Rüyada İğne Vurulmak Görmek

Bkz: Aşı Olmak (İğne)

Rüyada kol yahut kalçadan iğne vurulduğunu görmek, hastalıktan kurtulmaya, üzüntü ve kederin geçmesine, omuzdan iğne vurulmak borç ve geçim yükünün hafiflemesine işarettir.

Rüyada iğneci görmek; nikah memuruna, insanı bir sıkıntıdan kurtaran hayırsever ve iyi kimseye delalet eder.

Rüyada İğne Yapmak

Rüyada iğne yapmak; sorunların birkaç gün içinde biteceğine ve feraha çıkacağınıza işarettir.

Rüyada İğne Vurulan Birini Görmek

Rüyada iğne vurulan birini görmek, iğne vurulan kişinin kısmetinin açılacağına ve mal/mülk edineceğine işaret eder.

Rüyada Dişe İğne Vurulması

Rüyada dişe iğne vurulması, bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Eğer sakin ve sabırlı olursanız, bu dönemi hemen atlatabilirsiniz.

İğne Vurulmak

“Rüyada İğne Vurulmak Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda geniz etinden ameliyat olmak için ameliyathaneye girdim. İğne vurdular, ameliyat masasına yattım fakat iki bayan doktorun kötü davranışları karşısında ameliyat olmadan çıktım. Dışarıda ailemin benim bağırarak çıktığımı görmesi sonucu, ameliyathaneye girip doktorlarla kavga ettiler.

  2. Rüyamda beni ameliyata alıyorlardı. İğne vurdular. Ancak ameliyata alınmadan ismimi yanlış söylediler. Ben de yanlış ameliyata girdiğimi düşündüm ve uyarmak için mücadele ettim. Uğraştım. Sonra uyanmışım. Teşekkürler.

  3. Etkilendiğim bir rüya. Rüyamda hamileyim, dört aylıkmış. Doktorum eskiden tanıdığım kadın doğum doktorummuş. Bana kalçadan ve bacaktan üç tane iğne yaptı, hamileliğimle ilgili vitaminmiş. İğne olduğumu çok net hatırlıyorum fakat hiç acı hissetmedim. Dr.uma “Hamileyim ama hiç hissetmiyorum” dedim. Bana “Beynin kendini hazırlayınca hissetmeye başlarsın” dedi. “Sadece sağ kasık bölgemde sızı var” dedim. “Bebek büyüdüğü için karın gerilmesi” dedi. Bu arada yaş olarak hamile kalma olasılığım yok. Teşekkür ederim.

  4. Erkek kardeşimin göbeğine küçük kız kardeşim iğne vurmaya çalışıyordu iğneyi batıramadı kan çıktı batırdığı yerden. Ben aldım iğneyi kardeşimin göbeğini elimle gerdirip iğneyi batırdım ve ilacı sıktım. Nedir yorumu? Teşekkürler.

  5. Rüyamda burnumun yanlarından iğne vuruluyordum, korktum ama hiç acıtmadı sonra kalçamdan iğne vuracaklardı, son iğneler mi diye sordum daha var yine iğne olacaksın dediler, öğlece uyandım. Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir