Rüyada Esans Görmek

Bakınız; Güzel Koku

Rüyada esans gibi güzel kokular sürmek, yakın bir saadeti haber verir. Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin daima onu düşünmekte olduğunu bildirir. Bir lavanta alıyorsa, bu da evleneceğini müjdeler. Evliler için esans, saadet ve lükse işarettir.

Rüyada rengarenk parfüm şişeleri görmek aşkta başarıyı temsil eder. Rüyada her yerde esansın koktuğunu duymak görmek, gizli bir işin meydana çıkacağına yorumlanır.

Rüyada esans süründüğünü görmek, bir arkadaşınızdan veya ev halkından saklandığınız bir sırrınızın meydana çıkacağına; evdeki aile fertlerinden birinin veya eşinizin esans süründüğünü görmek, ona ait bir sırrı öğreneceğinize; çarşıdan esans satın alıp eve getirdiğini ve bunu eşinize hediye ettiğinizi görmek, başka birine ait bir sırrı ev halkına söylediğinize; esans şişesini görmek birtakım olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder.

Rüyada kolonya gibi güzel kokulu şeyler görmek, yakında ulaşılacak ve ferahlatacak bir mutluluğu müjdeler. Esans veya benzeri güzel kokulu bir şeyi ikram etmek, kendisini seven kişilerin onu düşündüklerine delildir.

Rüyada dışarıdan evin içine bir esansın dolması, birinin kendisinden yakında bir haber alacağına veya kendisinin geleceğine delalet eder.

Rüyada bir dükkanda esans, kolonya ve benzeri güzel kokulu bir şeyi satmak, yakında evleneceğine; evli ise çocuğu olacağına veya sevdiği birisinden müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada esans görmek, mala işarettir. Bazı tabirciler de izzet, şeref ve ululuğa erişmeye işarettir dediler. Güzel koku süründüğünü gören kimse, iki kişi tarafından övülür. Bazen de bu rüya o kimsenin hacca gitmesine ve bir erkek çocuğunun olmasına işaret eder dediler.

Rüyada elinize aldığınız kıyafetlerin sevdiğiniz kişinin esansından koktuğunu görmek, o kişiye karşı ciddi bir özlem duyacağınıza ve onu görmek için bir fırsat yaratmanız gerektiğine işaret eder.

Esans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir