Rüyada Reis-i Cumhur Görmek

Rüyada Reis-i Cumhur sarayına giderek onunla tanışıp konuştuğunu görmek, devlet kapılarının kendisine açık bulunduğuna, her isinde kolaylığa uğrayacağına ve eğer memursa mevkiinin yüksekçe olduguna, tüccarsa karinin artacağına, halktan biri ise islerinde kazancının artacağına, ev kadını ise eşinin kendisine sevgi ve inancının artacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada Cumhurbaşkanını dargın görse, rüyayi görenin namaz ve ibadetinde yaptigi bid’ata veya gördüğü darginlik kadar dininin bozukluğuna işarettir.

Eğer Cumhurbaşkanı güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erisecegi hayir ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduguna işarettir.

Bir kadinin rüyada, normal olarak kendisinin olamayacağı bir mevkide bulunduğunu görmesi ölümüne işarettir. Nitekim erkegin gördüğü rüya da böyledir.

Rüyada, Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür ve muradına kavuşur. Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur.

Bazen de, eğer o kimse layıksa uyanıkken Cumhurbaskani ile konuşur, ya da o kimse şöhret ve nimete nail olur. Eğer hapis ise, hapislikten kurtulur, fakir ise zenginlesir, tüccar ise kazanci çok olur, düşmanlık halinde ise bundan kurtulur.

Cumhurbaşkanı île yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yedigi yemek miktan kurtulus ve zafere erer. Cumhurbaskani, kendisine dünya eşyalarından bir şey verdigim görse, o verdigi esyanin kıymetince şerefe nail olur.

Cumhurbaskaninin hasta olarak görülmesi, dinindeki hastaligina, halkina zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sihhatli olmasina işarettir. Bir kimse Cumhurbaskani ile kucaklastigini veya onunla tokalastigini ve aralarinda iyiliğe dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yaninda halinin iyi olmasina işarettir.

Cumhurbaskani ile yemek yediğini gören kimseye, yemek miktari, sultan tarafından bir üzüntü ve keder erişir.

Ayrıca Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek açıklamasına bakabilirsiniz.

“Rüyada Reis-i Cumhur Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda yeni cumhurbaşkanının davetine katıldığımı orada horon oynadığımı gördü. Eski cumhurbaşkanı (Abdullah Gül) bana senin oyunundan da oyna görelim dedi birlikte oynadık. Yorumunu yapar mısınız?

  2. Ben cumhurbaşkanımızı dişini fırçalarken gördüm acaba nedir? Ve çok olmasa da arada bir rüyalarımda cumhurbaşkanımız recep Tayyip Erdoğan’ı görüyorum.

  3. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan iş yerime hanımla beraber geldi hoş geldin dedim gereken saygıyı gösterdim. Elinde asa vardı ben işimi yaparken kendileri benim haberim olmadan gitmişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir