Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye, diğerleri için mala, rüyada elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata, rüyada Para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine, Para çantası kişinin bedenine, Çantasının ( cüzdanının) boşaltıldığını görmek vefat etmeye, Beline bağlı olarak görülen para kemeri kişinin öğrendiği ilme, paralar sağlamsa ilminin seviyesinin yüksekliğine, sahte ise daha ilim öğrenmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek herhangi bir şey sahibine aittir. Bazi tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayi para cüzdanının açık olduğunu ondan paralarin yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açiga çikar demişlerdir.

Ayrıca Bakınız; Çanta,Cüzdan, Para

“Rüyada Para Cüzdanı Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba, rüyamda cüzdanımın çok derin bir kuyuya düştüğünü gördüm. Önce çok üzüldüm ama sonra bir şeklide aldım. Yorumlarınızı alabilir miyim?

  2. Rüyamda 600 TL para çalıyordum. Ailemden ve çantamda buluyorlardı o parayı ne anlama geliyor?

  3. Rüyamda iş yerindeki dolabımı açtım, çantamda para vardı cüzdanıma koydum ama başka cüzdanlarda varmış, onlarda da para varmış. Hepsini bir cüzdana topluyorum ama bitmek bilmiyor kağıt paraları cebime koyuyorum, döviz de varmış.

  4. Rüyamda bir arkadaşım bana cüzdan veriyor. Para cüzdanı lakin içi boş ve ben benim cüzdanım var ki acaba neden bana cüzdan veriyor diye düşünüyorum. Bu ne anlama gelmektedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir