Rüyada Cenaze Yıkamak Görmek

Bakınız: Ölünün Gasli.

Cenaze Yıkamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Cenaze Yıkamak Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Bir taraf yeşillik bir taraf deniz, bir topluluk var tabut görüyorum önce, tabutu açıp saçları simsiyah hafif kilolu erkek birini çıkarıp böyle havuz gibi bir yere oturtuyorum. Orada 4 kişi yıkıyorlar sonra sargı bezi gibi bir şeye doluyorlar ve defnederken ellerinde kibrit var mezara doğru atıyorlar. Ben de deniz kenarının oradan geçerken “İstersen sen yap” diye kibriti bana veriyorlar. Ben “Yok” diyorum. Oradan uzaklaşıp bir yakınımın evine gidiyorum. Neyse masada tam yemek yiyoruz sol yanımda yerde o ölü adamın mezarı duruyor o anda uyandım. Neye işaret anlam veremedim, halen kendime gelemiyorum. Lütfen yorumlayın.

    1. Ben de böyle rüya gördüm aynısı ve ben de kendime gelemiyorum. Niye acaba hiçbir yerde bulamıyorum anlamını?

  2. Rüyamda ölmüş olan babamın cenaze namazına katıldım, devamlı ağlıyordum. Cenaze yıkandı geldi. O esnada anneme cenaze masrafları için “Benim param da haram olabilir. Sen emekli maaşından harca” dedim. O esnada bakkala gittim. Bakkalın hemen yanında bir cinayet işlemiş bir arkadaşım. Hiçbir şey yokmuş gibi ordaydım. Cenaze yıkanıp geldikten sonra bir odada “Cenazenin bacağında şeytan kemiği var, bunu kıralım” denildi. Kemiği kırarken uyandım.

  3. Cenaze yıkadığımı görüyorum. Yıkadıktan sonra yatağına yatırıyorum. Bir anlam veremedim. Lütfen yorumlayabilir misiniz?

  4. Ben bu akşam rüyamda tanıdığım bir çocuk 20 yaşlarında onu ölmüş ve yıkarken gördüm. Asıl çıplak değildi, göğsü görünüyordu hoca başında yıkarken. Ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir