeceğini belirtir. Rüyasında çay içen kimse, iş ve toplum yaşamında başarılı olur demektir. Pakette çay görmek yeni hayaller ve beklentiler olduğunu anlatır. Çayı devirip dökmek bazı planlarınızın sonuca ulaşmayacağını işaret eder.

Rüyada çay içmek anlamı, beklenmedik sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada içilen çay, iş yaşamında ve toplum yaşamında da başarı anlamına gelir.

Rüyada çay içtiğini görmek iyiye yorumlanır. Bir kahvehanede arkadaşlarıyla birlikte çay içtiğini gören, işinde ve hayatında mutlu bir ömür sürer. Evinde misafirlerine çay ikram ettiğini veya böyle bir yerde kendisine ikram edilen çayı içtiğini görmek, herkes tarafından saygı gören bir kişi olduğuna ve bütün tanıdıkları tarafından sevildiğine delalet eder. 

Rüyada bir dükkandan paketle çay satın aldığını görmek, uzak bir akrabasının gönderdiği kiymetli bir hediyeyi alacağına, veya bir büyük adamdan menfaat göreceğine işarettir. Eline aldığı bir çay fincanını veya bardağını kaza ile üzerine döktüğünü görmek, yapmak istediği önemli bir işi yapamayacağına, bunun için büyük bir engelle karşılaşacağına delalet eder. 

Rüyada çay görmek nedir iyiye yorumlanır. Rüyada çay görmek, iş ve duygusal hayatınızda iyi yolda olduğuna işarettir. Bir misafirlikte veya kahvede size çay ikram edildiğini görmek, yeni bir iş veya memuriyete, büyük bir kısmete ulaşacağınıza delalet eder. 

Rüyada çay bardağını kaşıkla karıştırdığın halde şekersiz olduğunu fark ettiğinizi görmek, yapacağınız herhangi bir işte size engel olacak birilerinin bulunduğuna; limonlu çay içtiğini görmek, birinden yardim göreceğinize işarettir. 

Bazılarına göre rüyada çay içmek; zevke, neseye ve keyfe işarettir. Billur bir kadehte berrak çay içmek, hayır ve menfaate delalet eder. Bir rivayete göre iyi bir eşten hayırlı bir evlada delildir. Çay bulanık ve çok koyu renkte olursa keder ve sıkıntıdır. 

Rüyada görülen çayın çok sıcak olması, hastalığa; sekersiz olması kedere; toprak çanakta çay içmek, rızıkta darlığa; adi bir kapta çay içmek fakirliğe delalet eder.

Rüyasında çay içen kimse, iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Rüyada çay içmek ne anlama gelir iş hayatında da toplum içinde de başarılı olur. Başkalarına ikram ederse, o insanın çevresi genişler. Yeni, değerli ahbaplar edinir. Paketle çay yepyeni umut ve beklentidir.

Çay

“Rüyada Çay Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Mesai arkadaşım (Hülya) rüyasında beni çayına şeker koyduğumu görmüş.Normalde çayını şekersiz içiyor bu yüzden tepki vermiş.Başka bir şey hatırlamıyormuş.

  2. Ben rüyamda Hz. Ali’nin gözyaşında büyüyen çay bitkisini gördüm ama Hz. Ali’nin kendisini görmedim. Fakat onun gözyaşı olduğunu biliyordum ve çaydan da içmedim. Acaba bunun anlamı ne olabilir?

  3. Evimizdeki çaydanlığın içini çay dolu gördüm. İçerisinde karanfil vardı. Sanırım çayı ikram edecektim çaydanlığı açıp baktığımda gördüm sonrasında uyandım. Şimdiden teşekkürler.

  4. Rüyamda Neşet Ertaş’ı karşımda Çayla elini yüzünü yıkadığını, aynı zamanda saçlarını da çayla ıslatıp taradığını gördüm. Çay büyük bardaktaydı ve koyu idi. Ve konuşuyorduk. Rehberde aramama rağmen buna yaklaşık bir rüya bulamadım. Acaba bana yardımcı olur musunuz? İyi haberler bekliyorum. Saygılar ve Selamlar.

  5. 10-14 yaşları arası, yüzü hafif kızıl renkte bir erkek çocuk görüyorum. Ben bir çay demliyorum ama demlik yok. Çayı demlediğim yer ise çocuğun kafatasının içi. Çay tiflerini görüyorum ve çocuğun ismini soruyorum adının BEYTULLAH olduğunu söylüyor birisi. Şok oluyorum o anda çocuk canlı ve ben çocuğun kafatasının içine çay demliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  6. Günaydın. Senelerdir bu siteyi kullanan ve her aradığımı bir tek burada bulan bir kullanıcı olarak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Hızlı arama çubuğunu bence oradan kaldırın çünkü bir işe yaramıyor. Aradığınız kelimeyi yazınca birçok anlamsız şeyler çıkıyor. Harf bloğunuza acaba var mıdır? Diye inatla bakmasaydım, şu anda başka sitelerde bunu arayıp size bir daha uğramayacaktım. Umarım bu söylediklerimi görme şansınız olur. Sevgiler…

  7. Rüyada düşmanımızın elinde iki koli çay olduğu halde bizden çay satın alması ne anlama geliyor?

  8. Ben bir kahve gibi yerde oturuyordum. Ben istemeden çay verdiler. Çaydan 5-6 kere içtim. Çayın tadı kötüydü. Bayat gibiydi. Bende tepki olarak çay çok kötü bu nasıl çay hem ben istemedim diyerek para vermemek için çıktım.

  9. Rüyamda iki kişiydik diğerine normal çay ikramı oldu aynı anda bana çay bardağını boş bir şekilde ikram edildiğini gördüm. Neye çıkar görüşlerinizi alabilir miyim?

  10. Vefat eden bir iş yerimdeki komşum bana çay ikram etiğini gördüm, oturduğum ortam güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir