Rüyada Çalmak Görmek

Rüyada bir şey çaldığını gören kişi, günaha girdiğine ve tövbe etmesi gerektiğine, imanını kuvvetlendirmesine yorumlanır.

Rüyasında bir şeyler çalan kimse, hiç ummadığı an kısmet alır, para sıkıntısından kurtulur.

Çalmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çalmak Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Arkadaşımın evine gezmeye gidiyorum ve altınlarını yere koymuştu. Ben de büyük ve güzelce bir yüzüğü ondan habersizce alıp gidiyordum. Yani çalmış oluyorum. Neye delalettir? Rüyanın etkisinde kaldım. Yardımcı olduğunuz için şimdiden, teşekkür ederim.

  2. Rüyamda kumbara çaldığımı gördüm ve onu temizlik yapan bir kadının yatak odasından çaldım. Kumbaranın boyutları vardı büyük, küçük, orta… Ben içlerinde en çok para olan büyük kumbarayı çaldım. Büyük olduğu için battaniyeye sardım… Yorumlar mısınız?

  3. Bir Yahudi’nin cebinden para çaldım sonra pişman olup geri vermek için evlerine gittim. Evlerinde anne babası yoktu, küçük kız çocukları vardı. Soruyorum “Abin, baban, annen yok mu?” diye. Onlarda “Gelirler birazdan” diyorlar. Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılar.

  4. Rüyamda üstteki komşunun top top kumaşlarını çaldım birde endişe ediyorum “Kamera varsa, beni görürlerse geri bırakayım” diyorum. Bu rüyamın anlamı nedir?

  5. Eşim kayın babamın 15 ya da 150 milyarını çalmış, kayın babam da bana gülümseyerek bana kızıyordu. Bu ne, rüyanın anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

  6. Çaldırmakla ilgili bir şey bulamadım. Ayakkabım ve telefonum çalındı çok üzüldüm anlamı nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir