Rüyada Otel / motel Görmek

Bakınız; Han.


Otel / motel kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Otel / motel Görmek” için bir yorum

  1. Kendimi Avrupa’da bir şehirde hissediyorum liman şehri, eski görkemli binalar vs. var. Bu şehrin sahilinden karşıya bakıp oraya İngiltere’ye diyorum ve oraya gitmeye çalışıyoruz. Ancak gemi ve yüzerek ulaşamıyoruz. Daha sonra birileri bu yerin İzmir olduğunu karşı adanın İngiltere olmadığını söylüyor. Bir hotel odasında tanıdık, eski bir bayan iş arkadaşı ile ilişki kuruyorum. Orta yaşın üzerinde biri. Gizli kapaklı odasına girmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir