Rüyada Para Çaldırmak Görmek

Ayrıca bkz: Demir Para, Para Bulmak, Para Toplamak, Para Kaybetmek

Rüyada para çaldırmak, kimsenin bilmemesi gereken bazı şeylerin ortaya döküleceğine, bu yüzden bazı insanların tepkilerine maruz kalacağına, kötü niyetli bir kişi ile muhatap olacağına, mutsuz ve sıkıntılı günler geçirileceğine ve bu durumun yarattığı baskı yüzünden hasta olacağına işaret eder.

Rüyada para çaldırmak ne anlama gelir, bir dikkatsizlik ya da dalgınlıktan ötürü istenmeyen bir olayın yaşanacağına; bozuk para çaldırmak, sahip olunan saygınlığın kaybedileceğine; cüzdandan para çaldırmak, iş hayatında değer verilen ve örnek alınan bir kişinin göründüğü gibi bir kişi olmadığının anlaşılacağına ve üzüntü duyulacağına yorumlanır.

Rüyada para çaldırmak nedir; aile bireylerinin arasının açılmasına ve uzun bir zaman birbirlerine küs kalmalarına sebep olacak bir kişinin, türlü yalan ve bahanelerle işleri daha kötüye götüreceğine alamettir. Rüyada para çaldırıp geri almak, yapılan hatadan dönüleceğine ve durumun düzeltileceğine yorulur.

Rüyada para çaldırmak ne demek; üzüntü, keder ve pişmanlık anlamına gelir. Özel hayata ait bir unsurun düşman eline geçmesine, dedikodu ve iftira malzemesi olmasına ve rüyayı gören kişinin ruhunun sıkılmasına yol açacak belaların yaşanmasına delalet eder.

Rüyada para çaldırmak tabiri, problemlerin yanlış adımlar atılmasına bağlı olduğu ve güven konusunda daha seçici davranılması gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada para çaldırmak İslami rüya tabirleri rüya sahibi, ailesinden olmayan biri ile dertleşecek, bu dertleşme sonunda kendisini en zayıf hissettiği anda söylememesi gereken şeyler söyleyecek ve bu durum ona alay ve pişmanlık olarak dönecek demektir.

Para Çaldırmak 

“Rüyada Para Çaldırmak Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda annem ve arkadaşlarımla umreye gidiyormuşuz cüzdanıma bir sürü dolar koyuyorum miktarını bilmiyorum ama kâğıt dolarlar. Tüm parammış. Sonra uçak bir yerde aktarma yapacakmış katardı galiba biz uçaktan iniyoruz ama eşyalarımızı almıyoruz. Tekrar aynı uçağa binecekmişiz ben nasıl herkes umreye gidiyor hırsızlık olmaz diye cüzdanımı yanıma almıyorum. Uçağa geri biniyoruz kol çantam yokmuş cüzdanımda içinden çalmışlar sonra etrafa bakmaya başlıyoruz uçak henüz kalkmadığı için arkadaşım uçağın dışında yeşilliklerin arasında cüzdanımı buluyor dolarları ve kredi kartlarımı almışlar sadece içinde birkaç kâğıt yüz TL ve bir kaç 20 TL olduğunu görüyorum. Benim için yorumlar mısınız?

  2. Selam rüyamda başka bir memlekete gitmişiz annemle bir dükkan gibi bir yere çantamı bırakmışım. Sonra aklıma gelmiş ve çantamı almaya gitmişim. Çantamı aldığım esnada içinde para poşeti olan poşet yoktu fark ettim ve çantamın yanında oturan gence poşeti mi vermesini söyledim ve zorla da olsa aldım. Hırsız var diye bağırdım. Rüyamın yorumunu öğrenebilir miyim? Poşet almıştım ama içinde para gözükmüyordu.

  3. Parayı çaldırdığım kişi önceden kötü olarak
    bana dokunduğu ilkokul arkadaşım hapishanede paramı çalıyor. Hapishane mi yurt mu belli değil. iki kişinin kaldığı oda sadece ben oda da değilim onu hissettim. Döndüğümde para yok.

  4. Rüyamda küçükken bana zararı dokunan bir arkadaş iki kişilik odada beraber kaldığımız bir oda yurt gibi bir odada – ben dışarı çıkıp çıkmadığını hatırlamıyorum sadece çıkma hissi var- yüklü miktarda paramı çaldı. Yakın zamanda geçmişinde ise gerçekten paramız çalınmıştı bankadan bunun ile süre!ç ile ilgili bir durum mu bankaa dava açtık bununla yukarıdaki yoruma göre bazı gerçekler açığa çıkacak bana kötü olarak mı yoksa iyi olarak hayırlısı olacak saptayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir