Rüyada Uğur Böceği Tuttuğunu Görmek

Rüyada uğur böceğini uçarken görmek; çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Uğur böceğini öldürmek, uğursuzluğa yorumlanır.

Rüyada uğurböceğini uçarken görmek, çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa yorumlanır.

Sevinç verecek, hayırlı bir haber, mutluluktur.

Rüyada uçarak gelen uğurböceği, çok hayırlı sevinç verecek bir haber, bir mektuptur. Üstüne konduğunu gören insan sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada uçarak gelen uğurböceği, çok hayırlı sevinç verecek bir haber, bir mektuptur. Üstüne konduğunu gören insan sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa işaret eder.

Uğur Böceği Uçtuğunu

“Rüyada Uğur Böceği Tuttuğunu Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda dev uğur böceği gördüm, duvarda, tavana doğru yürüyordu. Annem “Bak işte öldürmedik, kocaman olmuş” dedi. Ben de açıkçası dev uğur böceğinden korktum. Annem süpürge ile yere düşürdü. Sonra kabuğu üzerine düşünce üzerine kazık sapladı ama ölmedi, bir daha sapladı ölmedi.  Annem öldüremeyince ben de elinden aldım ve kafasına doğru bir yere sapladım. Bir sarı beyaz arası ışık belirdi ve bebeğe dönüştü… Bunun anlamı nedir? Yorumunuzu bekliyorum.

  2. Rüyamda uğur böceği sağ avucuma konmuştu. Sanki benimle konuşuyordu. Birinin uğur böceğinin salgıladığı salgıya ihtiyacı vardı. Avucuma sıkı sıkı tutundu öyle, bir anda patladı. Bunun anlamı nedir acaba?

  3. Rüyamda sol kulağım kaşınıyor. Küçük parmağımın tırnağı uzundur, biraz kaşıma sırasında bir şey fark ediyorum. Bir bakıyorum ufak ve canlı bir uğur böceği çıkıyor, kulağımdan ve birkaç zamandır ordaymış, demek ki diye düşünüyorum. Daha iyi duymaya başlıyor, kulağım.

  4. Sevdiğim adam, boynuna taktığı uğur böcekli kolyesinin aynısından bana da almış, çantasından çıkarıp boynuma taktı. Sizce bu ne anlama gelir? Teşekkürler.

  5. Rüyamda çok büyük bir uğur böceği evin içinde uçuyordu ve birden gelip benim alnıma kondu ama çok büyüktü. Ne anlama gelir?

  6. Rüyamda yeşilliklerin üzerinde bir sürü uğur böceği vardı dalların üzerinde, nasıl yorumlayabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir