Rüyada Lavanta Görmek

Rüyasında lavanta çiçeği görmek, anormal bazı durumlarla karşı karşıya kalınabileceğinin belirtisi olarak kabul edilir.

Rüyada lavanta çiçeği olağanüstü şaşırtıcı birtakım durumlarla karşılaşılabileceği demektir.

Rüyasinda lavanta çiçegi görmek, anormal bazi durumlarla karsi karsiya kalinabileceginin belirtisi olarak kabul edilir.

Lavanta kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Lavanta Görmek” için bir yorum

  1. Selam ben bugün bir rüya gördüm ve hiç bir şeye yoramadım. Bilip te bana rüyamı yoran olursa çok sevinirim. Bir küçük kulübe gibi evin içerisindeyiz. Eşim ben ve hiç tanımadığım bir bayan ve eşi de var. Kadın eşimle çok samimi oluyor. Yaklaşıyor eşime kendi eşi kadından uzak ve durgun. Benim eşim ise halinden gayet memnun bir şekilde kadına yardım ediyor. Balkona çıkıyorum, kadının eşi ve bir erkek çocuğu yanında duruyor. Eşimi soruyorum “Görmedim” diyor şaşırıyorum ve ev büyüyüp giyim mağazası oluyor. Kapıyı açıyorum güneş öyle bir parlıyor ki. Işıl ışıl ve karşısı hep tarla bir tarafında buğday ekili bir tarafı da mor renkte lavanta diğer yanda sap sarı bir şey ekili fotoğrafını çekiyorum. Ne anlama geliyor, çok merak ettim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir