Rüyada Çalmak Görmek

Rüyada çalmak görmek, farkında olmadan yapılan kötü davranışların habercisidir. Rüyada bir şey çaldığını gören kişi için bu rüya; gerçek hayatta günaha girdiğine, tövbe etmesi ve imanını kuvvetlendirmesi gerektiğine yorumlanır.

Bir başka rivayete göre rüyasında bir şeyler çalan kimsenin, hiç ummadığı an kısmeti açılır ve para sıkıntısından kurtulur.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Arp Çalmak, Hırsızlık Yapmak, Kulak Hırsızlığı

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çalmak, sıkıntının yolda olduğu anlamına gelen rüyalardandır. Özellikle iş ve aile hayatınızda büyük bir dertten muzdarip olacağına işaret eder. Bu dertten ötürü vicdan azabı duyacağınıza yorulur. 

Rüyada Altın Çalmak

Rüyada altın çalmak, hedeflediğiniz işlere yakın zamanda kavuşacağınızın habercisidir. Bu dönemde yaşadığınız sıkıntıların teker teker son bulacağına ve rahata ereceğinize alamet eder. 

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, yakın çevrenizde yaşanacak bir durum karşısında teselli veren taraf olacağınıza yorulur. Olumlu olarak da müjdeli gelişmelerin habercisidir. 

Rüyada Gitar Çalmak

Rüyada gitar çalmak, bazı gelişmelerin akabinde eski neşenizin ve keyfinizin yerine geleceğini müjdeler. Mutluluk getiren rüyalardan biridir. 

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, beklenmedik birinden gelecek yalan habere işaret eder. Aynı zamanda son dönemde olaylara karşı haddinden fazla panik yaparak kendinizi yıpratacağınıza delalet eder. 

Rüyada Piyano Çalmak

Rüyada piyano çalmak, sıkıntılardan arınacağınız ve genel çevrenizde sevinçli gelişmelerin meydana geleceği şeklinde yorumlanır. Adım attığınız önemli bir işi başarılı şekilde sonlandıracağınızın habercisidir. 

Rüyada Araba Çalmak

Rüyada araba çalmak, özel hayatınızda meydana gelen birtakım sıkıntılardan dolayı bir süre içinize kapanacağınıza delalet eder. Bu aksaklıklar sebebiyle hayatınızda bazı planlamalar yapacağınıza yorulur. 

Rüyada Keman Çalmak

Rüyada keman çalmak, kısa zaman içerisinde beklediğiniz sevinçli haberlerin ulaşacağını müjdeleyen bir rüya olarak yorumlanır. İstediğiniz tüm işleri sırasıyla yoluna sokacağınız anlamına gelir. 

Rüyada Bir Şey Çalmak

Rüyada bir şey çalmak, gerçek hayatta da ulaşmak istediğiniz bir şey için kötü eylemler sergileyeceğinize delalet eden olumsuz bir rüyadır. Bu eylemler sonucunda huzursuzluğa kapılacağınıza ve pişmanlık duyacağınıza yorulur. 

Rüyada Ayakkabı Çalmak

Rüyada ayakkabı çalmak, uzun süredir planladığınız bir yolculuğa aksilik sebebiyle çıkamayacağınıza haber eden bir rüyadır. Yolculuğa çıksanız dahi yarı yoldan geri döneceğinize işaret eder. 

Rüyada Kapı Çalmak

Rüyada kapı çalmak, eğer çalışmıyorsanız yeni bir işe başlayacağınıza, çalışıyorsanız da iş değiştireceğinize işaret eder. Yüksek mevkilere ulaşacağınızın habercisidir. 

Rüyada Islık Çalmak

Rüyada ıslık çaldığınızı gördüyseniz, mal varlığınızın bir kısmını yaptığınız bir hata sonucu kaybedeceğinize delalet eden bir uyarı rüyası olarak görülür. Atacağınız adımlarda düşünmeniz gerektiği anlamına gelir. 

Rüyada Flüt Çalmak

Rüyada flüt çalmak, yeni dostlar edineceğinize ve yeni ortamlara gireceğinize dair bildiridir. Kalabalık ortamlarda geçireceğiniz eğlenceli vakitlere işaret eder.  

Rüyada Darbuka Çalmak

Rüyada darbuka çalmak, genel olarak çalışma hayatına yorulan rüyalardandır. Yeni gelişmeler ve ilerlemeler yaşayacağınızın habercisi olarak görülür. 

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çaldığınızı görmeniz, geçireceğiniz zor zamanlar sonucu gerçek dostlarınızın farkına varacağınız anlamına gelir. Aynı zamanda yanınızda bulunmayan kişilerle ilişkinizi keseceğinize yorulur. 

Rüyada Zılgıt Çalmak

Rüyada zılgıt çalmak, hayallerinize ulaşma yolunda az bir zaman ve uğraş kaldığını müjdeler. Ufak tefek aksiliklerin de geride kalmasıyla güzel sonuçlar alacağınıza işarettir. (Bkz. Ağıt)

Rüyada Telefon Çalmak

Rüyada telefon çalmak, bazı hataların telafi edilmesi için çaba göstereceğinize alamet eder. Bu çabalarınızı yakın çevrenizden aldığınız destekle ilerleteceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yumurta Çalmak

Rüyada yumurta çalmak, uzun uğraşlar sonucu elinize geçen başarının, kendi dikkatsizliğiniz sonucu elinizden kayıp gideceğine delalet eder. Büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağınıza haber eden rüyalardandır. 

Rüyada Elma Çalmak

Rüyada elma çalmak, elinizdeki kazancı büyük bir yatırımda kullanacağınıza alamet eder. Bu yatırım sonucu mal varlığınızın katlanarak artacağı ve yeni işlere atılacağınız anlamına gelir. 

Rüyada Çiçek Çalmak

Rüyada çiçek çaldığınızı gördüyseniz, aile içindeki bazı tartışma ve huzursuzlukların son bulacağına yorulur. Ortak yapılan işler varsa büyük ilerlemelerin kaydedileceğine ve aksiliklerin çabuk atlatılacağına işarettir. 

Rüyada Ceviz Çalmak

Rüyada ceviz çalmak, büyük şanssızlıklar  yaşayacağınıza ve uzun süre etkisi altında kalacağınıza delalet eder. Çevrenizde kötü niyetli birilerinin olduğu konusunda da uyarıcı bir rüya olarak tabir edilir. 

Rüyada Ney Çalmak

Rüyada ney çaldığınızı gördüyseniz, eğer bekarsanız son dönemde eğlence hayatına kendinizi fazla adadığınıza, evliyseniz de çocuk sahibi olacağınıza yorulan rüyalardandır. Genel olarak ferahlık getireceği şeklinde yorumlanır. 

Rüyada Yüzük Çalmak

Rüyada yüzük çalmak, elde edeceğiniz mal varlığıyla tüm çevrenizden övgü ve takdir toplayacağınıza alamettir. Güzel günler geçireceğinize ve iş konusunda yüksek mertebelerde adınızın olacağına işarettir. (Bkz. Yüzük Bulmak)

Rüyada Dolar Çalmak

Rüyada dolar çalmak, gerçek hayatta hep doğru eylemlerde bulunacağınıza ve bu sebeple rızkınızın hep bereketli olacağına işaret eden rüyalardandır. Kendi alanınız dışında başka girişimler de planlayacağınıza işaret eder. 

Rüyada Kaval Çalmak

Rüyada kaval çalmak, hayra yorulmayan rüyalar arasındadır. Ölüm ya da hastalık getireceği şeklinde ifade edilir. Olumlu anlamında ise evlat sahibi olmaya ve evladınızın uzun ömürlü olacağına işaret eder.  

Rüyada Sigara Çalmak

Rüyada sigara çalmak, dert ve sıkıntının bir anda feraha açılacağına alamet eder. Kötü alışkanlıklardan uzak duracağınıza ve hep doğru yolda ilerleyeceğinize işarettir. 

Rüyada Bisiklet Çalmak

Rüyada bisiklet çalmak, yakın çevrenizde bir vefat durumu yaşanacağına ve büyük üzüntülere sebep olacağına yorulan olumsuz rüyalardandır. Uzun süreler etkisinin süreceğine ve atlatılmasının zor olacağına delalet eder.  

Rüyada Cüzdan Çalmak

Rüyada cüzdan çaldığınızı gördüyseniz, özellikle çalışma hayatınızda hep rekabet içinde olacağınızı simgeler. Aile hayatınızda da hep sakinliğin ve huzurun hakim olacağı anlamına gelir. 

Rüyada Çanta Çalmak

Rüyada çanta çalmak, yakın çevrenizde birtakım tartışmalarda haklı taraf olacağınıza delalet eder. Aile bireyleri ile ortak işlere imza atacağınıza ve başarı elde edeceğinize yorulur.  

Rüyada Üzüm Çalmak

Rüyada üzüm çalmak, ailenizden her konuda destek ve takdir göreceğinizin habercisidir. Bu sayede çoğu işe düşünmeden girişeceğinize ve hep daha büyük kazançlar elde edeceğinize yorulur. (Bkz. Üzüm Toplamak)

Rüyada Saat Çalmak

Rüyada saat çalmak, atacağınız bazı adımların çevreniz tarafından hoş karşılanmayacağına delalet eder. Zamanla alacağınız tepkilerin büyümesi sebebiyle bazı kararlardan geri döneceğiniz anlamına gelir. 

Rüyada Meyve Çalmak

Rüyada meyve çalmak, yapılan hataların telafisini yapacağınıza işaret eder. Aynı zamanda olumlu ve beklenmedik haberlerin yolda olduğunu simgeleyen hayırlı rüyalardandır. 

Rüyada Et Çalmak

Rüyada et çalmak, beklemediğiniz bir iyilikle hayatınızda bazı şeylerin değişeceğine ve yeni planlamalarla karşı karşıya geleceğinize yorulur. Eğer borçlarınız varsa kısa sürede durumunuzu toparlayacağınız şeklinde yorumlanır.  

Rüyada Odun Çalmak

Rüyada odun çalmak, tek yürüttüğünüz işlerde yeni ortaklıklara başlayacağınızın habercisidir. Bu ortaklık sayesinde büyük işler alacağınıza ve sonunun hep olumlu biteceğine işaret eden bir rüyadır.  

Rüyada Bateri Çalmak

Rüyada bateri çaldığınızı gördüyseniz, sahip olduğunuz malların daha da çoğalacağına, yoksa da yeni kazançların kapıda olduğuna alamet eder. Aynı zamanda ailenizden hayır duaları alacağınıza işarettir. 

Rüyada Bilezik Çalmak

Rüyada bilezik çalmak, olumsuz görünse de gerçek hayatta hep hayırlı işler yapacağınız şeklinde tabir edilir. Doğru yoldan sapmayacağınıza ve hep iyi niyet barındıracağınıza yorulur. 

Rüyada Tavuk Çalmak

Rüyada tavuk çalmak, rekabet içinde olduğunuza ve her durumdan başı dik bir şekilde çıkacağınıza işarettir. Her zaman azimle işlerinizi yürüteceğinize ve helal rızka yorulur. (Bkz. Tavukçu)

Rüyada Elmas Çalmak

Rüyada elmas çalmak, hem aşk hem de arkadaşlık anlamında yüzünüzün hep güleceği yönünde yorumlanan hayırlı rüyalardandır. Hayatınızda girmeye yeltendiğiniz her alanda başarı yakalayacağınıza alamet eder.  

Rüyada Parfüm Çalmak

Rüyada parfüm çalmak, ikilemde kaldığınız bazı konularda doğru karara varacağınıza haber eder. Bu karar neticesinde sıfır hata ile ilerleyeceğinize işarettir.

Çalmak

“Rüyada Çalmak Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Arkadaşımın evine gezmeye gidiyorum ve altınlarını yere koymuştu. Ben de büyük ve güzelce bir yüzüğü ondan habersizce alıp gidiyordum. Yani çalmış oluyorum. Neye delalettir? Rüyanın etkisinde kaldım. Yardımcı olduğunuz için şimdiden, teşekkür ederim.

  2. Rüyamda kumbara çaldığımı gördüm ve onu temizlik yapan bir kadının yatak odasından çaldım. Kumbaranın boyutları vardı büyük, küçük, orta… Ben içlerinde en çok para olan büyük kumbarayı çaldım. Büyük olduğu için battaniyeye sardım… Yorumlar mısınız?

  3. Bir Yahudi’nin cebinden para çaldım sonra pişman olup geri vermek için evlerine gittim. Evlerinde anne babası yoktu, küçük kız çocukları vardı. Soruyorum “Abin, baban, annen yok mu?” diye. Onlarda “Gelirler birazdan” diyorlar. Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılar.

  4. Rüyamda üstteki komşunun top top kumaşlarını çaldım birde endişe ediyorum “Kamera varsa, beni görürlerse geri bırakayım” diyorum. Bu rüyamın anlamı nedir?

  5. Eşim kayın babamın 15 ya da 150 milyarını çalmış, kayın babam da bana gülümseyerek bana kızıyordu. Bu ne, rüyanın anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

  6. Çaldırmakla ilgili bir şey bulamadım. Ayakkabım ve telefonum çalındı çok üzüldüm anlamı nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir