Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu görmek; uzun süren bunalımlı, zor bir dönemden çıkacağınızı, eski mutluluk ve neşeniz kavuşacağınızı, huzurlu günler yaşayacağınızı işaret eder. Anlık duyacağınız bir haberi ve uğur getiren bir olay yaşayacağınızı gösterir. Bir iş başvurusu yaptıysanız, güzel bir sonuç alacağınızı işaret eder. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacağını işaret eder.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Telefon Görmek, Telefonla Konuşmak

Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek, kişinin uzaktan beklediği bir haberi yakın zamanda alacağına delalet eder. 

Rüyada cep telefonu görmek, telefonla görüştüğünüz kişinin yardıma ihtiyacı olduğu veya size yardım edeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Rüyada cep telefonunu kaybetmek; uzunca bir süre gayret gösterdiğiniz bir işle ilgili olumlu sonuçlar alamayacağınızı, bunun sizi yıldırmadığını, uğraşılarınızı sürdürdüğünüzü ve sonucunda amacınıza ulaşacağınızı işaret eder. Etrafınızda art niyetli insanlar olduğunu ve hayatınıza karıştıkları, buna izin vermemeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulmak, yeni kişiler tanımanızı ve dost olacağınızı işaret eder. Kalabalık bir ortamda dikkat çekici bir harekette bulunacağınız ve farklı bir anı yaşayacağınızı gösterir. İş hayatında size yardımcı olan kişinin varlığına ve uzaklardan bir haber alacağınızı gösterir. (Bkz. Para Bulmak)

Rüyada Cep Telefonu Almak

Rüyada cep telefonu almak, beklenmeyen bir zamanda size  miras kalacağını, iş yaşantınızda kendinizi kanıtlayıp terfi alacağınızı gösterir.

Rüyada Cep Telefonu Çaldırmak

Rüyada cep telefonu çaldırmak; kendinize ait bir projeyi başkasının almasına neden olacağınızı, gerçekten kaybettiğiniz bir eşya için moral bozukluğu yaşayacağınızı ve üzerinizdeki angarya bir işten kurtulup, rahatlayacağınızı işaret eder. (Bkz. Para Çaldırmak)

Rüyada Cep Telefonu ile Konuşmak

Rüyada cep telefonu ile konuşmak, konuşacağınız kişinin yardıma ihtiyaç duyduğunu, merakla beklediğiniz bir haberin geleceğini gösterir. (Bkz. Telefonla Konuşmak)

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüyada cep telefonu kırmak görmek; çok üzüleceğiniz bir haber alacağınızı, yakın çevrenizle tartışmalar yaşayıp kırgınlıklar olacağını, uzak bir yere gideceğinizi işaret eder. Çaba sarf etmeden çok kazanç sağlayacağınıza, yakın bir süre içinde haber alacağınızı gösterir.

Rüyada Cep Telefonu Hediye Almak

Rüyada cep telefonu hediye almak; istediklerinizi rahatlıkla alabileceğinizi, maddi sıkıntı yaşamayacağınızı, yanlış insanları yaşantınızdan uzaklaştıracağınızı, büyük zararları olan kişilerle diyalog kuracağınızı ve bundan dolayı kötü günler geçireceğinizi işaret eder. 

Rüyada Cep Telefonu Satın Almak

Rüyada cep telefonu satın almak; yaşantınızdaki problem ve sıkıntıları çözeceğinizi, iş yaşamınızda yöneticileriniz tarafından takdir görüp terfi alacağınızı ve sevinçli günler yaşayacağınızı işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Görmek Diyanet Tabiri

Rüyada cep telefonu görmek Diyanet tabiri, güzel bir haber alacağınıza ve faydalı işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Pembe Cep Telefonu Görmek

Rüyada pembe cep telefonu görmek, amaçlarınızın arkasından gittiğinizi, bu yol üzerinde karşınıza çıkan engelleri yakınlarınız yardımı ile aşacağınızı ve mutlu bir yaşamı işaret eder. Tüm zorluklar neticesinde hakkınız olan bir zenginliğe kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada Cep Telefonu ile Fotoğraf Çekmek

Rüyada cep telefonu ile fotoğraf çekmek, sizi sevindirecek haberler alacağınızı, maddi problemleriniz olduğunu ama bulacağınız bir iş imkanı ile bu sıkıntılarınızı gidereceğinizi işaret eder. Ayrıca şansınızın açık olacağını ve mutlu günler geçireceğinizi gösterir. (Bkz. Fotoğraf Makinesi)

Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Rüyada birden fazla cep telefonu görmek, iyi ya da kötü pek çok haber alacağınızı ve yeni insanlarla tanışacağınızı işaret eder. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olacağınıza, çekilen sıkıntılar sonucu olumlu bir sonuca ulaşacağınızı gösterir. Rahat bir aile yaşantısı içinde olacağınızı, bir dostunuzla ilgi yaşadığınız bir olayla üzüleceğinizi işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Tamir Ettirmek

Rüyada cep telefonu tamir ettirmek; güzel gelişmeler yaşayacağınıza, maddi yük olan tanımadığınız birinden uzaklaşmaya, sıkıntı yaşayarak sonrasında hak ettiğiniz kazanca ulaşmanızı işaret eder. İyi niyetlerle olaylara yaklaşıp istediğiniz şeylerin yerine geleceğini gösterir. Yaşadığınız kötü olayların etkisinden kurtulacağınızı gösterir.

Cep Telefonu

“Rüyada Cep Telefonu Görmek” üzerine 21 yorum

 1. Rüyamda ben cep telefonumu cebimde taşıyordum ve amcam beni arıyordu.Başka bir rüyamda ise bir yarışmada telefon kullanmak yasakmış ve ben kendi telefonumu kullanırken yakalanıyorum ve telefonuma el koyuyorlar.

 2. Ya ben rüyamda insanların elinde kapaklı telefon vardı ve bazıları mesajlaşıp oyun oynuyor bazıları da konuşuyordu. Ben de telefon falan yoktu. Bu ne demek?

 3. Rüyada arkadaşımla yolda gezerken klavyeli telefon buluyorduk. Kimin olduğunu soramadan bizim oluyordu. Telefonu anneme falan gösteriyordum.

 4. Rüyamda akşamdı ve çok güzeldi hava, yıldızlar da vardı, bankta oturuyordum sonra yanıma eski nişanlımın (aramız bozuk) abisi geldi, yanıma oturdu. Benim elimde telefon vardı telefonun her tarafı çok renkli ışıklarla yandı, elimdeyken fakat ben açamadım. “Bak böyle yapacaksın” dedi ve uzun işlem yaparak açtık sanki telefon değil de farklı bir cihaz gibiydi daha sonra beni oturduğum yere kadar bana eşlik etti, daha önce hiç onunla yüz yüze görüşmüş değilim. Gerçek hayatta bir açıklama almalıydım onlardan. Anlam çıkaramadım. Ne demek bu?

 5. Rüyada cep telefonum düşüyor, ekranı çatlıyor. Telefonda sanki ortadan bölünmüş gibi duruyor. Teşekkür ederim.

 6. Ben rüyamda, elimdeki telefonun elimden düşüp ortadan ikiye ayrıldığını gördüm. Anlamı ne olabilir?

 7. Ben rüyamda yeni cep telefonu aldığımı kapağını aynalı gördüm. Arkadaşım olan erkek onu yere vurup kırdı. Bunun tabirini yazarsanız çok sevinirim.

 8. Rüyamda pek fazla görüşmediğim hatta 2-3 yıldır görmediğim bir arkadaşım cep telefonumu kırıyor. Telefonun nasıl kırıldığını hatırlamıyorum ancak telefon hediye olduğundan dolayı çok üzülüyorum. Daha sonra bana yeni bir telefon alarak getiriyor.

 9. Rüyamda yolda bir telefon buldum ama o bulduğum yerde telefon dükkanı vardı. Belki onundur diye o adama teslim ettim ve sonra kendi kendime “Telefonu keşke vermese miydim ki?” dedim. Neye gelir bu rüya?

 10. Rüyamda sevdiğimi kendi cep telefonumdan konuşan bir tanıdığımla fazla samimi mesajlaştığını gördüm. Benim tanıdığım da rüyamda onu seviyordu ve beni oyalayarak onunla yazıştı. Sevdiğimin de cevapları hiç ters olmadı gayet sıcaktı. Benim değil bir başkasının yazdığını da biliyordu üstelik.

 11. Rüyamda bana bir telefon alınıyordu, annem ise o telefonu alıyor ve bana kendi kullandığı telefonunu veriyordu. Bunun anlamı nedir acaba, lütfen söyleyin…

 12. Rüyamda kendi telefonumu ortadan iki ye kırıyordum ama telefon yine de çalışıyordu ne demek acaba bu?

 13. Rüyamda sokakta yürürken 60-70 yaşlarında iki amca yanıma yaklaştı. Benim elimde cep telefonu vardı. Amcanın birinin elinde de benim telefonumdan büyük bir cep telefonu vardı telefonunu bana uzatarak yardım istedi. Yardım etmek için onun telefonunu da elime aldım, bakarken amcanın biri benim elimdeki telefonumu alarak kaçmaya başladı. Onun telefonu bende kaldı. Arkasından seslendim gittim ama yetişemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir