Rüyada Milletvekili Görmek

Milletvekili görmek, işlerinizin altüst olacağına işarettir.

Rüyada milletvekili görmek, işlerinizin kötüleşeceğine işaret eder.

Kişinin sorumluluklarının ve gelirinin artacağına işaret eder.

Milletvekili görmek, islerinizin altüst olacagina işarettir.

Milletvekili

“Rüyada Milletvekili Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Rüyamda babam yanıma geliyor ve oğlum geç kalma adaylığını kat belediye başkanlığı ya da millet vekili adaylığını. Ben de zaman var diyorum, o geç kalmadan kat adaylığını ikisinden birine zaman geçmesin diyor. Yardımcı olursanız sevinirim….

  2. Rüyamda yakın bir akrabamı milletvekili olmuş olarak memlekete geldiğini gördüm. Yardımcı olabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

  3. Rüyamda MHP genel başkanını Devlet Bahçeli konuşma yaparken gördüm. Tabiri nedir sizce? İlk defa böyle bir şey rüyama giriyor.

  4. Rüyada bir yerdeydim kadınlı, erkekli bir gurup vardı. Bunlar kendi aralarında konuşuyorlardı. Birden odaya bir vekil girdi. Bunlar sanki oradaki bayanların bir sorunu varmış gibi vekile sarılıp ağlıyorlardı. Birden bayanlar vekile sarılırken gurubun bir kısmı resim pozu verir gibi ön tarafa oturdular. “Gizli kamera var” dediler. Vekili tongaya düşürdüler. Ben de bu haksızlığı görünce ön taraftakiler yumruklamaya başladım. Ben yumruklarken onlar da buluyordu. Ben kızıyordum ama etkili olamıyordu. Şimdiden her şey için teşekkürler.

  5. Rüyamda Kılıçdaroğlu ile ve ben birlikte niçin kaçtığımızı bilmiyorum ama soluksuzca kaçıyorduk ve Selahattin Demirtaş’ta bizi kovalıyordu. Fakat bize yetişemiyordu. Rüyamın ne anlama geldiğini merak ediyorum. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür.

  6. Rüyamda sağlık bakanı benim için amirlerimi arıyordu. Bir işim varmış güya hallolmuş. Sonra bir partinin milletvekili aradı gayet olumlu bir konuşma yaptım eşimin selamlarını bile ilettim adama. Uyandığımda çok sevinçliydim zira beklediğim bir işim var zaten ama bilemedim…

  7. Rüyamda milletvekilimiz siyah takım elbise ve beyaz gömlek giymiş arabanın arka koltuğunda oturuyor. Ben de sıkı sıkı sarılıp başımı göğsüne dayıyordum o da sarılıyordu. Sanki ben yardım ister gibi veya korkmuş gibiydim. Vekilimiz de hiç konuşmuyor, sadece gülümsüyordu bana.

  8. Rüyamda bir milletvekiliyle sanki duygusal bir bağ oluşuyordu aramızda, sıkı sıkı elimi tutuyordu bırakmak istemezcesine tutuyordu elimi.

  9. Kendinin milletvekili olduğumu gördüm. Meclis'te (şimdikinden daha küçük bir yer sınıf gibi) diğer milletvekilleri ile atıştığımızı gördüm. Yorumu gönderirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir