Rüyada Halı Yıkamak Görmek

Ayrıca bkz: Halı Görmek, Desenli Halı

Rüyada halı yıkamak, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve ferahlayacağına delalettir.

Rüyada başkasının halı yıkadığını görmek ise kişinin başka birinden yardım alarak sıkıntılarını def edeceğine işaret etmektedir. Kimi zaman şansın açılması ile tabir edilen bu rüya, bazen de uğursuzlukların son bulması anlamına gelir. 

Rüyada halı yıkamak görmek zenginlikle de ilişkilendirilen halı yıkamak, rüyayı gören kişinin bolluk içinde yaşayacağına ve hanesine bereket yağacağına delalettir. Rüyayı gören kişi yoksulluk içindeyse mal sahibi olacak, zenginse daha fazla kazanç sahibi olacak anlamına da gelmektedir.

Rüyada halı yıkamak ne anlama gelir, kişinin sıkıntılı günleri geride bırakacağına ve tertemiz bir sayfa açarak yeni bir hayata başlayacağına işarettir.

Halı Yıkamak 

“Rüyada Halı Yıkamak Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda kayınvalidemin krem renginde kalın büyük bir halısı var. Eşim gidiyor halının üstüne çamaşır suyu döküyor biraz. Ben de hemen kalkıp sileyim diyorum. Bu sırada halının aşırı şekilde kirli olduğunu fark ediyorum. Tam silecekken kayınvalidem beni durduruyor ve önce süpürülsün diyor ve silmemi engelliyor. Rüyam burada bitiyor. Yorumu nedir acaba?

  2. Selamunaleykum
    Rüyamda beyaz halı yıkıyıp asıyorum ama üzerine hafiften kül dökülüyor. Annem halının üstünü sil öyle as diyor. Ben de silene kadar yıkarım diyorum. Kız kardeşim halıyı alıp bol köpükle siliyor. Kız kardeşime de evlenip boşanmış bir adam talip çıkıyor.kız kardeşimde onunla evlenmeye razı oluyormuş. Kız kardeşim halıyı asarken adama annem bol köpüklü sever diyor. Ben anneme görili anlatıyorum annem gorilin çöp poşetlerini yemesi kız kardeşimin iyileşicegini , demir sopann vurulması kız kardeşimin istemeden yapmış oldugu hataları bundan sonra yapmayıp o hataları bırakıcagını söylüyor. Sonra annemler bir yerde oturuyormuş. Ben annemlerin yanına gitmek istiyorum ama yerler kızgın demirmiş yerlere basamıyorum kıvılcimlar sıçrıyor annem butaraflara gelemezsin yakar seni diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir