Rüyada Hamamböceği Görmek

İnsana buğzettiği halde ona bir zarar vermeye güç yetiremeyen zayıf düşmana, sataşmasını sözden öteye geçiremenyen kimseye delalet eder.

Haram para, hilekarlık demektir.

Hamamböceği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Hamamböceği Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda hamam böceklerinin bazıları ölmüştü. Yere basmaya korkuyordum. Hamam böceklerinden çok vardı. Yorumlar mısınız? 🙁

  2. Kardeşim kurt adam olmuştu tüy döküyordu aslında hamam böceği hamam böcekleri tavana yapışmıştı 1 tanesi babaannemin omzuna geldi ve bir şeyler söylemeye başladı kocamandı antenlerinin ucunda bir şeyler vardı ve tavanın bir yanında yumurtaları vardı sabah saat 06.40 da kalktım şimdi uyuyamıyorum.

  3. Rüyamda 2 tane hamam böceği gördüm biri ölmüştü diğeri yaşıyordu, sağ olanı yakalamak için elektrikli süpürgeye tutmaya niyetlendiğimde çok hızlı bir şekilde kaçtı. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir