Rüyada Çay bardağı Görmek

(Bakınız; Bardak)
Rüyada pırıl pırıl bir çay bardağının görülmesi, kişinin sevgilisi ve mutluluğu ile tabir olunur.
Rüyada bir çay bardağını kırılmış olarak görmek, yakınlarından birinin ecelinin yaklaştığına veya fena bir habere delalet eder.

Çay bardağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çay bardağı Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda ablam bana misafirliğe geliyor ve çay bardaklarımı yıkayıp diziyor. Ama bir süre sonra bardaklar kendi başına düşüp kırılıyor. Ah bardaklarım kırıldı diyorum hem de yeni almıştım diyorum gülüyorlar. Bende neyse zararı yok yenisini alırım diyorum. Lütfen yorumlar mısınız? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir