Rüyada Yaşlı kadın Görmek

Bakınız; Kadın.

Yakında üzüntü ve birçok sorunla karşı karşıya kalacaksınız.

Rüyada yasli bir kadinla konusmak, basinizdan istenmeyen bir skandal geçecegine, bundan dolayi dostlariniza karsi çok utanip üzüleceginize işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yasli kadin görmek, acizlige işarettir.Bazen yasli kadin, elden giden dünyaliga ve üzüntüye, bazen de ahireteişarettir. Yasli kadin görmek, saraba da işarettir.Bazen rüyada yasli kadin görmek, ümit kestikten sonra gebe kalmayaişarettir. Bazen de hile yapmaya, arkadan giybet edip yüzüne karsi alayeden kimseye de işarettir. Hasta olan yasli kadini görmek, acizlige, susamisyasli kadini görmek ise, kitliga işarettir.Rüyada yasli kadinin çocuk oldugunu görse, kitlik sona erer.Rüyada taninmayan yasli kadin bir hastanin yanma gelse, o hastaninöleceginden korkulur. Rüyada yasli bir kadinin hamile olan bir kadininyanma gitmesi, sirf hayirdir.Yasli kadin görmek, ot bitirmez bir vere de isariYasli bir kadini peçeli görmek, zorluk ve pismanliga işarettir.Bir kimse rüyada yüzü çirkin yasli kadin görecek olsa, bela ve harbeişarettir. Rüyada yasli bir kadina dönüstügünü gören kimse, agirbasli olur.Taninmayan yasli bir kadin kitlik bir seneye işarettir.Bir kimse rüyada gökten yeryüzüne bir yasli kadin indiğini ve halkin dabuna taaccüp ettigini görse, o kadin kitlikla tabir edilir.Rüyada çirkin görünüslü yasli bir kadin görmek, harp ve kitligin sonaermesiyle müjdedir. Çok zayif olan yasli bir kadin, kitlik senedir.Rüyada yasli bir kadinin kendi evine girdiğini gören kimseye, dünya yönelir.Yasli bir kadinin kendi evinden çiktigini görse, dünya kendisinden yüzçevirir. Bir kimse rüyada yasli bir kadinla bir seyler alip verdiğini veya onunlaugrastigini görse, dünya ile ugrasmaya işarettir.Bir kadin rüyada kendisinl kocamis görse, o kadinin dünyada hallnin iyiolduguna işarettir.

Yaşlı kadın

“Rüyada Yaşlı kadın Görmek” üzerine 12 yorum

 1. Rüyamda eski evleneceğim kızın bana çok ama çok haksızlık yapan orta yaşlı annesinin, birden yaşlandığını gördüm. Bunun rüya karşılığı ne olabilir? Teşekkürler…

  1. Rüyamda bana diyorlar ki “Seni bir yaşlı kadına götürelim, geleceğini öğrenelim.” Ben de “Tamam” diyorum. Kızlar diyor ki “Şu yoldan git ama kadın seni o yolun sonuna kadar görmesin” diyorlar. Bir köşede duruyorum, arabanın yansımasından kadın beni görüyor, ben de onu sonra yanıma geliyor. “Ellerini ver” diyor. Ben de veriyorum, bir şeyler yaptı sonra bir eve gittik, kapıyı açtı, tam girecekti, ben de arkasından girecektim ki hemen çıktı. Bir şey dedi, geleceğimle ilgili, sadece bir cümle ama hatırlamıyorum. Sonra dedi ki “Ben senin geleceğine bakamıyorum” falan dedi.

 2. Yaşlı kadının koluna girip gezdiriyorum ama yüksek bir yere çıkıyoruz. Düşeceğim diye korku yaşıyorum. Acaba ne demek?

 3. Yaşlı bastonlu kadın ben telefonla konuşurken iskeleden düşüyor, iskele dardan genişe doğru gidiyor.

 4. Rüyamda yaşlı bir kadına gidiyorum, sevdiğim kızın kader defterimde olup olmadığını soruyorum. Sevdiğim kızın değil ama ablasının kader defterimde yazılı olduğunu söylüyor. O anda uyanıyorum zaten.

 5. Merhaba, rüyamda spor salonunda sporumu yaparken yaşlı, başı bağlı bir teyze yanıma oturup bana hürmet etmeye çalışıyor, su veya yemek getirmek istiyor. Teyzenin başı bağlı ve dikkat çekici diğer özelliği de gözlerinin mavi oluşu. Yüzü gülüyor ve yardımcı olmaya çalışıyor. Yorumlarsanız sevinirim.

 6. Rüyamda tren yolunun yanında tanımadığım yaşlı bir kadının evine gittim. Hamileydim, boynumda altın Arapça harfli bir kolye vardı sonra tren geçti ve evin üst katındaki camları kırıldı.

 7. Rüyamda ailemle ben dışarıda otururken (gece) şu anda kış olmasına rağmen rüyamda çok sıcaktı ve yaz gibiydi. Evimize bir şey yapmak için girmiştim, her yer karanlıktı. Bir odadan bir ses geliyordu… Mırıldanarak, korkarak gidip baktım. Yaşlı kadın bana baktı, korktum ve dışarı koşmaya başladım. Ayağıma ayakkabı giymeden koştum. Dışarıda annem, komşularımız, babam, dedem hiç kimse yoktu. Evlerin lambalarının çoğu sönüktü. Koşmaya devam ettim, arkamdan geliyordu yaşlı kadın beni yakalayacaktı. Koşmaya devam ettim. Bir evin duvarından tırmandım. Yukardayken ona baktım hemen o da tırmanmaya başladı. O sırada korkudan uyandım. 🙁 Sizce ne olabilir? Teşekkürler.

 8. Ben rüyamda köydeki evimde televizyon izliyordum ve yaşlı bir kadının bana geldiğini gördüm. Annem sandım, bağırarak ona doğru koşmaya başladım. Yüzünü çevirdiğinde annem değildi. Not: Annem vefat etmiş. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür.

 9. Ben sokakta arkadaşımla oynuyordum. Sonra bir tane şişman, başörtülü, yaşlı bir kadın yanıma geldi. Biz kadınla sohbet ettik sonra kadın geldi dedi bana “Eviniz nerde?” Ben de “Söylemem” dedim. O ısrar etti “Söylemem” dedim. Sonra arkadaşım yaşlı kadını oyaladı, ben de kaçıyordum, kadın peşimden geldi. Ben eve gittim, eve geldi kapıyı çaldı. Ben açmadım, yumrukladı. O sırada ter içinde uyandım. Hala korkuyorum. Bu günlerde hep korkunç rüya görüyorum. Kardeşim takla atarak düşüyordu, birde 6 aylık. Rüyamda, gerçekte de düştü. Korkuyorum. Ne olur yardım edin, ne olabilir? 🙁

 10. Rüyamda bir kapıdan çıkarken önde çok güzel yüzlü bir kızın aynı kapıdan içeriye girmek için yanaştığını gördüm. Yanında da yaşlı bir teyze vardı. Ben kızın bana yaklaştığında yüzünü görünce heyecandan galiba birden yere düştüm. Kızın yanında duran yaşlı teyze bana hemen sarılıp ''çok güzel oğlansın, maşallah tam evlenilecek adamsın'' gibi sözler söyledi. Devamını hatırlamıyorum. Hayırlı bir haber veya kötü bir habere yorumlanabilecek bir rüya mı?

 11. 80-85 yaşımdaki halimi gördüm. Açık renk giyinmişim beyaz ve krem rengi. Başım kapalı elbisem uzundu. Hafif rampa bir yolda, ağır ağır yürüyorum. Sol Omuzum hafif düşük ve hafif öne eğik şekilde yürüyorum. Sağlıklı görünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir