Rüyada Parfüm Görmek

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir.

Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.

Parfüm kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Parfüm Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda farklı kokuları bir şişeye dolduruyordum. Her bir kokuyu döktükten sonra da üzerine pamuk koyuyordum. Sonra çok güzel ferah bir koku oluştu ve ben elime döküp o kokuyu üzerime sürdüm. Sonra annem ben ve iki ablam bu içi pamuk ve parfüm dolu şişeyi alıp güya bana bu kokuları verip karıştırmamı söyleyen parfümcüye gidecekmişiz. O da bu şişeye fısfıs takacakmış, biz arıyoruz, tarıyoruz, bulamıyoruz. Hava kararıyor çok kötü kalabalık. Tekin olmayan bir yerdeyiz, bir umumi tuvalete gidiyoruz. Karanlık ürkütücü sonra büyük ablam çıkıyor oradan. Ben de arkasından çıkıyorum, onun yanına giderim annemlerde gelir diye. Annemle ablam içerde kalıyor sonra kalabalıkta ben ablamı bulamıyorum. Annemler de gelmiyorlar. Annemi aramaya çalışıyorum cepten ama arayamıyorum. Telefonda annemin ismi çıkmıyor öylece uyanıyorum yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  2. Rüyamda eski kız arkadaşım bana parfüm aldı fakat ben de ona aldım ama veremedim. Anlamı nedir rica?

  3. Rüyamda devlet başkanı ile beraber tuz gölünde sandal ile aramaya çıktık. Göle girip, gölden 1 şişe çok güzel bir parfüm çıkardım. Lütfen yorumlar mısınız?

  4. Ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Rüyamda bir alışveriş dükkanında iki oğlan tarafından rahatsız edildim, beni kolumdan tutup sallıyorlardı ve ben de güvenliği çağırdım. Sonra güvenlik onları idam edeceğini söyledi ve ilk oğlanın ensesine bolca parfüm sıktı ve ben de şişeye bakıp kokladım. Sonra onun boğazını çevirerek idam etti ve ben ağlamaya başladım ve ikinci oğlanın idam edilmesini ve sesini duymak istemediğim için oradan uzaklaştım. Rüyalarımdan genellikle çok etkileniyorum. Lütfen bu rüyamı tabir eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir