Rüyada Bisiklet Görmek

Rüyada bisiklet görmek seyahate çıkmaya, kişinin verdiği kararlarda yanılıp zora düşmesine işarettir.

Rüyada bir bisiklet satın aldığını görmek, kişinin zarar edeceği bir işe başlamaya işarettir. Rüyada bisikletten düştüğünü görmek, kötü bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada bir bisiklet görmek veya binmek, çok karışık bir sorunla karşılaşılacağı birtakım yanlışlar yapılacağı ancak sonuçta sorunun aşılacağına işarettir.

Rüyada bisiklet görmek tabiri, sıkıntıdan sonra gelen ferahlık anlamındadır. Bir bisiklet alan kimse ise bilerek sorumluluk yüklenecek ve bunun sayesinde işinde sivrilecektir. Bisikletle yokuş yukarı çıkıyorsanız, güzel günler sizi bekliyor demektir.

Rüyada bisiklet görmek anlamı, kişinin verdiği kararlarda daima yanılıp zarar ettiğine delalet eder.

Bisikletle bir yere gittiğini görmek, kişinin yapacağı herhangi bir işte hayır olmadığına işarettir. Üzerinde kendisi olmadığı halde bisikletinin gittiğini görmek, birtakım yalancı insanlarla işbirliği edildiğine işarettir.

Rüyada bisiklet görmek ne demek, o rüyayı görenin güç ve çetrefilli bir konuyla karşı karşıya geleceğine işarettir.

bkz: Rüyada Seyahat Görmek, Rüyada Gezmek Görmek

Bisiklet

“Rüyada Bisiklet Görmek” üzerine 23 yorum

 1. Ben rüyamda bisiklete binmiştim. Amcam da kendisininkine caddeye indik, sağa gidecektik ancak biraz gidince sol tarafa döndük, devam ettik yolda giderken arabalar çarpmasın diye kenardaki çimenlik yerden gittim. Oralarda ara sıra merdivenler caddenin kenarındaki kaldırıma iniyordu. Ben işe giderken oralarda durup karşıya geçiyordum sonradan hızlandım. Merdivenlere gelince arka freni sıktım ama atın seni öne atması gibi fırladım ancak ileri ve bayağı yukarıya. Galiba 3-4 metre falan yukarıya uçtum sonra düşünce tam karşıya tutunacaktım kaldırıma ayaklarımın üstüne düştüm ve acımadı ben de uyandım. (Bu arada giderken koyu mavi formalı kız liseliler ya da üniversiteliler görüyordum.)

 2. Ben rüyamda dershaneye bisikletle gittiğimi gördüm. Birkaç kişide benim gibi bisikletle geliyordu sonra 2 bisiklet çalındığı söylendi. Biri benim diğeri de tanımadığım bir çocuğun ama yine de bisikletler bulundu.

 3. Lütfen rüya yorumlarının üstüne reklam almayın. Rüya yorumları okunmuyor buda insanı sinir ediyor. Üstelik reklamları kapatamıyoruz.

  1. Merhabalar,

   İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

   Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

   Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

 4. Ben rüyamda Allah hayırlara çıkarsın, inşallah. Bisikleti kapının ağzında gördüm. Yarısı içerde, yarısı dışardaydı. Şimdiden teşekkürler.

 5. Rüyamda bisiklet sürüyordum. Bir anda sanki bir kız ya da erkek çocuğu çıktı, karşıma. Zırt pırt takipte ediyordu, ben bisikleti sürdükçe. Bir an o çocuk yere düştü, başından zarar gördü. Sonradan uyanmıştım. Rüyadan saydıklarımdan Erhan çelik Almanya’dan.

 6. Bisiklet gördüm ama burada yazanlar gibi değil. Tozpembesi bir bisiklet. Güzeldi yere yatırılmış duruyordu.

 7. Rüyamda sevdiğim kız bana bisikletle geliyordu ama bisiklete binmiyordu, yanında küçük kardeşi vardı. (Ne anlama geliyor?)

 8. Herkese merhabalar. Ben geçen gece saat 3 civarlarında yattım. Sonrasında bir rüya gördüm. Okuldan çıkıyordum, evimin kapısının önünde durdum. Daha önce kavga ettiğimiz ama sonradan konuşmaya başladığımız bir arkadaşım geldi ve ''Yarın bisiklet sürmeye gelsene'' dedi. Benim bisikletim gerçek hayatta bozuk, tekeri patlak. Ben de orda ''Bisiklet bulursan gelirim'' dedim. ''Tamam, bulurum saat 1'de.'' dedi. ''Tamam, görüşürüz'' dedim ve evime girdim. Bisiklet görmedim asla ama bisiklet konusu geçti. Rica etsem yorumlar mısınız?

 9. Rüyamda ben değil başka birisi bisikletin üzerindeydi. Rüyamın sonlarına doğru da o kişi giderken bisiklet yoktu.

 10. Ben rüyamda arkadaşımla bisiklet sürüyordum. Sonra bir ünlü geldi ve benim bisikletime bindi.

 11. Rüyamda evime geliyorum birinin evime benden habersiz girdiğini anlıyorum. Çünkü fakirmişim ve dolaplarım erzak dolmuş. Lor, börek, ekmek ve başka erzakları dolabımda fark ediyorum, korkuyorum. Biri bana bunu neden yapsın, kim bu diye. Evi dolaşırken daha paketinde biri orta boy biri büyük mavi renk iki bisikletten eve getirilmiş görüyorum. Tam bunları kim almış diye bakarken annem giriyor içeri kızım bunlar senin sana çok haksızlık ettim. Yaşlandım yalnızım seninle yaşayabilir miyim diye soruyor. Tabi ki anne yaşayalım diyordum ve uyandım. Anlamı nedir ki? Teşekkürler.

 12. Gerçek hayatta profesyonel bisikletçiyim fakat rüyamda bir dağ bisikleti çalıyordum ve birilerine yetişmeye, kendimi ispat etmeye çalışıyordum.
   

 13. 10 tane iyi olduğunu söyleyen site varsa 1 tane siz kötü olduğunu söylüyorsunuz felaket tellqlimisiniz anlamadık ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir