Rüyada Aşı Olmak (İğne) Görmek

Ayrıca bakınız; İğne Vurulmak.

Rüyada aşı görmek ya da kişinin kendisine aşı yapıldığını görmek, sağlığınıza önem vermeniz gerektiğine, umulmadık bir yerden yardım geleceğine delalettir.

Rüyada aşılanmış çiçek görmek, elinizden mal çıkacağına delalet eder. Rüyada korkarak aşı olmak, anne babanızla aranızın bozulacağına, otoriteye veya birine isyan edeceğinize delildir.

Rüyada çocuğuna aşı yapıldığını gören kişi, kendisi yahut ailesi için bir yerden ciddi anlamda yardım bulur.

Rüyada ağaç aşılamak işleri verimli hale getirmeye, kendisi ve başkaları için hayırlı tedbirler almaya delalet eder. Rüyada bir bağ ya da bahçede ağaçların ya da diğer bitkilerin aşılandığını görmek, orada ıslahat yaparak insanlara hayırlı hizmet verecek kişinin varlığına yahut insanları irşat eden bir kimseye delalet eder.

Böyle bir rüya gören kişi, dikkatli olmalı ve kendisini dış dünyadan sakınmalıdır. Rüyada kendinizi zaten olmuş olduğunuz bir aşıyı olurken görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

Aşı Olmak (İğne)

“Rüyada Aşı Olmak (İğne) Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda herkese aşı yapılıyordu herkes “Acıyor” diyor. Bazılarının ki kanıyor. Bana geliyor sıra tam yapacaklar, yapamıyorlar. “Birazdan tekrar deneriz” diyorlar sonra akşam oluyor. Tekrar gidiyorum yapmadan uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir