Rüyada Tamir Görmek

Rüyada her hangi bir yeri onardiginizi görmeniz, borcumuz varsa ödeyeceginize veya hastaniz varsa veya hasta iseniz iyileseceginize, gurbette kimseniz varsa gelecegine, evde hamile biri varsa bir çocugu olacagina isarettir.

Tamir kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Tamir Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda Kur’an-ı açık bir şekilde fakat yaprakları birbirinden ayrıydı. Sonra ben ayetlerden birini çekmek istedim ama dayımın oğlu elimi itince yapraklar kitabın içine doğru aktı ve kuran 15-20 tane kitaba döndü. Ondan sonra bu rüyayı gördüm. Beyaz kıyafetli elinde beyabimade ile bir boruyu birleştiriyordu. Teşekkür ederim şimdiden.

  2. "Rüyamda bir arkadaşımın bana ihtiyacı olduğu için sabah erkenden eşimle beraber evine gidiyorum. Çekine çekine zili çalıyorum eşi açıyor kapıyı. Erken geldik diye özür diliyorum eve giriyoruz. Bizimle beraber kapıda 2 kişi daha varmış onlar da giriyor. Arkadaşımın evinde mutfak balkonunu mutfağa dahil edecek bir tadilat işlemi varmış. Gelen 2 kişi tamirciymiş. Arkadaşım “Her yer pislenecek. Eşim de temizleyemez ne yapacağım şimdi?” diyor. (Arkadaşım bayağı rahatsız bu arada) Ben de “İşten izin alayım geleyim” derken uyanıyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  3. Banyosu ve koridoru tadilat yapılması için kazılıp kum yığını oluşmuş ve evdeki klimaları eşim çalışır halde bırakmış ev kapalı bende eve bir kaç gün sonra uğruyorum evi o halde görünce uyandım. Hayır, olsun inşallah. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir