Rüyada Otel /Motel Görmek

Rüyada otel /motel görmek rüya sahibinin çok fazla kararsız kaldığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çevresinde yaşadığı olaylar hakkında ne yapacağını bilemediği anlamına gelmektedir.

Rüyanızda otele veya motele girmiyorsanız, önemli bir yol ayrımında olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu yol ayrımında kafa karışıklığınız uzun bir sürede süreceği anlamına gelmektedir. Rüyanızda kalabalıktan uzakta ya da kendinizden başka kimseyi görmüyorsanız yaşadığınız, yol ayrımı sırasında gerekli adımları atmadığınıza işarettir.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Han (Otel), Deve Hanı, Otelci 

Rüyada Otel Odası Anahtarı Görmek 

Rüyada otel odası anahtarı görmek en yakın zamanda rüya sahibine hayırlı kapıların açılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğitim, iş veya aile hayatında sevinç gözyaşı döktürecek şekilde güzel haberler alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyanızda otel odası anahtarı görmek ne demek: Ev sahibi veya gayrimenkul sahibi olacağı anlamı taşımaktadır. Rüyanızı sadece bir şey satın almak gibi düşünmeyebilirsiniz. Aynı zamanda yuva kurmak, kendi evinize taşınmak veya hayallerinizdeki kişiyi bulacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Otel Odaları Görmek 

Rüyada otel odaları görmek iş konusunda ciddi başarılar elde edeceğinize işarettir. Eğer şu anda öğrenci iseniz eğitimde güzel fırsatlar yakalayacağınız anlamına gelmektedir. Yaşayacağınız fırsatlar şehir dışında veya yurt dışında anlamına gelmektedir. Mesleğinize yeni başladıysanız, işinizde kariyer basamaklarını kısa sürede tırmanacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatınızda farklı ortamlarda bulunacağınıza ve iş için masaya oturup, uzun toplantılar yapacağınıza delalet etmektedir. (Bkz. Oda)

Rüyada Lüks Otel Odası Görmek

Rüyada lüks otel odası görmek mutlaka çıkılacak bir yolculuğa işarettir. Lüks otel odasında yanınıza da arkadaşınız veya aileniz varsa, tatile ya da başka şehirde yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Yapacağınız yolculukların yanında hayatınızda her zaman sağlıklı, mutlu ve lüks içinde yaşayacaksınız. (Bkz. Lüks Eşya)

Rüyada lüks otel odası görmek ne demek: Eğitim ve iş alanında koyduğunuz hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz anlamı çıkarılmaktadır. Yaşadığınız bu başarılarla hayatınızı hep en üst standart da yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Otelde Kaybolduğunu Görmek 

Rüyada otelde kaybolduğunu görmek hayatınızda yaşayacağınız bazı zararlara işarettir. Bu zararlar maddi veya manevi olabilmektedir. Manevi olarak rüya sahibinin nasibinde yaşayacağı azalmalara işarettir.

Rüyasında otelde kaybolduğunu gören kimse sıkıntılı bir dönemden geçecektir. Hayatınızda ailenizden veya arkadaşlarınızdan birini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabileceğiniz anlamına gelmektedir. Maddi konularda ise finansal durumda sıkıntı yaşayacağınız günler olmaktadır.

Rüyada Otelde Birilerinden Kaçmak 

Rüyada otelde birilerinden kaçmak görmek, gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin kendine güven hissetmediğinden dolayı, çevresinde ciddi sorunlar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Çevresinde yaşayacağı sorunlar çerçevesinde insanlardan uzaklaşmaya çalışarak kendine çare arayacaktır. Bundan dolayı rüyanızdan sonra sosyal çevrenizle ciddi sıkıntılar içerisine girebilirsiniz.

Rüyada Otelde Biri ile Konuşmak Görmek

Rüyada otelde biri ile konuşmak görmek, rüyayı gören kişinin hitabet gücünün güçlü olacağı bir işe gireceği anlamındadır. Rüyayı gören kişi büyük kitlelere etkileyebileceği bir iş yapacağı anlamındadır. İtibarınız ve şöhretiniz günden güne artacağı anlamındadır. Otelde biri ile konuşarak iş hayatınızda tatmin edici maaş alarak veya işinizden yüksek oranlarda kar elde edeceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Otel Sahibini Görmek

Rüyada otel sahibini görmek ise güzel bir rüyadır. Çevrenizde makamı yüksek, eli kolu uzun ve sözü dinlenen bir kişi olacağınız anlamına gelmektedir. İş hayatınızda müdür veya yönetici konumuna sahip olabilirsiniz. Öğrencilik hayatınızda ise başarınız ile diğer kişilerden kolayca sıyrılacağınız anlamına gelmektedir. Rüyanızda böyle bir kişiyi gördüğünüzü veya tanıştığınızı görürseniz, ilerde bahsettiğimiz özelliklere sahip birisi olabileceğiniz anlamındadır.

Rüyada Otelde Çalışmak Görmek

Rüyada otelde çalışmak görmek kişinin hayatında tüm isteklerini yerine getireceği anlamına gelmektedir. Rüyanın anlamı gerçeğine çok yakın olmaktadır. Eğer şu anda işsiz iseniz, en yakın zamanda iş bulma imkânı sağlayacağınız anlamındadır. Çalışıyor durumda iseniz çalışma hayatında mutlu olmasına tabir edilmektedir. En yakın zamanda terfi ya da maaşınıza zam alacağınız anlamına gelmektedir. Rüyanızı görmeden önce koyduğunuz hedeflerinize tutturulması şeklinde yorumlanmaktadır.

Otel/ Motel

“Rüyada Otel /Motel Görmek” için bir yorum

  1. Kendimi Avrupa’da bir şehirde hissediyorum liman şehri, eski görkemli binalar vs. var. Bu şehrin sahilinden karşıya bakıp oraya İngiltere’ye diyorum ve oraya gitmeye çalışıyoruz. Ancak gemi ve yüzerek ulaşamıyoruz. Daha sonra birileri bu yerin İzmir olduğunu karşı adanın İngiltere olmadığını söylüyor. Bir hotel odasında tanıdık, eski bir bayan iş arkadaşı ile ilişki kuruyorum. Orta yaşın üzerinde biri. Gizli kapaklı odasına girmeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir