Rüyada Cep Görmek

Ayrıca bkz:  Dikmek / Elbise Dikmek, Pantolon

Rüyada sağlam ve delik olmayan cep görmek rızkın genişlemesine, bol para kazanmaya, rahata delalet eder.

Rüyada cebin yırtık olduğunu görmek ise kazancınızın su gibi akacağına, rızkın daralmasına, maddi sıkıntıya işaret eder.

Rüyada cep görmek, yakınlarda bir hırsızlık olayı olacağına işarettir. Rüyada cep görmek tabiri, bazı insanların size kötülük edeceği anlamına gelir.

Rüyasında cebine bir şeyler koyan kişi ummadığı yerlerden armağan veya teklif alır.

Rüyada cep görmek ne anlama gelir, kişinin bir çıkmaza gireceği ile yorumlanır. Kişinin rüyasında elbisesinin cepleri olmadığını görmesi, hayatında pürüzlü hiç bir işi olmadığına delalet eder.

Rüyada elbisesinin her tarafında birçok cep olduğunu görmek, intizamsız ve karışık işler peşinde olduğuna delalet eder. Ceplerinin delik olduğunu görmek, müsrif bir kişi olduğuna işarettir.

Rüyada cepleri olduğu halde içlerinde hiçbir şey olmadığını görmek, kişinin birçok işinde akılsızca davrandığına delalet eder.

Rüyada ceplerinin abur cuburla dolu olduğunu görmek, boş ve nafile işlerle uğraşıldığına delalet eder.

Cep

“Rüyada Cep Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Eşim rüyasında benim kendi ve eşimin kıyafetlerindeki bütün cepleri deldiğimi görmüş. Ne olabilir? Saygılarımla.

  2. Rüyamda zengin bir tanıdığımın banyo gibi bir yerde asılı olan cebinden kâğıt para alıyorum. Para birbirine sarılı şekilde saymıyorum ve de miktarını bilmiyorum. Aynı yerden banyo havlusu çalıyorum bir yüzü düz beyaz, diğer yüzü çiçekli papatyalar şeklinde gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir