Rüyada Mavi Görmek

Rüyada mavi renk görüldüğü takdirde, aileniz içinde muhabbetin işaretidir. Rüyada mavi gök görmek, aşkta sadakâti ifade eder.

Rüyada mavi renk görmek, aile hayatında içinde güzel günler geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada mavi gök görmek, sevdiğiniz kişi ile bir fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Mavi renk, bolluğun ve zenginliğin rengidir. Başkalarının çalışması sayesinde, bol para kazanacaksınız.

Rüyada mavi görülmesi; huzur, rahat, sevinç, mutluluktur. Hayırlı ve uğurlu bir renktir.

Rüyada mavi renk görmek, ümide ve umutların olacağına işaret eder. Yeni kararlar alabilir, hayatında bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Bkz: Mavi Gözlü (Birini) Görmek, Deniz

Mavi

“Rüyada Mavi Görmek” üzerine 16 yorum

 1. Evim dublextir. Rüyamda evde kuvvetli cereyan oluyor ve tüm kapılar kapanıyor aman diyorum camlar kırıldı aşağı iniyorum bakıyorum ki tüm kapılar vidalarıyla yerinde duruyor hiç kırılan yok ama yerde küçük 1veye 2 cm kadar mavi cam görüyorum bu nerden geldi diye düşünürken uyandım. Teşekkürler.

 2. Koyu mavi tişört vardı, eskiden hoşlandığım çocuğun üstünde. Ne bağlantısı olabilir? Ortaokulda hoşlanıyordum. Şimdi 28 yaşına gireceğim.

 3. Ben rüyamda mavi, güzel bir elbisenin içinde bir adam tarafından tabanca ile vuruluyordum. Adam polise diyordu ama polis gidiyordu. Meğerse mermi takmaya gidiyormuş ama iş işten geçmiş. Ben vurulmuş oluyordum. Bir de bu olayda bir binanın çatısında idik.

 4. Rüyamda birden elim kanamaya başlıyor, peçete tutuyorum birde bakıyorum kanımın rengi mavi renkte akıyor. Bu ne anlama geliyor? Teşekkürler.

 5. Rüyamda bir sultandım. Üzerimde çok hoş mavi bir elbise vardı, o sırada bir kadın gelip bana, elbisemin renginde mavi mücevherler hediye ediyordu. Hep birlikte deniz kıyısında yürüyorduk daha sonra denizde birden dalga çıkıyordu. Dalga her yere çarptığında renk renk gökkuşağı oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

 6. Patronum beni rüyasında bir davette, üzerimde cesur dekolteli, mavi bir elbiseyle görmüş. Çok güzelmişim. İçinden benim dekolte giymekten ne kadar hoşlandığımı düşünmüş.

 7. Rüyamda mavi boynuzlu, kuyruğu olmayan yılan gördüm başına vuruyordum, insan olup benimle konuşuyordu.

 8. Eski aşık olduğum kişinin arkadaşlarıyla beraber eski evimin bahçesinde oturuyordum. Kulağımda mavi küpe vardı, mavi giymiştim.

 9. Bir tabloda resim halinde birçok koşan at gördüm kahverengi, asil atlar. Ayrıca rüyamda diyorum ki; “Keşke gerçekten rüyamda görsem de muradım gerçekleşse” diyorum içimden.

 10. Rüyamda masmavi uzun bir hırka gördüm, üzerimdeydi ama çok güzel anlatılmaz bir maviydi.

 11. Rüyamda bir kadın bana “Hep gri renkte takım elbise giyiyorsun. Bak sana bundan böyle spor takım elbise aldım, artık bunları giy” diyor. Ve bana lacivert pantolon, gök mavisi gömlek ve aynı renk içinde kırmızıçizgileri olan ceket veriyor. “Yarından sonra artık bu şekilde giyinmelisin” diyor. Fakat kadını tanımıyorum. Ne anlama gelir? Yorumlarsanız sevinirim.

 12. Rüyamda dışı mavi boyalı bir ev,evin çatışı yok ben bi helikopter ile evin içine bırakılıyorum,evin içinde bir baba oğul var hiç eşya yok sanırım evin içide mavi,ben onlarla ilgileniyorum ama yukarıdanda kendimi izliyorum,dısarıya çıktığımda kapının önünde açık mavi 3motorsiklet var ve karsımda masmavi durgun bir deniz yorumlarsanız çok sevinirim:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir