Rüyada Pantolon Görmek

Rüyada siyah renkli pantolon giymek, hatırlı insanlar için iyi bir rüyadır. Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek, tasa ve kedere; ipek ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi bir şekilde yorumlanır.

Rüyada kişinin temiz ve ütülü pantolon giymesi, işteki başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret eder.

Bakınız; Şalvar, Fermuar, Paça

Rüyada pantolon görmek, iş ve eğitim hayatındaki başarılı çalışmalarla gözleri üstüne çekeceğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında azimli çalışması ile büyük miktarda paraya sahip olacağına delalettir. Kişinin ailesini refah içinde yaşatacağına yorulmaktadır.

Rüyada pantolon görmek tabiri, rüya sahibinin malının, mülkünün ve parasının azalmayacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada pantolon giymek görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalacağına delalettir. Sevdiğinin veya en yakın arkadaşlarının ihaneti ile sarsılacağına işarettir. Uzun zamandan beri kurduğu hayallerin birer birer yıkılacağına delalet edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Almak

Rüyada pantolon almak, rüyayı gören için hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir. Hayatında karşına çok büyük kısmetler çıkacağına yorumlanmaktadır. Hayat arkadaşı ile uzun ve huzurlu günler geçireceğine delalettir. Bir diğer anlamı ise rüyada pantolon almak, iş hayatında olumsuzluklar yaşayacağına işaret edilmektedir. İş hayatındaki girişimlerden ve adımlarından bir sonuç alamayacağı tabir olunmaktadır. İş konusunda kendine güvenini kaybedeceğine yorulmaktadır. 

Rüyada Pantolon Yırtılması

Rüyada pantolon yırtılması, rüya sahibinin iş hayatında cesaret gerektiren işler yapacağına yorulmaktadır. Kişinin bilgisi ve cesareti ile emin adımlarla amacına ulaşacağına işarettir. İşinde yaşadığı başarılar sayesinde çevresindekilerin kendisine sevgisinin ve saygısının artacağına delalettir.

Rüyada pantolon yırtılması nedir, rüyayı gören kişinin dünyada makamının artacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Denemek

Rüyada pantolon denemek, rüya sahibinin sosyal hayatında isabetli kararlar vereceğine yorulmaktadır. Doğru arkadaşları ve aile bireyleri kalarak geri kalan ömrünü huzurlu yaşayacağına işarettir. Rüya tabircilerine göre; rüyada pantolon denemek, kişinin büyük harcamalar yapacağına işarettir. Bu harcamaların hayatında kendisine büyük kazançlar getireceğine inanılmaktadır. 

Rüyada Mavi Pantolon Görmek

Rüyada mavi pantolon görmek, rüyayı gören kişinin sağlık sorunları ile karşı karşıya geleceğine işarettir. Sağlık sorunlarından dolayı büyük zorluklar çekeceğine delalettir. Rüyasında mavi pantolon gören kimse iş hayatında hiç beklemediği fırsatların önüne çıkacağına yorumlanmaktadır. İşinde bulunduğu pozisyondan çok kolay bir şekilde üst kademelere geleceğine işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Satın Almak

Rüyada pantolon satın almak, kişinin yakın bir zamanda eline yüklü bir para geçeceğine delalet edilmektedir. Bu yüklü para sayesinde borçlarını ödeyeceğine ve çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pantolon satın almak tabiri, bir diğer anlamı ise hayatındaki sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Pantolon Ütülemek

Rüyada pantolon ütülemek görmek, genellikle rüya sahibinin iş hayatını kapsamaktadır. İş hayatını yeniden gözden geçireceğine işarettir. Gözden geçirdiği sırada birçok fikir edineceğine yorulmaktadır. Bu fikirleri projelerine aktararak çok büyük kazançlara imza atacağına delalettir. Evinde kısmetin ve bereketin artacağına işaret edilmektedir. Kolay yoldan rızık kazanacağına tabir edilmektedir. 

Rüyada Erkek Pantolonu Görmek

Rüyada erkek pantolonu görmek, rüyayı gören kişinin evi ve ailesi ile bazı sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır. Aile bireylerini ve sevdiği kişi arasında bazı seçimler yapacağına delalet edilmektedir. Bu seçiminden sonra hayatının geri kalan kısmında yaşayacağı olayları çok farklı şekilde yöneteceğine inanılmaktadır.

Rüyada erkek pantolonu görmek tabiri, rüya sahibinin planlarında değişiklikler yaşayacağına işarettir. 

Rüyada Pantolon Dikmek

Rüyada pantolon dikmek görmek, rüya sahibinin psikolojik ve bedensel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına işaret edilmektedir. Bu sorunlardan dolayı uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine delalettir. 

Rüyada Pantolon Çıkarmak

Rüyada pantolon çıkarmak, Elinden mal veya büyük paralar çıkaracağına rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve hanesi içerisinde bolluk ve bereketin kaçacağına delalettir. Çevresinde yalan söyleyen ve ortalığı karıştıran birisi tarafından haksızlığa uğrayacağına yorulmaktadır. 

Rüyada Pantolon Aramak

Rüyada pantolon aramak, rüya sahibi için farklı konulara yorulmaktadır. İlk olarak rüya sahibinin oldukça uzun bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk sonunda uzun zamandır karşılaşmadığı ve özlem duyduğu birisine karşı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pantolon aramanın bir diğer anlamı ise çalıştığı yerde yükselme yolu açık olacağına rivayet edilmektedir.

 

Ayrıca bakınız: Elbise, Giysi

Pantolon

“Rüyada Pantolon Görmek” üzerine 23 yorum

 1. Merhaba rüyamda profesör bir hocam yıkanmış. Temiz, ütülü, açık renkli bir kot pantolonunu bana veriyordu. Ben de kendisine teşekkür ediyordum. Yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

 2. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Benim eşim 4 ay önce vefat etti. Rüyamda eşim eşofmanlarıyla dolaşıyor ve benden kendisine pantolonunu getirmemi istiyor. Daha sonra eşim annemlere sırtına bir kapı yüklemiş olarak geliyor. Bu rüyam haberci bir rüya mıdır, bir anlamı var mıdır, yorumlar mısınız? Lütfen.

 3. Rüyamda bir mecliste taş koltuklarda oturarak kalabalık arasında kendime sakince yer bulup oturuyorum ve bu koltuklar asansör şeklinde yürüyor. Üzerimde açık mavi renk pantolon var, bacak kısmından zorlarsam ya da beklersem, oturmaya dem edersem sökülecek gibi. Elimde de ceketimi tutuyorum. Bir sıra önümde arkadaşım oturuyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 4. Rüyamda koyu renkteki kot pantolonumun yan dikişinin söküldüğünü gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

 5. Rüyamda deniz kenarındayım, 4 yaşındaki oğlumla ama deniz mahallemize yakın bir yerde. Eşimin geldiğini duyuyorum eve ve toparlanıyorum hızlıca eve doğru giderken, tabi yokuş çıkıyordum, birden oğlumun kullandığı terliğini ve benim lacivert kot pantolonumu deniz kenarında unuttuğumu fark ediyorum, üzülüyorum, o kadar. Yorum bekliyorum.

 6. Benim boşanma işim var. Avukatta, ilkokul arkadaşımın abisi. Çok iyi birisi, kibar, nazik birisi. Onu rüyamda gördüm, evindeymişim. Bana masayı silmemi “Tozunu al” dedi ve köşede bir yerin üstünde bir sürü yıkanmış ama dürülmemiş kot pantolonları gördüm. Onun masasını sildim. “Şunları da düreyim” dedim. Ama çoktu dürmedim. Kırışık değillerdi, sadece yıkanmış, temiz kot pantolonlarıydı. Bu ne anlama gelir? Eğer yorumu yaparsanız çok sevinirim. O gün avukatla konuştum. Bana her hafta aramam gerektiğini söyledi. Gerçekte oldu, son cümlem. Bu ne anlama gelir? Teşekkürler şimdiden yorumunuz için.

 7. Rüyamda çamaşırları yıkayıp balkona asmışım. Hala kurumamış. Zaman akşammış. Ben hafif nemli şekilde alıp ayağıma giydim. Tabirini gönderir misiniz?

 8. Ben rüyamda elimdeki rengini hatırlayamadığım yeni bir pantolonumun diz üstünden kesip kısa pantolon yaptığımı gördüm. Baya bir kısaltmışım ve çok hoşuma gitmiş.

 9. Merhaba, rüyamda iki pantolon paçamı da iki kişi tarafından beton harcı ile kirlettiler. Bunun yorumunu yaparsanız sevinirim.

 10. Rüyamda üzerimdeki pantolonun bacakları iki ayrı şekilde, ayrı iki pantolon değil ama tek pantolon. İşyerimi görüyorum. “Sana yardım edeceğiz kredi için” diyorlar. Açık renkte pantolon giymişim. Çıkarmak istiyorum ama çıkartıp değiştirmiyorum. Teşekkürler.

 11. Arkadaşlarla sohbet sırasında elimdeki bir dosyanın ucu gri renkli pantolonum cebine takılarak yırtıldı.

 12. Ben eşimden boşanıyorum. Rüyamda eşim pantolonunu bizde unutmuş. Bir de bakıyorum ki içinden tomarla, bir sürü para çıkıyor. Ben çok rahatlayıp seviniyorum. Bu rüyanın tabirini öğrenebilir miyim?

 13. Sa. Rüyamda yanılmıyorsam sabah namazından geliyorum. Evde ailem ve başka birileri daha var ben oturuyorum bana pantolonunu ters gitmişsin dediler, baktım gerçekten öyle namaza öyle gidip gelmişim. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah. Yorumlarsanız sevinirim, Allah’a emanet olun.

 14. Sokakta arkadaşlarla bir arada iken, bir kişinin pantolonunun her iki dizine yama yaparak veriyorum. Açıklamasını rica edeceğim.

 15. Bayramda eski kayınbiraderim eski eşim ve ailesiyle üzerimde külotlu olarak oturuyorum. Kayınbiraderim büyük bir mağazada bana bir pantolon hediye almış. O arada çok sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm ama ayrıldığım eski sevgilim geliyor. Pantolon giyiyorum ama bol geliyor. Başkasını getiriyor. Rengini beğenmiyorum. Parasını veriyorlar. Çıkarken almayı unutuyoruz. Bu arada eski sevgilime evlenme teklif ediyorum. Kabul ediyor. Çok seviniyorum. Büyük bir masada yemek yiyoruz. Arabayla geniş bir araziye gidiyoruz. Biraz karışık bir rüya ama yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 16. Rüyamda pantolon fermuarım açılıyor kapatıyorum tekrar açılıyor. Yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir