Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı yahut para kemeri görmek, bekar için evlenmeye ve diğerleri için mala işarettir.

Rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata; rüyada para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine delalettir.

Rüyada para çantası görmek, kişinin bedenine; çantasının (cüzdanının) boşaltıldığını görmek, vefat etmeye; beline bağlı olarak görülen para kemeri, kişinin öğrendiği ilme işarettir. Paralar sağlamsa ilminin seviyesinin yüksekliğine; sahte ise daha ilim öğrenmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek herhangi bir şey sahibine aittir. Bazı tabirciler, para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı, para cüzdanının açık olduğunu ve o yüzden paraların yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açığa çıkar demişlerdir.

Ayrıca Bakınız; Çanta, Cüzdan, Para

Para Cüzdanı

“Rüyada Para Cüzdanı Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda cüzdanımda bulunan son paramı birisine verdim. Rüya yorumu nedir, öğrenebilir miyim?

  2. Merhaba, rüyamda cüzdanımın çok derin bir kuyuya düştüğünü gördüm. Önce çok üzüldüm ama sonra bir şeklide aldım. Yorumlarınızı alabilir miyim?

  3. Rüyamda 600 TL para çalıyordum. Ailemden ve çantamda buluyorlardı o parayı ne anlama geliyor?

  4. Rüyamda iş yerindeki dolabımı açtım, çantamda para vardı cüzdanıma koydum ama başka cüzdanlarda varmış, onlarda da para varmış. Hepsini bir cüzdana topluyorum ama bitmek bilmiyor kağıt paraları cebime koyuyorum, döviz de varmış.

  5. Rüyamda bir arkadaşım bana cüzdan veriyor. Para cüzdanı lakin içi boş ve ben benim cüzdanım var ki acaba neden bana cüzdan veriyor diye düşünüyorum. Bu ne anlama gelmektedir? Teşekkürler.

  6. Aileden annem, babam ve yengem cüzdanıma para koyuyordu. Ne oluyor diyorum, olsun olsun diyorlar tomar tomar para koyuyorlar cüzdanıma.
    Bunun anlamını bilenler yazabilir mi lütfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir