Rüyada Lider Görmek

Rüyada lider görmek, iyi bir fırsat olarak yorumlanır.

Rüyada bir partinin veya bir kuruluşun liderini, öncüsünü görmek; yapacağınız işlerde, alacağınız kararlarda mutlaka başka birinin fikrini alma ihtiyacını duyduğunuza, kendi inisiyatifiniz ile hiçbir iş yapamadığınıza ve bundan dolayı herkesin tenkidine uğradığınıza delalet eder.

Ayrıca diğer rüya tabirlerine de bakınız; Sultan, Yönetici

Lider


Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır.

Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlanırken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

“Rüyada Lider Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda MHP genel başkanı devlet bahçeliyi bir belediye otobüsünün şoförü olarak gördüm. Ben de onun yanındaki yolcu koltuğundaydım ve sohbet ediyorduk.

    1. Emin kardeşim, rüyayı göreli çok olmuş. Sonuç ne oldu? Ben de buna yakın bir rüya gördüm.

  2. Rüyada bir işyerinde çalışmaya başlıyordum. Bu işyerinin sahibi beni hep kontrol altına alıyordu ve oradaki çalışanları bir araya topluyordu. Daha sonra ben boş kaldığım zamanlarda çalıştığım işyerinin aletlerini siliyor ve o işyerinin kendi işyerim olarak hareket ediyordum. Yine bir gün boş kaldığım esnada “Boş duracağıma oradaki aletleri temizliyeyim” diyerek temizlik yaparken o işyeri sahibi ile yeni staj yapan ve misafirleri ile çalıştığımız işyerini gezdikleri zaman. Bana, liderlik nedir ve ne anlama geldiğini sordu, Ben de “Liderlik, Hz. Ömer’in adaleti, yanında çalıştırdıkları kişilerin haklarına dikkat eden adaletten ayrılmayan adalet çerçevesinde çalışanlara yaklaşan, mütevazı olan” diye cevap veriyordum. Acaba bu gördüklerim ne anlama geliyor? (Not: O işyerine gizliden lider arıyormuş.)

  3. Rüyamda Atatürk’ü gördüm sanki bir yere gitmişte gelmiş gibi sağ ve esen şekilde. Bize şaka yani sorular soruyor ve sohbet ediyoruz, geziniyoruz ve çok alçak gönüllü. Cevap bekliyorum.

  4. Morg odasına girip Che Guevara’yı gördüm rüyada yarım kefenli anlamı ne olabilir?

  5. Rüyamda Kemal Atatürk’ü gördüm. Eşim kendisine asker selamı veriyor. Oda yerinden kalkıp eşime asker selamı veriyor. Bir sokaktayız ben de onları izliyorum.

  6. Rüyamda başbuğ Alparslan Türkeş ve Devlet Bahçeli’yi bir arada gördüm ikisinin de elini öptüm ve yemek yedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.