Rüyada Başkan Görmek

Ayrıca bkz: Cumhurbaşkanı, Devlet Başkanı

Kişinin rüyada kendisini bir daireye veya kuruma başkan olmuş olarak görmesi, içinde çok fazla yükselme hırsı olduğunun işaretidir.

Rüyada kendinizi başkan seçilmiş olarak görmeniz, işinizde ilerlemek için çaba sarf ettiğinize, gösterdiğiniz çabanın da karşılığını göreceğinize işaret eder.

Rüyada bir başkan ile karşılaşmak, dostlarınızla aranızda bir anlaşmazlık çıkacağına ama bu anlaşmazlıkların uzun sürmeden ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere başkan olarak görmeniz, yükselme hırsınızın çok fazla olduğuna, fakat bu arzunuzun size faydasından daha çok zararının dokunacağına işarettir.

Rüyada bir başkan ile tanışıp konuştuğunuzu görmek ise arkadaşlarınızla, dostlarınızla veya iş ortaklarınızla aranızda büyük anlaşmazlıklar çıkacağı ile yorumlanır.

Başkan

“Rüyada Başkan Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda eşim belediye başkanı olmuş. Bir toplantı yapılacakmış toplantı hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ben yardımcı oluyorum.

  2. Belediye başkanının benden övgüyle bahsettiğini ve arkadaşımı eleştirip ona beni örnek gösterdiğini gördüm.

  3. Rüyamda belediye başkanı ve ablam ile birlikte telesiyej ile dağ ve orman gezisi yapıyorum. Başkan bize hem rehberlik yapıyor. Ablam bir ara annem kucağında çocukla gelip ona bir şeyler söylüyor ve ablam telesiyejden iniyor sonra biz devam ediyoruz. Telesiyej lunaparklardaki makinalar gibi iniyor, kalkıyor yeşilliklerin üzerine, heyecanlanıyorum.

  4. Rüyamda belediye başkanlığı seçimine girdim. Nasıl girdim ben de anlamadım. Nihayetinde seçimi kaybetmişim. Ancak seçim bölgesinden takip etmedik. Uzak bir yerde duruyordum. Yorumunuz nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir