Rüyada Hamam Otu Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada hamam otu sürünüp yıkandığını gören borcundan kurtullacağına işaret eder. Sıkıntı içinde ise sıkıntısı gider. Korktuğu şeyden emin ve hastalığından şifa bulacağına işaret eder. Köle ise, serbest bırakılır. Eğer hacca gitmemiş ise, hacca gider.

Bu tabirlerin hepsi, sürdüğü hamam otu kıllarını dökerse; kıllarını dökmezse, sürekli üzüntüye ve rüya sahibi için bitmeyen bir konuya işaret eder. Yüzünden başka cesedine hamam otu sürdüğünü gören kimse ölecek demektir.

Bazı tabirciler demişlerdir ki, bu rüyayı gören mülk satın alarak malını kaybeder. Fakir ise varlıklı olur ve rahata erişir.

Vücudunda kıl olmayan adamın hamam otu süründüğünü görmesi

Vücudunda kıl olmayan adam rüyasında hamam otu süründüğünü ve onun da kasığından başka vücudunun kıllarını döktüğünü görse, malı gider, ölür ve eşleri maldan yararlanamazlar.

Bir kimseye başka bir insanın hamam otu sürdüğünü görmek

Bir kimseye başka bir insan hamam otu sürse, o kimse rüyayı göreni, kötülüğü ile yok eder ve malını ortadan kaldırır.

Sünnet yerine hamam otu sürünmekle kasığının kılları döküldüğünü görmek

Rüyada sünnet yerine hamam otu sürünmekle kasığının kılları dökülse rahata erişir. Kasığındaki kıllar dökülmediyse borca girer ve üzgün olur.

Hamam otunun, bazı kıllarını tıraş edip bazısını etmediğini görmek

Hamam otunun, bazı kıllarını tıraş edip bazısını etmediğini gören kimsenin, mal ve devletinin bazısı gider bazısı kalır.

Hamam Otu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir