Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek, kişinin uzaktan beklediği bir haberi yakın zamanda alacağına delalet eder.

“Rüyada Cep Telefonu Görmek” üzerine 21 yorum

 1. Rüyamda ben cep telefonumu cebimde taşıyordum ve amcam beni arıyordu.Başka bir rüyamda ise bir yarışmada telefon kullanmak yasakmış ve ben kendi telefonumu kullanırken yakalanıyorum ve telefonuma el koyuyorlar.

 2. Ya ben rüyamda insanların elinde kapaklı telefon vardı ve bazıları mesajlaşıp oyun oynuyor bazıları da konuşuyordu. Ben de telefon falan yoktu. Bu ne demek?

 3. Rüyada arkadaşımla yolda gezerken klavyeli telefon buluyorduk. Kimin olduğunu soramadan bizim oluyordu. Telefonu anneme falan gösteriyordum.

 4. Rüyamda akşamdı ve çok güzeldi hava, yıldızlar da vardı, bankta oturuyordum sonra yanıma eski nişanlımın (aramız bozuk) abisi geldi, yanıma oturdu. Benim elimde telefon vardı telefonun her tarafı çok renkli ışıklarla yandı, elimdeyken fakat ben açamadım. “Bak böyle yapacaksın” dedi ve uzun işlem yaparak açtık sanki telefon değil de farklı bir cihaz gibiydi daha sonra beni oturduğum yere kadar bana eşlik etti, daha önce hiç onunla yüz yüze görüşmüş değilim. Gerçek hayatta bir açıklama almalıydım onlardan. Anlam çıkaramadım. Ne demek bu?

 5. Rüyada cep telefonum düşüyor, ekranı çatlıyor. Telefonda sanki ortadan bölünmüş gibi duruyor. Teşekkür ederim.

 6. Ben rüyamda, elimdeki telefonun elimden düşüp ortadan ikiye ayrıldığını gördüm. Anlamı ne olabilir?

 7. Ben rüyamda yeni cep telefonu aldığımı kapağını aynalı gördüm. Arkadaşım olan erkek onu yere vurup kırdı. Bunun tabirini yazarsanız çok sevinirim.

 8. Rüyamda pek fazla görüşmediğim hatta 2-3 yıldır görmediğim bir arkadaşım cep telefonumu kırıyor. Telefonun nasıl kırıldığını hatırlamıyorum ancak telefon hediye olduğundan dolayı çok üzülüyorum. Daha sonra bana yeni bir telefon alarak getiriyor.

 9. Rüyamda yolda bir telefon buldum ama o bulduğum yerde telefon dükkanı vardı. Belki onundur diye o adama teslim ettim ve sonra kendi kendime “Telefonu keşke vermese miydim ki?” dedim. Neye gelir bu rüya?

 10. Rüyamda sevdiğimi kendi cep telefonumdan konuşan bir tanıdığımla fazla samimi mesajlaştığını gördüm. Benim tanıdığım da rüyamda onu seviyordu ve beni oyalayarak onunla yazıştı. Sevdiğimin de cevapları hiç ters olmadı gayet sıcaktı. Benim değil bir başkasının yazdığını da biliyordu üstelik.

 11. Rüyamda bana bir telefon alınıyordu, annem ise o telefonu alıyor ve bana kendi kullandığı telefonunu veriyordu. Bunun anlamı nedir acaba, lütfen söyleyin…

 12. Rüyamda kendi telefonumu ortadan iki ye kırıyordum ama telefon yine de çalışıyordu ne demek acaba bu?

 13. Rüyamda sokakta yürürken 60-70 yaşlarında iki amca yanıma yaklaştı. Benim elimde cep telefonu vardı. Amcanın birinin elinde de benim telefonumdan büyük bir cep telefonu vardı telefonunu bana uzatarak yardım istedi. Yardım etmek için onun telefonunu da elime aldım, bakarken amcanın biri benim elimdeki telefonumu alarak kaçmaya başladı. Onun telefonu bende kaldı. Arkasından seslendim gittim ama yetişemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir