Rüyada Genç Kız veya Kadın Görmek

Nablusî demiştir ki: Rüyada görülen genç kadın, ne şekilde görülürse görülsün, kadınlar hesabına yine kadın cinsinden bir düşmana delâlet eder.

Bir kimsenin rüyada tanınmayan ve süslü bir genç kadın görmesi, hatır ve hayâle gelmeyen bir yerden sevinç haberi işitmeye alâmettir.

Rüyada güzel bir hizmetçi görmek; iyilik, zafer, sevinç ve ferahlığa delâlet eder.

Rüyada güzel ve genç kızlar görmek, hayır ve dünya menfaatine işarettir.

Rüyada genç ve güzel bir kız görmek, onunla konuşmak, gülüşmek; dünyada saadete, bol rızka, mal ve servete delâlet eder.

Rüyada genç ve fakat çirkin bir kız görmek, haram mala, üzüntü, keder ve zarar ziyana delâlet eder.

Genç Kızı Öptüğünü, Genç Kızın da Kendisini Öptüğünü Görmek

Rüyada bir genç kızı öptüğünü, genç kızın da kendisini öptüğünü görmek, rüya sahibine dünyanın teveccüh edeceğine delâlet eder.

Genç ve Güzel Bir Kızı Tutmak İstediği Halde Tutamadığını Görmek

Rüyada genç ve güzel bir kızı tutmak istediği halde tutamadığını görmek, zengin olmak arzu ettiği halde mümkün olmayacağına işarettir.

Genç Kızın Kendisine Cemalini Arz Ettiği Halde Ona İltifat Etmediğini Görmek

Bunun tersi, genç kızın kendisine cemalini arz ettiği halde ona iltifat etmediğini görmek, dünyanın ikbal ve teveccühüne karşı sırtını dönmeye delâlet eder.

Vücutlu, Etli ve Canlı, Şen Şakrak Genç Kadın Görmek

Rüyada, vücutlu, etli ve canlı, şen şakrak genç kadın görmek, ümit edilen hayra ve nimete kavuşmaya delâlet eder.

Zayıf, Çelimsiz Genç Bir Kadın Görmek

Buna mukabil, zayıf, çelimsiz genç bir kadın görmek, üzüntü, keder ve fakirliğe alâmettir.

Tesettürsüz Çıplak Kadın Görmek

Tesettürsüz çıplak kadın görmek, ticarette zarar ederek bütün insanlar nezdinde kınanmaya delâlet eder.

Genç ve Güzel Bir Kadının, Yaşlı ve İhtiyar Bir Kadın Haline Dönüştüğünü Görmesi

Genç ve güzel bir kadının, rüyada yaşlı ve ihtiyar bir kadın haline dönüştüğünü görmesi, o kadının dininin güzelliğine işarettir.

Yaşlı ve İhtiyar Kadının Gençleştiğini, Kendisine Kuvvet ve Şehvet Geldiğini Görmesi

Yaşlı bir kadın gençleştiğini, kendisine kuvvet ve şehvet geldiğini ve kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, o kadının dini bağları kuvvetlenir. Eğer yapılan münasebet helalinden ise dünyaca işi zayıflar, eğer bu münasebet haram bir yolla olursa, hissettiği kuvvet ve şehveti miktarınca onun dünyaca işi kuvvetlenir.

Genç, Güzel ve Mesture Bir Kadın Görmek

Rüyada genç, güzel ve mesture bir kadın görmek, din ve diyanetle beraber kapalı bir hayra delâlet eder.

Fakir Bir Adamın, Yaşlı Kadını Genç Olarak Görmesi

Fakir bir adamın, rüyada yaşlı kadını genç olarak görmesi, nimet ve zenginliğe kavuşacağına delâlet eder. Hastanın bu rüyayı görmesi, sıhhat ve afiyet bulmaya işarettir.

Rüyada tanımadığı genç kadını görmek, tanıdığı kadını görmekten tabirce hayırlıdır. Şekil ve endamına önem veren kadın tabirce diğerlerinden daha faziletli ve kuvvetlidir.

Eğer rüyada gördüğü genç kadın genç bir hizmetçi olursa, o hizmetçinin hali, güzelliği, elbisesi ve süsü miktarınca bir hayra işaret eder. Eğer gördüğü genç kadın, mesture ise, din ve diyanetle beraber kapalı bir hayra işaret eder. Eğer açık saçık ise, meşhur bir hayra işaret eder. Eğer gördüğü genç kadının yüzünde peçesi varsa, hayırlı ve hayırsız olduğu şüphelidir.

Eğer yüzü peçeli olmayıp açık olursa hayır umumi olur. Rüyada inançsız ve genç bir kadın gören kimse, utanmakla beraber sevinç haberi işitir. Eğer asık suratlı bir genç kadın görse, ürkütecek dehşetli bir haber işitir. Zayıf bir genç kadını gören kimseye, üzüntü, keder ve fakirlik isabet eder.

Genç Kız veya Kadın

“Rüyada Genç Kız veya Kadın Görmek” üzerine 2 yorum

  1. rüyamda bir kadını oldukça küçük ve su bardağıyla yakalamaya çalıştık,yakaladık,bir baktık o bir kadın ayaklarından tuttuk,sonra bir anda karşımda çıplak tenasül uzvu yok,sohbet ediyoruz,sonra tenasül uzvu ameliyat ediliyor muş,oyle hissiyat oldu bende,rüya işte mevlam hayırlara erdirsin insallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir