Rüyada Saat Görmek

Vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, ‘anın vacipleri’ni yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.( Ayrıca Bakınız; Zaman.)

Rüyada saat görmek , tatsız haberlere; saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır. Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır.

Çevrenizde birtakım düşmanların varolduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek, sikinti ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortaga işarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir.

Saat

“Rüyada Saat Görmek” üzerine 25 yorum

 1. Masa saatinin ölmüş bir teyzeye ait olması ve rüyada onun evinde iken o saatin düşerek kırılması ne anlama gelir?

 2. Rüyada saat hediye verildi. Ben beğenmedim. Dekar kolumda altın, kayışı altın camı yeşil kıymetli bir taşa küçük pırlantayla süslendi.

 3. Abim beni rüyasında saat almışım, hediye ediyormuşum abime. Anlamı nedir, acaba? Teşekkürler.

 4. Rüyamda bir tarlanın kenarından geçerken, beyaz bir bezin içinde kıvrılmış, küçük bir şempanze ama yüzü sanki goril, bezin içinden kıvrılarak çözüldü, hoş olmayan bir koku, bayat, eksi gibi. Bana iki adet antika kol saati uzattı sonra yine bezin içine kıvrıldı. Rüya bana çok canlıymış gibi geldi. Bütün gün tesirinde kaldım.

 5. Rüyamda duvar kenarında büyük, geniş ekran, kaliteli bir kol saati buluyorum. Rengi mavi, yalnız ayar pimi kopmuş. Ne yapsam diyorum sahibini mi sorsam, yoksa sahibini nasıl bulayım? bende mi, kalsın diyorum. Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum. Nasıl tabir olunur? Teşekkürler.

 6. Rüyamda eski eşimin hem bana, hem kızıma, lacivert çok güzel bir kol saati hediye aldığını bize kutusunda hediye ettiğini gördüm. Yorumlamanızı rica ediyorum.

 7. Rüyamda altın köstekli bir saat gördüm, güzeldi. Sonra bir yaşlı teyze, güya caminin içinde burasının güneşli dede türbesi olduğunu söyledi. Ameliyat sırasında gördüm, yeni çıktım. Beyin ameliyatı oldum. Çok etkilendim, rüyamdan. Lütfen yorumlarsanız çok memnun olurum.

 8. Rüyamda babamın arkadaşı, benimle konuştuklarını babama söylüyor. 2 tane siyah kol saati. İkisi de kırık. Acaba ne anlama gelir? Teşekkür ederim şimdiden.

 9. Rüyamda duvardaki saat hep ikiyi gösteriyor. Ne anlama geliyor? Hep de aynı rüyayı görüyorum.

 10. Rüyamda Osmanlı sarayının içinde hizmetli bir bayanın çalıştığı odada, bir dolabın içinden cep saati aldım. Birde o kızdan güzel bir kılıç aldım. Bu ne anlama geliyor? Bütün bunlar sarayda oluyor.

 11. Rüyamda kol saatimi çıkarıp bir yere takıyordum. Sonra o yeri de başka bir yere takıyordum. Sonra o taktığım yerden çıkarıp birinin ağzına soktum saati. Adam saati ısırdı saatim kırıldı. Bunu bozuk saat gibi mi yorumlamak gerekir yoksa para mı gelecek bir yerden?

 12. Karşı komşumun bana hisleri olduğunu ve onun bana saat hediye etmesi, üzülmesi. Saat tencere boyutu kadardı.

 13. Merhaba, rüyada kol saati koyu renk orijinal şeffaf ve bir tanesi de mavi renkte büyük bir saatçideydim gördüm. Lütfen bunun ne anlamı vardı?

 14. Rüyamda göğüslerimi baktırmaya gitmiştim kanserden korkmuştum. Doktor dedi ki; “Kanser değilsin.” Saat 5 civarında, akşama doğru. Bu ne anlamında acaba?

 15. Rüyamda saatimin camının kırıldığını gördüm bunun anlamı nedir ? Bilmek isterim.

 16. Kol saati alıyorum ve denize giriyorum ama saat su alıyor. Aldığım yere götürüyorum, 3 -4 günde düzeltileceğini söylüyor. Saati tamirat için bırakıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir