Rüyada Pantolon Görmek

Siyah renkli pantolon giymek, hatırlı insanlar için iyi bir rüyadır. Eski ve yırtık pantolon giymek tasa ve kedere; ipek ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi bir şekilde yorumlanır.

Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek acı ve üzüntüye yorumlanır. Güzel ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi şekilde yorumlanır.

Kişinin temiz, ütülü pantalon giymesi işteki başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada yeni bir pantolon giydiğinizi görmek çeşitli şekilde tabir olunur. Siyah pantolon, hatırlı bir kimse ile tanışacağınıza, mavi pantolon genç kimselerle dostluga; yeşil pantolon dinine bağlı kimselerle arkadaşlığa; beyaz pantolon mutlu günler geçireceğinize, yırtık ve kirli pantolon giymek keder ve sıkıntıya delalet eder.

Bakınız; Rüyada Şalvar Görmek

“Rüyada Pantolon Görmek” üzerine 23 yorum

 1. Merhaba rüyamda profesör bir hocam yıkanmış. Temiz, ütülü, açık renkli bir kot pantolonunu bana veriyordu. Ben de kendisine teşekkür ediyordum. Yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

 2. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Benim eşim 4 ay önce vefat etti. Rüyamda eşim eşofmanlarıyla dolaşıyor ve benden kendisine pantolonunu getirmemi istiyor. Daha sonra eşim annemlere sırtına bir kapı yüklemiş olarak geliyor. Bu rüyam haberci bir rüya mıdır, bir anlamı var mıdır, yorumlar mısınız? Lütfen.

 3. Rüyamda bir mecliste taş koltuklarda oturarak kalabalık arasında kendime sakince yer bulup oturuyorum ve bu koltuklar asansör şeklinde yürüyor. Üzerimde açık mavi renk pantolon var, bacak kısmından zorlarsam ya da beklersem, oturmaya dem edersem sökülecek gibi. Elimde de ceketimi tutuyorum. Bir sıra önümde arkadaşım oturuyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 4. Rüyamda koyu renkteki kot pantolonumun yan dikişinin söküldüğünü gördüm. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

 5. Rüyamda deniz kenarındayım, 4 yaşındaki oğlumla ama deniz mahallemize yakın bir yerde. Eşimin geldiğini duyuyorum eve ve toparlanıyorum hızlıca eve doğru giderken, tabi yokuş çıkıyordum, birden oğlumun kullandığı terliğini ve benim lacivert kot pantolonumu deniz kenarında unuttuğumu fark ediyorum, üzülüyorum, o kadar. Yorum bekliyorum.

 6. Benim boşanma işim var. Avukatta, ilkokul arkadaşımın abisi. Çok iyi birisi, kibar, nazik birisi. Onu rüyamda gördüm, evindeymişim. Bana masayı silmemi “Tozunu al” dedi ve köşede bir yerin üstünde bir sürü yıkanmış ama dürülmemiş kot pantolonları gördüm. Onun masasını sildim. “Şunları da düreyim” dedim. Ama çoktu dürmedim. Kırışık değillerdi, sadece yıkanmış, temiz kot pantolonlarıydı. Bu ne anlama gelir? Eğer yorumu yaparsanız çok sevinirim. O gün avukatla konuştum. Bana her hafta aramam gerektiğini söyledi. Gerçekte oldu, son cümlem. Bu ne anlama gelir? Teşekkürler şimdiden yorumunuz için.

 7. Rüyamda çamaşırları yıkayıp balkona asmışım. Hala kurumamış. Zaman akşammış. Ben hafif nemli şekilde alıp ayağıma giydim. Tabirini gönderir misiniz?

 8. Ben rüyamda elimdeki rengini hatırlayamadığım yeni bir pantolonumun diz üstünden kesip kısa pantolon yaptığımı gördüm. Baya bir kısaltmışım ve çok hoşuma gitmiş.

 9. Merhaba, rüyamda iki pantolon paçamı da iki kişi tarafından beton harcı ile kirlettiler. Bunun yorumunu yaparsanız sevinirim.

 10. Rüyamda üzerimdeki pantolonun bacakları iki ayrı şekilde, ayrı iki pantolon değil ama tek pantolon. İşyerimi görüyorum. “Sana yardım edeceğiz kredi için” diyorlar. Açık renkte pantolon giymişim. Çıkarmak istiyorum ama çıkartıp değiştirmiyorum. Teşekkürler.

 11. Arkadaşlarla sohbet sırasında elimdeki bir dosyanın ucu gri renkli pantolonum cebine takılarak yırtıldı.

 12. Ben eşimden boşanıyorum. Rüyamda eşim pantolonunu bizde unutmuş. Bir de bakıyorum ki içinden tomarla, bir sürü para çıkıyor. Ben çok rahatlayıp seviniyorum. Bu rüyanın tabirini öğrenebilir miyim?

 13. Sa. Rüyamda yanılmıyorsam sabah namazından geliyorum. Evde ailem ve başka birileri daha var ben oturuyorum bana pantolonunu ters gitmişsin dediler, baktım gerçekten öyle namaza öyle gidip gelmişim. Rabbim hayırlara çıkarsın inşallah. Yorumlarsanız sevinirim, Allah’a emanet olun.

 14. Sokakta arkadaşlarla bir arada iken, bir kişinin pantolonunun her iki dizine yama yaparak veriyorum. Açıklamasını rica edeceğim.

 15. Bayramda eski kayınbiraderim eski eşim ve ailesiyle üzerimde külotlu olarak oturuyorum. Kayınbiraderim büyük bir mağazada bana bir pantolon hediye almış. O arada çok sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm ama ayrıldığım eski sevgilim geliyor. Pantolon giyiyorum ama bol geliyor. Başkasını getiriyor. Rengini beğenmiyorum. Parasını veriyorlar. Çıkarken almayı unutuyoruz. Bu arada eski sevgilime evlenme teklif ediyorum. Kabul ediyor. Çok seviniyorum. Büyük bir masada yemek yiyoruz. Arabayla geniş bir araziye gidiyoruz. Biraz karışık bir rüya ama yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 16. Rüyamda pantolon fermuarım açılıyor kapatıyorum tekrar açılıyor. Yanıtlarsanız sevinirim teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir