Rüyada Halı Yıkamak Görmek

Rüyada halı yıkamak, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve ferahlayacağına delalettir.

Rüyada başkasının halı yıkadığını görmek ise kişinin başka birinden yardım alarak sıkıntılarını def edeceğine işaret etmektedir. Kimi zaman şansın açılması ile tabir edilen bu rüya, bazen de uğursuzlukların son bulması anlamına gelir. 

Rüyada halı yıkamak görmek zenginlikle de ilişkilendirilen halı yıkamak, rüyayı gören kişinin bolluk içinde yaşayacağına ve hanesine bereket yağacağına delalettir. Rüyayı gören kişi yoksulluk içindeyse mal sahibi olacak, zenginse daha fazla kazanç sahibi olacak anlamına da gelmektedir.

Rüyada halı yıkamak ne anlama gelir, kişinin sıkıntılı günleri geride bırakacağına ve tertemiz bir sayfa açarak yeni bir hayata başlayacağına işarettir.

“Rüyada Halı Yıkamak Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda kayınvalidemin krem renginde kalın büyük bir halısı var. Eşim gidiyor halının üstüne çamaşır suyu döküyor biraz. Ben de hemen kalkıp sileyim diyorum. Bu sırada halının aşırı şekilde kirli olduğunu fark ediyorum. Tam silecekken kayınvalidem beni durduruyor ve önce süpürülsün diyor ve silmemi engelliyor. Rüyam burada bitiyor. Yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir