Rüyada Genç kızlar Görmek

Rüyada genç kizlar görmek hayir ve menfaat görecegine delalet eder. Genç ve güzel bir kiz görmek, onunla konusmak, gülüsmek, dünyada saadete, büyük rızka, mala ve paraya delalet eder. Genç olmakla beraber çirkin ve asik suratli kiz görmek, bir söylentiye göre haram mala, diger bir söylentiye göre de kedere ve zarar etmeye alamettir. Bir genç kizi öptügünü görmek, dünyaya baglanmaya ve sevgiye, genç kizin kendisini öptügünü görmek, dünyanin rüya sahibine yararli olacagina işarettir. Bir genç kizi tutmak istedigi halde tutamadiğini görmek, zengin olmak istedigi halde mümkün olamayacagina, genç kizin kendisine yakin geldigi halde, ona iltifat etmediğini görmek, dünya-nin ona verdigi nimetlere karsi ilgisiz kaldığına delildir. Genellikle güzel olan genç kiz hayir, mutluluk, ferah ve sevinç, para, mal; çirkin olani ise, haram mal, keder, zarar ve yikim ile yorumlanır.

Genç kızlar

“Rüyada Genç kızlar Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda kız sevgilim oluyor ve gece sokakta geziyoruz. “Bana hediye alır mısın?” diyor. “Evet” diyorum. Çok seviyorum beni öpüyor, ben de onu öpüyorum. 1 60 boylarında, yürürken kafasını omzuma koyuyor, sarı saçlı, kahverengi veya siyah renkli gözlü. Bahçeye geliyoruz, çok insan var yemek yiyorlar. Benim bisikletime abim biniyor “Kilit aldım” diyor. BMW’ye dönüşüyor ve kızı hala düşünüyorum çok güzeldi görmek isterim de. Yaşım 14. Mesajınızı e posta adresimden Face aramaya yazıp atabilirsiniz. Teşekkürler.

  2. Ben arkadaşlarımla mahallede normal takılırken bir anda kendimi başka bir mahallede serseriler tarafından kızlardan alınan topla oyun oynadıklarını görüyorum. Dayanamayıp topu almaya gidiyorum ve oyuna dahil oluyorum bir anda serserilerle voleybol oynuyoruz. Daha sonra aksam geç oluyor ve mahallede kimse kalmıyor, bir adam kalıyor. Ben de koşarak uzaklaşırken bir kapıyla karşılaşıyorum. Çıkmak için bu kapının açık olması gerekirken kapalı ve etrafıma bakıyorum hızlıca, belli ki serserilerin işiydi bu. Etrafımda binalar vardı yüksek yüksek. Sonradan arkamda iki teyzenin geldiğini gördüm ve onların koluna girip gittim ama kapıdan çıktığımı görmeden uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir