Rüyada Çaydanlık Görmek

Kişinin rüyada çaydanlık görmesi, gıybet ve dedikoduya alamettir.
Çaydanlıktan çay doldurduğunu görmek, kötü bir söz işitmeye işarettir.
Rüyada dolu çaydanlık görmek, çalışkan bir insana, boş çaydanlık görmek de tembel bir insana işarettir.
Rüyada kaynayan çaydanlık görmek, huzur ve mutluluğa, çaydanlıktan çay döktüğünü görmek ise işitilecek bir söze işarettir.

Çaydanlık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çaydanlık Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar. Ben bunu gece yarısı 5 de yazıyorum ve inanın neden böyle bir şey yaptığımı da bilmiyorum. Ben rüyamda ürpertici bir şeyler gördüm ama ne olduğunu tam görmedim, o sırada annemi uyandırıp “Anne burada birisi var mı?” diye sordum. Annemde mutfağa gidip çaydanlığı alıp “Burada mısın?” diye sordu ve “Öyle bir şey yok” dedi. Bu ne anlama geliyor? Lütfen yardım edin.

  2. Çay demlemede kullandığımız bir semaverimiz var, fişe takmışız ama bir arkadaş içinde su olmadığı yönünde bizi uyarıyor. Ben semaveri dolduruyorum ve el arabasına koyup getiriyorum… Arkadaşla ortak işe başlıyoruz. Arkadaş görmüş. Sizden ricam yorumlayabilir misiniz ve bana gönderebilir misiniz? Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir