Rüyada Lastik Görmek

Rüyada lastik görmek, ikiyüzlü bir kişiyle tanışacağınıza, onunla bir iş yapmaya kalkıştığınızda büyük zarar edeceğinize yorumlanır. Bu işten hem para hem de saygınlığınızı kaybetmenize neden olacaktır. Rüyasında bir yere lastik diktiğini gören kimse, etrafındakilere fikirlerini kabul ettirebilecektir. Parça halinde lastik herkesi hayrete düşürecek bir olaya yorumlanır.

Rüyada lastik görmek, hayatınızı düzene sokacak bir dost kazanacağınızı işaret eder. Kafa yapınıza uygun biriyle arkadaş olacağınızı ifade eder. Bu kişinin size her yönden fayda sağlayacağını gösterir. Hem acı hem tatlı gününüzde her daim yanınızda olan kardeşten de öte bir kişiye sahip olacağınızı rivayet eder. Bu rüya ayrıca zor günleri geride bırakacağınızı ifade eder. Hayata daha pozitif bakmaya başlayacağınızı gösterir. 

Bkz: Araba Yanması

Rüyada Lastik Patlaması Görmek 

Rüyada lastik patlaması görmek, hayra yorulur. İçinize su serpen ve sizi kendinize getiren bir haber alacağınıza delalet eder. Bu haber sayesinde sıkıntılı ruh haliniz geride bırakacağınızı ifade eder. Karamsar düşüncelerden uzaklaşacağını ve bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceğiniz işaret eder.

Rüyada Lastik Değiştirmek

Rüyada lastik değiştirmek, kötü bir insan olmaya tövbe etmek anlamına gelir. Bundan böyle daha iyi bir karaktere sahip bir insan olacağınızı işaret eder. Ayrıca ailenizle daha çok vakit geçireceğinizi ve ihmal etmeyeceğinizi gösterir.

Rüyada lastik değiştirmek tabiri, hayatınızda olumlu değişimler yapacağınıza delalet eder. Tembellikten sıyrılıp daha planlı ve programlı biri olacağınıza alamet eder. Bakış açınızı bütünüyle değiştirip idealist davranacağınızı işaret eder. 

Rüyada Lastik Tamir Etmek 

Rüyada lastik tamir etmek, önceden yaşadığınız maddi sıkıntı için aldığınız borcu ödeyeceğinize alamet eder. Elinize toplu bir miktar para geçeceğini ifade eder. Bu parayla geçmişte yaptığınız borcu kapatacağınızı işaret eder. Borcu ödedikten sonra kalan parayla işlerinizi yola koyacağınızı gösterir.

Rüyada Lastik Şişirmek 

Rüyada lastik şişirmek görmek, maddi anlamda kısmetlerinin artacağını işaret eder. Şu anda çalıştığınız işte kara geçeceğinizi ifade eder. Önünüze sürekli kazanç fırsatları çıkacağını işaret eder. Bu sayede zenginleşeceğinizi ve ailenizi geçindireceğinizden fazla para kazanacağınızı rivayet eder. Ayrıca ticaret konusunda şansınızın her zaman açık olacağını gösterir. 

Rüyada Lastik Tamircisi Görmek 

Rüyada lastik tamircisi görmek, küs olduğunuz biriyle bir tanıdık vesilesiyle barışacağınızı ifade eder. Geçmişte bir mesele yüzünden tartıştığınız bir kimseyle yeniden konuşacağınızı gösterir. Eğer evliyseniz eşinizle sorunlarınızı aşacağınıza delalet eder. Eşinizle yeniden aranızda sevgi bağı oluşacağını ifade eder. Bu rüyanın genel anlamı kötü giden ilişkinin düzelmesi olarak tabir edilir. 

Rüyada Lastik Ayakkabı Görmek 

Rüyada lastik ayakkabı görmek, aile arasında yaşanan kavgaların son bulacağına delalet eder. Akrabalar ile kötü giden ilişkilerin düzeleceğini işaret eder. Ailenizle bundan böyle daha samimi ve sıcak bir ilişki kuracağınızı ifade eder. Böyle bir rüya görmek ayrıca hatalardan ders çıkarmak anlamına gelir. Geçmiş zamanda işlediğiniz hataları düşünüp bir daha yapmamak için söz vereceğinize delalet eder. 

Rüyada Lastik Ayakkabı Kaybetmek 

Rüyada lastik ayakkabı kaybetmek, hayırlı olmayan bir rüya olarak tabir edilir. İşlerinizin bozulacağını ve başınıza talihsizlikler geleceğini gösterir. Büyük şanssızlıklar sonucunda maddi ve manevi kayıplar yaşayacağınızı ifade eder. Rüyada lastik ayakkabı kaybetmek, genellikle bahtsızlık, şanssızlık ve kötü kader olarak yorumlanır. 

Rüyada Lastik Çizme Görmek

Rüyada lastik çizme görmek, hayır getirecek bir rüya olarak yorumlanır. Devlet dairesinde geleceği parlak bir iş bulacağınıza delalet eder. Ayrıca bu rüya kötü şansın kırılması olarak da tabir edilir. Hayalini kurduğunuz her şeye teker teker sahip olacağınızı ifade eder. 

Rüyada Don Lastiği Görmek 

Rüyada don lastiği görmek, hayatınızda güzel gelişmelerin olacağını işaret eder. Hayatınızın her alanında başarıyı yakalayacağınızı ifade eder. Aynı zamanda kendi karakterinize uygun biriyle evleneceğinize delalet eder. Bu evliliğin size uğur getireceğini ve huzurlu bir ömür süreceğinizi işaret eder. 

Rüyada Lastik Top Görmek 

Rüyada lastik top görmek, emek ve alın teri ile para kazanacağınıza delalet eder. Çok çalışıp çok para kazanacağınızı gösterir. Kolay yoldan para kazanmanın size göre olmadığına alamet eder. Ancak ter dökerek kazandığınız paranın katlanacağını ifade eder.

Lastik 

“Rüyada Lastik Görmek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir