Rüyada Hamam böceği Görmek

Hamam Böceklerini görmek, zayif düsman ile tabir edilir.

Hamam böceği kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Hamam böceği Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Rüyamda üç kötü görünümlü fare ve 10-15 hamam böceğinin evimize girerken gördüm. Ve onlardan korkuyordum. Eve girmeden önce bir yerde toplanıp ondan sonra ordu gibi dizilip eve geçiyorlardı.

  2. Rüyamda bir akrabamızın evindeyiz. Yerde halıların üstünde hamam böcekleri dolanıyor, çok ani hareket edip tekrar aniden duruyorlar. Bende ufak kızımı yerde yürütürken üzerlerine basmaması için çok dikkat ediyorum. Cevabını dönerseniz sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

  3. Selam, bu gün rüyamda irili ufaklı bir kaç tane hamam böceği gördüm kapkara olana hortumla vurmaya çalıştım birine sarıydı o su dökmeye çalıştım ama öldüremedim. bazıları kum yığını vardı içine saklandı.

  4. Ben de böcek sürüsü görenlerdenim ancak evde değil, okulda. Rüyamda hamamböceğine çok benzeyen böcekler okulumu basıyordu. Arkadaşlarım da okuldaydı yani normal bir okul günüydü. İlk önce bir iki böcek sonra yüzlercesi ortaya çıkıyordu.

  5. Rüyamda bir bakıyorum kızartma tenceresi içinde yağ var, sıvı yağ. Temiz tenceremin eskidiğini düşünüyorum kafamı çeviriyorum bir tane daha tencere beyaz yeşil çiçekleri var, onun da içinde yağ var. Yanında bir tencere daha var, onun da içinde yağ var. Sonra tezgahı altındaki dolabı açıyorum içinde uzaktan hamamböcekleri görüyorum tam yakalayacağım bir bakıyorum yok, öyle gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir