Rüyada Cüzdan Görmek

(Geniş yorum için Bakınız; Çanta, Kese, Para Cüzdanı.)

Rüyada cüzdan görmek sırra ve gizli durumlara delalet eder. 

Rüyada cüzdan bulmak, büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir.

Rüyada içi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın arttığı döneme işaret eder. Cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir dostunuzla kavga edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada eski ve kullanılmış cüzdan görmek hayırlı bir iş ve gelirdir. Yeni cüzdan yeni kısmet kapısıdır.

Rüyada cüzdanın içinde para olmadığını görmek, ummadığı bir yerden bir para alacağına işarettir. Yolda bir cüzdan bulduğunu gören kıymetli bir şeyini kaybeder. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen cüzdan, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı bir kimseye emanet olarak verse, ona sır olan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.

Rüyada cüzdanınızı kaybettiğinizi gördüyseniz, yakın bir arkadaşınızla tartışacağınız anlamına gelir. Rüyada içi para dolu cüzdan bulmak ise, şansınızın artacağına işarettir.

Rüyada cüzdanın içini boşalttığını görmek sağlıkla ilgili problemlere veya yeniliklere delalettir. Rüyada cüzdan satın almak sağlığınızla ilgili çok para harcayacağınıza fakat durumunuzun iyiye gideceğine yorumlanır. Rüyada tanıdığınız birinden cüzdan alıyorsanız, bir yakınınıza sağlığıyla alakalı bir miktar toplu para vereceğinize işarettir

Rüyada cüzdan satmak iyiliklere, hasta bir yakınınızdan iyilik göreceğinize veya o kişiye iyilik yapacağınıza işarettir. Cüzdanı tanıdığınız birisine satıyorsanız, sağlığınıza kavuşacağınıza ve uzun süre sağlık sorunu yaşamayacağınıza delalettir.

Rüyada cüzdanın boş olduğunu görmek üzüntüden, kederden , rahatsızlıklardan kurtulacağınıza işarettir. Rüyanızda cüzdanın içinin dolu olduğunu görmek sağlığınızın iyiye gittiğine, etrafınızda bu kötü zamanlarınızda birçok kişinin yanınızda olacağına işarettir.

Rüyada cüzdanında bozuk paralar olduğunu görmek çok daha fazla kazanacağınızı düşündüğünüz bir işten yeterince para kazanamayacağınıza, ilk başta heyecanlanıp sonra bundan biraz olsun üzüntü duyacağınıza delalet eder.

Rüyada cüzdanın içinde kağıt para görmek güzelliklerin seri ve hızlı bir şekilde hayatınıza gireceğine, ancak hayatınızdan hızlı bir şekilde çıkmayacağı anlamına gelir.

Rüyada cüzdanının kaybolduğunu görmek, sağlık sorunlarıyla karşı karşıya geleceğinize ancak bunları geçici rahatsızlıklar olup, hayatınızı sadece belli bir zaman aralığında etkileyeceği şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada cüzdanını çaldırdığını görmek yediğiniz yiyeceklerin size pek faydası olmayan yiyecekler olduğuna, yemenize içmenize sağlıklı kalmak için dikkat etmeniz gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir kimsenin cüzdanını çalmak ulaşmak istediğiniz emelinize birilerinin yakın takibi ve yardımıyla ulaşacağınıza ve bu durumun sizin menfaatinize olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir kişinin cüzdanını karıştırmak bir konu ile ilgili merak içerisine düşüp o konuyu derinlemesine kurcalayacağınız anlamına gelir. Ancak gizli gizli kurcalamak yerine ilgili insanlara soru sormak daha yararlı olabilir.

Cüzdan

“Rüyada Cüzdan Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyada cüzdanının çalınmasını değil de cüzdanından paralarının maaş kartının ve maaşının çalındığını görmek ve o yüzden sabaha kadar üzülüp ağladığını görmek, ne anlama gelir?

  2. Rüyamda pantolonumun yandığını görüyorum, içinde cüzdanım vardı diye çıkartıyorum. Cüzdanın dışında ki derinin yandığını görüyorum. Ne anlama geliyor, yardım eder misiniz?

  3. Merhaba, Rüyamda cüzdanımı yere düşürdüğümü gördüm. Devamında içindeki paralar cüzdanın içinden çıkmış ve bir kişi daha bu paraları alırken ben de hizli bir şekilde paramı yerden alıp cebime koymaya çalışıyordum. Acaba yorumayabilir misiniz?

  4. Rüyada evlendiğim adam cüzdanıma çok miktarda kağıt para koydu ama cüzdanımın içinden kırmızı yılan başını çıkarttı ve adamı öldürdü. Ben de korktum, dedim belki derler parasını almak için öldürmüş adamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir