Rüyada Bozuk Para Görmek

Ayrıca bkz: Demir Para

Rüyada bozuk para görmek, evlenmeye veya aile içinde duyulacak haberlere işaret eder. Başarısızlıkla neticelenecek iş sözleşmeleriniz olacağına ve aşk hayatında da büyük sorunların sizi beklediğinin göstergesidir.

Bozuk Para Bulduğunu Görmek

Rüyada bozuk para bulmak, evliliğinizde parasal açıdan problemler çıkacağına fakat kısa süre içinde yaptığınız işlerle ve eşinizin veya sizin işinizde gösterdiğiniz çaba ve gayretle maddi durumunuzun iyiye gideceğine delalettir.

Bozuk Para Topladığınızı Görmek

Rüyada bozuk para topladığınızı görmek, bir arkadaş veya akrabanızın yakın zamanda evlilik haberini duyacağınıza delalet eder.

Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada bozuk para aldığını görmek, yakın arkadaşlarınızın aracılığıyla tanışacağınız bir kimse ile bir aşk yaşayacağınıza veya bir arkadaşınızın evliliğine aracı olacağınıza işarettir.

Bir Kimseden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada bir kimseden bozuk para aldığını görmek, seyahat sırasında duyacağınız bir haber ile ailenizin yanına döneceğinize ve parasal açıdan sizi ilgilendiren konular konuşulacağına delalettir.

Tanıdık Birinden Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada tanıdık birinden bozuk para aldığını görmek, sizi rahatsız eden fakat kısa süre içinde yararınıza olacak olan haberlerin ortaya çıkmasına delalet eder.

Birine Bozuk Para Verdiğinizi Görmek

Rüyada birisine bozuk para vermek, evliliğiniz ile alakalı sizi şaşırtacak olaylar yaşanacağına işarettir. Bu süreçte evliliğinizin ve eşinizle ilişkinizin daha kaliteli olacağına yorumlanır.

Rüyada bozuk para saydığını görmek, evlilik hayatınızın renkleneceğine ve eşinizle aranızdaki iletişimin daha iyi olacağına delalettir.

Bozuk Para Kaybettiğini Görmek

Bozuk para kaybettiğini görmek, ailenize yeni kişilerin katılacağına ve bu kişilerin başarılarının sonucunda parasal olarak rahatlayacağınıza işarettir.

Bozuk Para Yediğini Görmek

Rüyada bozuk para yediğinizi görmek, kısa zamanda bir evlilik haberi alacağınıza veya sizin evleneceğinize işaret eder.

Rüyada bozuk parayı yiyen kişi bir başkası ve tanımış olduğunuz bir kimse ise, o kişi ya evliliğinizde size bir konuda yardım eder. Aynı zamanda onun evliliğinde bir sorununa çözüm bulmasına yardımcı olacaksınız demektir.

Birçok Bozuk Para Görmek

Rüyada birçok bozuk para görmek, evliliğinizin kısa süreceğine, fakat bu durumun sizin hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine ve başarılarınızın artacağına işarettir.

Paraları Kavanoz veya Kumbara İçinde Görmek

Paraları bir kap, kavanoz veya kumbara içinde görmek, iş veya okulunuzla alakalı bir haber duyacağınıza ve bu haberin ailenizi neşelendireceğine ve onurlandıracağına delalet eder.

Sahte Bozuk Para Görmek

Rüyada sahte bozuk para görmek, aile içinde bazı huzursuzlukların yaşanacağına, bu huzursuzluklara tanıdığınız fakat aranızın iyi olmadığı bir kişinin çözüm bulacağına ve size de yardımcı olacağına işarettir.

Farklı Maddelerden Yapılmış Para Görmek

Rüyada farklı maddelerden yapılmış para görmek, uzun zamandır görmediğiniz ve aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla karşılaşıp, sorunlarınıza çözüm bulacağınıza delalet eder.

Eski Para Görmek

Rüyada eski bozuk para görmek, sevdiğiniz bir yakınınızdan bir müddet uzak kalacağınıza fakat bu süre zarfı içerisinde elinize toplu bir paranın geçeceğine ve bu parayı kendinizin veya bir tanıdığınızın hayırlı bir olayın da kullanacağınıza delalet eder.

Bozuk Para Koleksiyonu Yaptığınızı Görmek

Rüyada bozuk para koleksiyonu yapmak, bir ahbabınızdan hayırlı bir zamanda bir belge veya paket alacağınıza ve bu paketin (belgenin) maddi durumunuzda düzelme sağlayacağına delalet eder.

Ayrıca rüyada para görmek tabirine de bakınız.

Bozuk Para

“Rüyada Bozuk Para Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar inşallah yorumlanır. Cen rüyamda eşim para biriktirmiş benim haberim yok bozuk para, bunları eve erkek kardeşi ve kardeşinin arkadaşı toplamaya geliyor. Ben nedenini soruyorum, eşin istedi diyorlar, yüzüme bile bakmıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir