Rüyada Uğur Böceği Tuttuğunu Görmek

Rüyada uğur böceğini uçarken görmek; çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Uğur böceğini öldürmek, uğursuzluğa yorumlanır.

Rüyada uğur böceği tuttuğunu görmek, şansınızın açılacağı anlamına gelir. Ayağınıza kadar gelen iş tekliflerini bir bir değerlendireceğinizi gösterir. Bu tekliflerin arasından size en uygun olanını seçeceğinize delalet eder. Böylelikle hayat standartlarının değişeceğine ve lüks bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada uğur böceği tuttuğunu görmek ne demek: Başka bir rüya tabircisine göre sizi hayatınızın sonuna kadar mutlu edecek talibinizle tanışacağınızı ifade eder. Bu kişi sayesinde hayatınızın daha planlı ve programlı olacağını temsil eder. Hatta önünüzde çocuklarınızı ve torunlarınızı görebileceğiniz uzunca bir yol olacağını işaret eder. 

Rüyada Uğur Böceğini Eline Almak 

Rüyada uğur böceğini eline almak, kazancınızın bereketlenmesi ve işlerinizin artması olarak tabir edilir. Şirketinizin ekonomik açıdan güçleneceğini işaret eder. Bununla beraber cebinizin daha çok para göreceğini ifade eder. Para kazandıkça üzerinizdeki yüklerin hafifleyeceğini ve psikolojik olarak da rahatlayacağınızı rivayet eder. 

Rüyada Uğur Böcekleri Görmek 

Rüyada uğur böcekleri görmek, uzun süredir olmasını hayal ettiğinizin dileğinizin en sonunda gerçekleşeceğine delalet eder. Her gün el açıp Allah’a dua ettiğiniz bir muradının hayırlı bir haberle geleceğini gösterir. Bu müjdeli habere siz başta olmak üzere bütün ailenizin çok sevineceğini ifade eder.

Rüyada uğur böcekleri görmenin başka bir tabiri ise geleceğinizin aydınlık olması ve önünüzün açık olması anlamını taşır. Uzman olduğunuz alanda elde edeceğiniz başarıların bazı otoriteler tarafından keşfedileceğini rivayet eder. 

Rüyada Uğur Böceği Öldürmek 

Rüyada uğur böceği öldürmek görmek, pek hayırlı olmayan bir rüya şeklinde tabir edilir. Bazı kötü olayların ortasında kalacağınızı işaret eder. Siz istemeseniz bile yanlış arkadaşlarınızın yüzünden yanlış işler yapmaya mecbur kalacağınıza delalet eder. Sonu kötü bitecek bu işler yüzünden ailenizle aranızın açılacağını ve ailedeki birçok insanın size tepki göstereceğini ifade eder. 

Rüyada Uğur Böceği Isırması 

Rüyada uğur böceği ısırması, uyarı ve ikaz anlamını taşır. Size yakışmayan ve sizin karakterinize uymayan bir kişi ile tanışıp arkadaş olacağınızı ifade eder. Bu kişi ile arkadaşlık yaptığınızı duyan bir dostunuzun sizi uzak durmanız konusunda uyaracağına alamet eder. 

Rüyada uğur böceği ısırması ne demek, bu rüyanın bir diğer manası ise çok yakın olduğunuz bir kişiyle bir konu yüzünden uzlaşamayacağınızı işaret eder. Bu konunun yok yere uzayıp tadınızı kaçıracağını ifade eder. Araya giren ortak arkadaşlar sayesinde orta yolu bulmaya çalışacağınızı rivayet eder. 

Bkz: Böcek Sokması

Rüyada Uğur Böceği Toplamak 

Rüyada uğur böceği toplamak, birden çok anlama yorulmuştur. Gece gündüz çalışıp emek verdiğiniz işlerin karşılığını alacağınızı işaret eder. Alın teri döküp uğraş verdiğiniz bir projeden beklediğiniz deri dönüşü alacağınıza delalet eder. Ayrıca bu projenin size çok iyi bir referans olacağını gösterir. Bu rüya çok ünlü bir alime göre manevi olarak zenginleşeceğinizi işaret eder. Dünya malına çok fazla ehemmiyet vermekten vazgeçip, kendinizi biraz da hayır işlerine adayacağınızı ifade eder. 

Rüyada Uğur Böceği Uçurduğunu Görmek 

Rüyada uğur böceği uçurduğunu görmek, toplumda parmakla gösterilecek saygın bir konuma erişeceğinizi işaret eder. İşinizde kademe kademe yükselerek daha üst seviyelere geleceğinizi ifade eder. Böylece insanların hakkınızda övgü dolu sözler söyleyeceğini ve herkesin takdirini toplayacağını rivayet eder. 

Rüyada uğur böceği uçurduğunu görmek ne anlama gelir, genellikle olumlu yorumlandığı gibi bazı tabirciler tarafından olumsuz olarak da yorumlanmıştır. İnsanlara karşı sergileyeceğiniz öfkeli tavırlar yüzünden birçok kişinin sizden uzaklaşacağını işaret eder. Aynı zamanda ailenizden bir kimseye söyleyeceğiniz kırıcı sözler yüzünden bu kişiyle kısa süreli bir küslük yaşayacağınızı temsil eder. 

Ayrıca şu rüya tabirleri ve yorumlarına bakınız: Böcek, Uğur

Uğur Böceği Tuttuğunu

“Rüyada Uğur Böceği Tuttuğunu Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda dev uğur böceği gördüm, duvarda, tavana doğru yürüyordu. Annem “Bak işte öldürmedik, kocaman olmuş” dedi. Ben de açıkçası dev uğur böceğinden korktum. Annem süpürge ile yere düşürdü. Sonra kabuğu üzerine düşünce üzerine kazık sapladı ama ölmedi, bir daha sapladı ölmedi.  Annem öldüremeyince ben de elinden aldım ve kafasına doğru bir yere sapladım. Bir sarı beyaz arası ışık belirdi ve bebeğe dönüştü… Bunun anlamı nedir? Yorumunuzu bekliyorum.

  2. Rüyamda uğur böceği sağ avucuma konmuştu. Sanki benimle konuşuyordu. Birinin uğur böceğinin salgıladığı salgıya ihtiyacı vardı. Avucuma sıkı sıkı tutundu öyle, bir anda patladı. Bunun anlamı nedir acaba?

  3. Rüyamda sol kulağım kaşınıyor. Küçük parmağımın tırnağı uzundur, biraz kaşıma sırasında bir şey fark ediyorum. Bir bakıyorum ufak ve canlı bir uğur böceği çıkıyor, kulağımdan ve birkaç zamandır ordaymış, demek ki diye düşünüyorum. Daha iyi duymaya başlıyor, kulağım.

  4. Sevdiğim adam, boynuna taktığı uğur böcekli kolyesinin aynısından bana da almış, çantasından çıkarıp boynuma taktı. Sizce bu ne anlama gelir? Teşekkürler.

  5. Rüyamda çok büyük bir uğur böceği evin içinde uçuyordu ve birden gelip benim alnıma kondu ama çok büyüktü. Ne anlama gelir?

  6. Rüyamda yeşilliklerin üzerinde bir sürü uğur böceği vardı dalların üzerinde, nasıl yorumlayabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir