Rüyada Davul Görmek

Ayrıca bkz: Davul Sesi

Rüyada davul görmek boş habere, gürültücü kimselere ve ayak takımına; rehberlik görevi yapan ya da gaza için çalınan davul, hayırlı iş ve habere delalet eder.

Rüyada davul görmek tabiri, insanlarla iyi ilişkiler kurup birçok arkadaş sahibi olacağınız anlamındadır. Uzaktaki bir akrabanızdan mutluluk veren haber geleceğine ve yaşamınızı değiştirecek beklenmedik bir olayla karşılaşacaksınız demektir işarettir. 

Rüyada davul sesi duymak, uzaklarda yaşayan bir arkadaşınızın yardıma ihtiyacı olduğunun belirtisidir.

Rüyada davul sesi duymak, uzaklarda yaşayan bir arkadaşınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunun işaretidir. Davul sesi kişinin önemli ve değerli şeyleri öğreneceğine ve bunlara dayanarak ciddi kararlar vereceğine işaret eder.

Rüyada görülen davul boş bir haberdir. Davulu olan bir kimse, kovucu veya şarap satan bir kimse ile tabir edilir. Evinde davulla oynadığını ve çağırıp bağırdığını gören kimseye, bir musibet erişir. 

Rüyada bando davulunu görmek, yalan habere işarettir. Bazı tabirciler bando davulunu görmek, her halinde Allah (C.C.)’a şükür ve şükreden kimseyi görmeye işaret eder, dediler. 

Rüyada sahur davulu gibi vakti unutturmamak için çalınan davulu görmek, haddinden fazla kibirli olan zengin bir kimseyi görmeye işarettir. Hac kafilesinde çalınan davulu görmek, rehber ve kılavuza işarettir. Gaziler için çalınan davulu görmek de böyledir.

Rüyada davul sesi duymak, uzakta yaşayan bir arkadaşınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunun işaretidir. Davul görmek, insan ilişkilerinde başarılı olup birçok arkadaş edineceğiniz anlamındadır.

Rüyada davul sesi duymak ne demek, uzakta yaşayan bir arkadaşınızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunun işaretidir. Davul görmek, insan ilişkilerinde başarılı olup birçok arkadaş edineceğiniz anlamındadır.

Davul

“Rüyada Davul Görmek” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir