Rüyada Çalışmak Görmek

Bir kimsenin rüyasında iyi bir işte çalıştığını görmesi, muradına nail olacağına işarettir.
Yine kişinin kendisini bir masa başında çalışıyor halde görmek, sıhhat ve afiyete, fakirlikten sonra zenginliğe delalet eder.
Rüyada bir işte çalıştığını görmek, arzulara kavuşmaya;
Ekin ve tarla işinde çalıştığını görmek geniş rızka, rahata, uzun ömre, hasta ise şifa bulmaya, fakir ise zenginliğe kavuşmaya delalettir.

Çalışmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çalışmak Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba, ben rüyamda iki kez kan gördüm. Birinde yaralı birine hemşire arkadaşım müdahale ediyor ve hasta gittikten sonra masadaki ceketime bakıyorum kan lekeleri var. Eve götürüp yıkamayı düşünüyorum ve rüya bitiyor. İkinci rüya ise ben avlenmişim üzerimde gelinlik var. Ama gelinliğimde kan var. Damadın üzerinde de kan var. Ben bu rüyaları tam anlamıyla yorumlayamıyorum.

  2. 1 sene oldu işten çıkardılar, iş mahkemesine verdim. Rüyamda sürekli çıktığım işyerinde çalışıyor görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir