Rüyada Hamam Otu Sürünmek Görmek

Rüyada hamam otu sürünüp yıkandığını görmek, borcunuzu eda etmeye işaret eder. Eğer üzüntü ve kederi varsa, onlardan kurtulur. Yine bu rüya, korkudan emin olmaya, hastalıktan sonra tekrar sağlığına kavuşmaya da işaret eder.

Bazı kere de hacca gitmek ile tabir edilir. Bu tabirler temizlik gerçekleşmişse yerindedir. Eğer temizlik tam olmamışsa, sürekli sıkıntıya işaret eder.

Sünnet yerine hamam otu sürdüğünü ve kılların döküldüğünü görmek

Rüyada sünnet yerine hamam otu sürdüğünü ve kılların döküldüğünü görmek, huzura kavuşmaya işaret eder.

Bütün vücuduna hamam otu sürdüğünü görmek

Rüyada bütün vücuduna hamam otu sürdüğünü görmek, ölümün yakın olduğuna delalet eder.

Hamam otu sürünmekle kasığının kıllarının döküldüğünü görmek

Bir kimsenin rüyada hamam otu sürünmekle kasığının kılları dökülse huzura işaret eder. Kasığındaki kıllar dökülmediyse borçlanır ve çok üzgün olur.

Bazı yorumcular demişlerdir ki, bu rüyayı gören yatırım yapar ve parası biter. Yoksul ise zengin olur ve rahata erişir.

Hamam otunun, bazı kıllarını tıraş edip bazısını etmediğini görmek

Hamam otunun, bazı kıllarını tıraş edip bazısını etmediğini gören kimsenin, sahip olduğu mal varlığının bir kısmı elinden gider ve itibarı ya da bulunduğu konumda bir parça zarar görür.

Hamam Otu Sürünmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir