Rüyada Uğur böceği Görmek

Rüyada ugur böcegi görmek, yakinda müjdeli bir haber alacagina, yakinlarindan bir kimsenin evlenecegine, beklemedigi bir yerden eline bir miktar mal veya para geçecegine delalet eder.

Uğur böceği

“Rüyada Uğur böceği Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda kocamı uğur böceği olarak gördüm. Hastaneye götürdüm eşimi, çok korkmuştum, doktorlara “kocamı kurtarın ne olur!” dedim. Doktorlar eşiniz limit yok filmindeki gibi hastalığa yakalandı dediler. Eşim burası çok dar çıkarın beni falan diyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor acaba?

     

     

  2. Çok teşekkür ederim çok işime yaradı. He birde ben Kazakistanlıyım ama şimdi çorumda yaşıyoruz ama Ankara’ya taşınacağız. Ben de 5. sınıfa gideceğim, kardeşim Aybike’de 4. sınıfa gidecek. Bugün yatamıyorum çünkü Ayşe yengemle Yasin amcam geldi. Onlar da Ankara’dan geldiler çünkü bizi Malatya’ya götürecekler. Çünkü Yasin amcamın dedesi hasta, ölebilirmiş o yüzden. Zaten biz de Malatya’ya gidecektik şansımıza onlar arabayla götürecekler. 24 Haziranda geldiler, saat 22.20 de geldiler. Bizde kaldılar sabah saat 05.00 de gideceğiz ama ben de uyuyamıyorum çünkü çok heyecanlıyım, internette geziniyorum. Rüyanın anlamı için teşekkürler. Elinize sağlık.

  3. Rüyamda çok sayıda uğur böceği üzerime konuyordu ve ben de onları kovmaya çalışıyordum birkaç tane yere düşürdüm ama yine kalkıp uçuyorlardı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

  4. Bir büyük, bir küçük uğur böceği gördüm, saçımdan düşüyordu. Cevap verin lütfen.

  5. Rüyamda elimde iki benekli bir uğur böceği vardı, onun eşsiz olduğunu özel olduğunu düşünüyordum. Sonra karşıdan bir kadın geliyordu, eline baktığımda aynı uğur böceğinden onda da olduğunu görüyordum. Sonra da elimdeki uğur böceğinin özel olmadığını düşünüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir